Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник редиска, до чого сниться редиска уві сні

Редиска, що з’явилася уві сні, обіцяє наяву вірних друзів і успіх в роботі. До чого ще сниться цей весняний овоч? Для точної інтерпретації сонник рекомендує врахувати всі деталі, починаючи від стану коренеплоду і закінчуючи власними з ним діями.

Хто набридає?

До чого традиційно сниться редис? Особливо велика головка символізує шкідливого людини, дошкульного безглуздими проханнями.

Наснилася велика, але при цьому абсолютно гнила або червива редиска? Вам уготовані розчарування. Сонник думає, що запланований свято не відбудеться.

Крім того дуже велика редиска символізує бажання, які йдуть з підсвідомості людини, а тому вважаються дійсними.

Готуйтеся до пригод!

Якщо уві сні була червона і соковита Редісочка, то ви потрапите в цікаву пригоду, яке викличе виключно позитивні емоції.

Наснилася червона редиска, яка виявилася порожньою в середині? Готуйтеся прийняти потік малоприємною критики на свою адресу.

Якщо ж плоди навпаки були соковитими і щільними, то це означає швидке одужання, втілення планів і абсолютний успіх.

Флірт або роздуми?

До чого сниться редис в пучках? Сонник вважає, що до ваших порад мало прислухаються оточуючі.

Бачити уві сні багато коренеплодів в пучках — до легкого флірту, несерйозним захопленням і скороминущим зв’язків.

У той же час редиска в пучках означає, що очікують тривалі роздуми над сенсом власного буття.

Збирайтеся в отпуск!

Якщо уві сні чоловікові сталося садити насіння в землю, то в реальності його очікування не справдяться. Сонник також підозрює, що ви відчуваєте брак в засобах і маєте багато боргів.

А ось жінці садити редис набагато корисніше. Він обіцяє їй везіння і успішність.

Приснився доглянутий город, на якому повним ходом зріє редиска? Сонник впевнений, що в швидкості очікується приємний сімейний відпочинок.

Затвердження Міллера

Пан Міллер у своєму тлумачі стверджує, що бачити уві сні редиску на грядці — просто відмінно. Попереду період безумовного тріумфу у всьому.

Подарунок долі!

До чого сниться бачення, в якому довелося збирати урожай? Сонник думає, що виконуючи якесь завдання, ви лише даремно розтратити час. Якщо збирати довелося дуже дрібні плоди, то наяву будуть сльози.

Наснилося, що ви продавали Редісочка на ринку? Готуйтеся до неприємностей. Купувати ж овочі навпаки добре. Це знак особливої ​​прихильності небес і несподіваною удачі.

Розрахуєтеся по боргах!

Бачити цілу редиску на тарілці — до вимушеного обману. Висока гірка коренеплодів на тарілці також символізує спогади про минуле і ностальгію.

Нарізати уві сні редиску дуже дрібно — до погіршення здоров’я і непорозумінь в будинку. Якщо ж вам довелося різати овочі на салат, то в реалі віддасте борги.

З чим салатик?

Крім того сонник радить врахувати вид заправки. Ці тонкощі дозволять отримати найбільш правильне тлумачення сну.

 • Рослинна олія — ​​до благим змін.
 • Сметана — до довгоочікуваної покупки.
 • Майонез — до гостей.
 • Зелень — до хитромудрому експромту.
 • Без заправки — до важкої роботи.
 • Розшифровка до смаку

  До чого сниться їсти редиску? Сонник думає, що ви можете постраждати від дурних вчинків недалекоглядних людей.

  Є й відчувати не дуже приємний смак — до цілком реальних проблем з травленням.

  Якщо уві сні трапилося є гіркі і зовсім несмачні плоди, то в реалі гряде зрада і розлука.

  Наснилася дивно солодка на смак редиска? У справах амурних вам забезпечена велика удача.

  Сонник редиска, до чого сниться редиска уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: