Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник рибки, до чого сниться рибки уві сні

Риба уві сні є передвісником удачі, щедрих подарунків долі і звершень. Щоб розібратися до чого сняться рибки, слід ретельно пригадати всі деталі сновидіння, скомпонувати їх в один осмислений образ і зіставити з обставинами, що відбувалися в реальному житті, після чого звертатися за допомогою до сонником.

Згідно сонником Міллера, рибки в чистій воді віщують удачу і щедрі подарунки долі. Молодим людям даний образ говорить про щастя і взаємності в любові. Безуспішна риболовля свідчить про суєтності людини, яка заважає домогтися бажаного.

Згідно Нострадамусом бачити уві сні рибок, трактується як знак мінливості і подвійності. Незвичайні сновидіння, в яких риба падає з неба або має людське обличчя, є поганим знаком, що віщає про катастрофах і конфліктах глобального масштабу.

Зовнішній вигляд рибки

Щоб дізнатися, до чого сняться кольорові рибки, слід пригадати колір приснилося риби. Жовта рибка, згідно сонником, застерігає сновідящего про можливі плітках і підступність недоброзичливців, які здатні зіпсувати відносини сновидіння з близькими і рідними людьми.

Червоні рибки уві сні мають подвійне значення. З одного боку, даний образ обіцяє позитивні емоції і успіх в ліжку, з іншого — сексуальні надмірності і невірність. Сновидінню в реальному житті потрібно з розумом підходити до будь-якого питання і не вирішувати проблеми перебуваючи «на взводі».

Можливість в реальному житті потрапити в пастку або мати невеликі проблеми зі здоров’ям, ось, до чого сняться яскраві рибки. Таке сновидіння застерігає сновидіння про небезпечне заході, який може загрожувати здоров’ю і самопочуттю сновідящего.

До чого сняться різнокольорові рибки чоловікові? Таке сновидіння говорить про те, що молода людина даремно «пропалює» своє життя, радіючи і не роблячи спроб реалізувати себе в правильному руслі. Щоб не шкодувати про безслідно пішли роках людині варто подумати про свої плани на майбутнє і серйозно задуматися про потомство.

Якщо дівчині наснилися красиві рибки, значить, по сонником, сновидицей чекають нові пригоди, які будуть супроводжуватися бурею позитивних і яскравих емоцій.

Корисно знати до чого сняться дрібні рибки. Сонник Фрейда даний образ трактує як символ чоловічого сім’я. Ловити рибу уві сні свідчить про те, що в реальному житті людина не може розслабитися в ліжку і з-за цього не отримує бажаного задоволення. Сонник Хассе тлумачить подібну картинку як невдачі в справах, хвороби або страх, які доведеться подолати сновідящій для здійснення власних амбіцій.

Тухлі дохлі рибки уві сні, тлумачаться сонником як плітки про сплячому людині, які можуть відбитися на дружбу з високопоставленої персоною. Витягнути з води тухлу рибу обіцяє багатство і процвітання сновідящего.

Мертві рибки уві сні свідчать про втрату життєвих сил, що призведе до погіршення справ на роботі. Чоловікам подібне бачення говорить про втрату статевої сили і проблемами з сексуальним партнером.

Відповідно до мусульманського сонником, одна або дві рибки уві сні, сняться до нової дружині. В інших тлумачів сновидінь, такий образ пророкує зміни взаємин між закоханими.

Молодій дівчині, побачити море з рибками, тлумачиться сонником, як зустріч з молодим і талановитим людиною, здатним зробити щасливою сновидицей, взаємність почуттів і симпатій.

Приснився ставок з рибками, за сонником, означає удачу в справах і процвітання. Якщо бізнесмену приснилося багато рибок, значить, людини чекає успішне і прибуткове підприємство. Жінку дане бачення застерігає від зайвого марнотратства, що може вплинути на фінансовий стан сім’ї і на взаємини з чоловіком.

Якщо приснилися рибки у воді, які спокійно плавають, то, як стверджує сонник Цвєткова, сновидцу в реальному житті посміхнеться удача, і в усьому буде супроводжувати успіх. Якщо вода була каламутна або брудна, слід остерігатися провокацій і підступів з боку конкурентів.

Якщо дівчині приснилася рибка в банці, значить, сновидицей здолає туга і сердечні муки. Чоловікові дане сновидіння говорить про внутрішню боротьбу із самим собою.

Взаємодія сплячої людини з рибкою

Жінці, якій довелося уві сні врятувати рибку, сонник віщує вдале заміжжя. Якщо сновидицей врятувала золоту рибку, значить, обранцем панянки стане заможна людина. Чоловікові дана картинка розшифровується як успіх в справах і прибуткове підприємство, а також можливість привернути увагу важливих персон, які допоможуть розширити бізнес.

Хорошим значенням володіє сон, в якому людині довелося годувати рибок. Це знак примирення з недругами, здатність своєю чарівністю і харизмою знешкодити противника.

Ловити рибок уві сні, попереджає сновидіння про прийдешні випробуваннях, які той з гідністю подолає. Жінці сонник віщує швидку вагітність. Вдале завершення розпочатих раніше справ, висновок прибуткового контракту — це те,, до чого сниться зловити рибку.

Купувати рибок уві сні, означає наявність у особи досить сил і енергії для досягнення задуманих планів і цілей. Це час в реальному житті є оптимальним для різного роду починань, що обов’язково принесуть процвітання і фінансовий успіх. Якщо сплячого уві сні продали несвіжу рибу, то слід очікувати невеликих матеріальних труднощів або підступу (зради) з боку близьких і знайомих людей.

По Фрейду, уві сні є рибок чоловікові, говорить про те, що сновидець в сексуальних відносинах, приділяє важливе значення власному комфорту і задоволення. Якщо рибу їсть дівчина, то, найближчим часом сновидицей завагітніє.

Сонник рибки, до чого сниться рибки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: