Сонник риба з ікрою, до чого сниться риба з ікрою уві сні

До чого сниться риба з ікрою? Це бачення сонники вважають сприятливим знаком. Жінкам воно найчастіше віщує швидку вагітність, дівчатам — пропозиція, чоловікам — успішне ведення бізнесу. Але відповідно іншим подробиць уві сні цей символ може набувати інші значення, іноді не настільки позитивні.

Удача на особистому фронті

До чого сниться дівчині риба з ікрою? Сонник повідомляє: незабаром зустрінеться людина, яка стане її обранцем. Такий знак віщує щасливу любов, освіту сім’ї, майбутніх дітей.

Також для дівчини сушена таранка уві сні, повна ікорки — відмінне ознаку. Це символ міцних тривалих відносин, які приведуть до пропозиції руки і серця.

Приємні несподіванки, подарунки

До чого сниться смажена риба з ікрою? Сонник стверджує: отримаєте несподівані звістки. Вони опиняться досить приємними, а можливо, корисними. Смажена риб’яча ікра віщує отримання подарунків.

Червона, риб’яча на столі — хороший знак. Він обіцяє удачу, перемоги на різних теренах діяльності. Взагалі риб’яча ікра уві сні вказує: сплячий зможе домогтися успіху будь-яких справ і отримати досить-таки непоганий прибуток.

Бачити акваріум, де плаває така икряная рибка, а ще краще — кілька: чекають несподіванки, швидше за все, дуже приємні.

Збільшується родина, фінансовий прибуток

Наснилося, ніби вона метає ікру? Сонник обіцяє збільшується родина — особливо, якщо такий сюжет бачила жінка.

Сновидіння про те, як велика риба метає її, віщує також фінансовий прибуток, сприятливий період для справ, нових починань. Якщо метає цілий косяк дрібних рибок — щастя, приємні події.

Велика риба з ікрою уві сні — прекрасне ознаку. Відкриються великі можливості на роботі, в бізнесі. Ймовірно кар’єрне просування або підписання великого вигідного договору.

Присниться велика ікроносная рибина також обіцяє важливу зустріч, здатну добре вплинути на хід справ сплячого.

Не засмучуйтесь: все складеться добре

Наснилося солона означає: хтось роз’ятрить сновидцу старі душевні рани від нездійснених особистих планів. Не варто засмучуватися: емоції схлинуть і все увійде в звичайну колію.

Бачити уві сні рибу, що розривається ікру — вам належить життя, повне задоволень. Але сонник вказує: таке сновидіння іноді обіцяє приїзд родичів з маленькими дітьми.

Успіх бізнес-починань

Свіжа икряная рибка уві сні обіцяє успішне подолання скрутних обставин. Чищена — через неуважність у сновидіння можуть початися матеріальні проблеми. Однак він зможе їх подолати. Патрана — по сонником, людина успішно дозволить свої життєві труднощі, проблеми.

До чого сниться чоловікові зловити рибу з ікрою і утримати її? Наяву він незабаром досягне успіху в бізнесі завдяки добре продуманим підприємствам.

Передвістя здорового потомства

До чого сниться жінці зловити її? Сонник обіцяє швидку вагітність. Якщо бачення наснилося вже вагітній жінці — пологи виявляться легкими і безпроблемними.

До чого сниться жінці ловити рибу з ікрою, якої виявилося багато? Наяву у неї буде багато дітей, що володіють міцним здоров’ям.

Що з нею робили?

Тлумачення сну враховує, що саме довелося робити:

 • Купувати — поліпшення здоров’я, позбавлення від серйозного захворювання;
 • Чистити — згідно сонником, можна мимоволі образити когось із близьких;
 • Виймати ікру — відбудуться якісь події, які змусять випробувати велике здивування;
 • Різати — сплячий жорстоко обійдеться зі своїми родичами;
 • Є — багатство, достаток будинку.
 • Наснилося різати її? Це означає: треба уважніше ставитися до друзів, близьких, постаратися уникати поганих вчинків. Адже запобігти конфлікту легше, ніж потім шукати шляхи примирення і загладжувати свою провину. Є таку рибку уві сні: везіння при вирішенні фінансових складнощів, все складеться добре.

  Сонником Міллера: хороший знак

  Наснилася риба з ікрою? Це сприятливий знак для сновидіння. Купувати її уві сні — наяву очікується поліпшення його матеріального становища.

  Сонник риба з ікрою, до чого сниться риба з ікрою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: