Сонник риба на столі, до чого сниться риба на столі уві сні

Тлумачення того,, до чого сниться риба на столі, мало чим відрізняються від трактувань, що віщує приснився рибка в цілому, головне — враховувати деталі мрії: яка саме рибеха наснилася, свіжа вона була, і що ви з нею робили уві сні, запевняють сонники.

Сонник Міллера

Тлумачення сну, яке пропонує сонник американського психолога і тлумача сновидінь Густава Міллера, запевняє, що наснилося риба на столі символізує прибуток і достаток, які дуже скоро змінять життя сновидіння в кращу сторону. Особливо добре, якщо риба уві сні була ще жива і тріпотів.

А ось пояснюючи,, до чого сниться мертва рибина, сонник попереджає: остерігайтеся прийомів конкурентів або суперників, вони можуть вас «переграти».

Свіжа риба

Розшифровуючи,, до чого сниться і що обіцяє риба на столі, пригадайте, що саме за «риб’ячий вид» вам привидівся. Так, наприклад:

 • Червона рибка (кета, лосось, форель) — пророкує забезпеченість і задоволеність;
 • Річковий житель — підказує, що вас чекає невеликий, але постійний підробіток;
 • Морський окунь або оселедець — обіцяє веселу поїздку в компанії однодумців;
 • Екзотична рибка — віщує сюрпризи, організовані в вашу честь.
 • Смажене або варене блюдо як символ незадоволеності

  Відносно того,, до чого сниться риба на столі у вигляді готового блюда, думки провісників розійшлися.

  Східний тлумач запевняє, що бачити уві сні застілля з меню, багатим смаженої рибкою — символ того, що сновидець в силу якихось обставин не має можливості висловити свою думку щодо важливої ​​справи або заходи.

  Провидиця Ванга попереджає про хворобу тих сновидцев, кому приснилось, що він їсть варену рибку. А ось Циганський сонник, розшифровуючи сюжет, в якому ви їсте вуха, віщає: якщо ви не перестанете сподіватися на інших, то не зумієте досягти цілей.

  Солоно-копчений делікатес — знак здійснення поставлених завдань

  Про швидке і несподіваному виконанні бажання попереджає сонник Цвєткова того людини, яка бачила уві сні багато копченої риби на столі. Правда, тут слід уточнити: вдавитися рибним делікатесом уві сні — ознака труднощів на шляху до мети.

  Бачите, що ви майстерно обробляє солону оселедець, відокремлюючи філе, ділячи його на шматочки або загортаючи в суші, працюючи в ресторані або на званому прийомі кухарем? Вам вдасться знайти вихід зі скрутної ситуації, що не дає спокою вже тривалий час.

  Тухлий улов: Від пліток до втрати часу

  Не потрібно бути генієм трактування сновидінь, щоб зрозуміти, що тухла смердить риба на столі, означає, що сновидицей чекають неприємності.

  Уві сні ви готуєте з зниклого продукту якесь екзотичне блюдо? Будьте вибагливі в спілкуванні і не давайте приводу для пліток, радять сонники — очистити репутацію буде дуже складно.

  Викидати протухнула тушку, на думку тлумача Білого Мага, символ марно витраченого часу. Таке бачення означає, що ви робите не те, що повинні. Припиніть жити «чужим розумом» і навчитеся відповідати за свої вчинки.

  Сонник риба на столі, до чого сниться риба на столі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: