Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник рабство, до чого сниться рабство уві сні

Рабство уві сні символізує небезпеку, труднощі в справах, нерівність у шлюбі. Бачити себе рабом — до потрапляння в залежність до поганих людям, одержимості від власних негативних звичок. Щоб з’ясувати, до чого сняться невільники, звірте свої відчуття від сновидіння з докладними тлумаченнями сну в сучасних сонниках.

Сонник Міллера і рабство

Приховане невдоволення реальним станом справ може стати поштовхом до того, щоб наснилися раби або рабовласники. Густав Міллер доступно пояснює,, до чого сниться потрапити в рабство:

 • Сексуальне — до ревнивому і грубому залицяльникові;
 • Наймане — до безвихідної ситуації;
 • Торгувати жінками, дівчатами — до проблем з законом;
 • Бути рабовласником — до здійснення бажань.
 • Обережно: попереду шлюб за розрахунком

  Для жінок бачити себе в ролі сексуальної рабині, яку вкрали — двоякий знак. З одного боку — майбутній чоловік може виявитися примхливим і деспотичним людиною, з іншого — вона повністю підкориться чоловіку і обміняє свою свободу на багате життя.

  Якщо приснилося чоловікові потрапити в рабство — це означає, що його волю зломить авторитарна дівчина. Сонники застерігають від надмірного поклоніння дамі, яка не оцінить відданого кохання. Треба буде пройти низку принижень, образ, утисків прав — ось, до чого сниться сексуальне рабство для чоловіків.

  Не розказуйте про свої плани

  Бачити себе в рабстві — до скрутного життєвого періоду. Наснилося, що довелося самому бути рабовласником — означає, наявність безлічі важелів тиску на оточуючих, за допомогою яких ви зможете домогтися своїх цілей. Сонники гарантують досягнення висот, за умови, що підневільні люди уві сні були вірними.

  Якщо приснився бунт серед холопів — будьте готові до зради з боку найближчих людей. Провидіння застерігає від підступності оточуючих, готових вкрасти особисті ідеї, розробки, діючі проекти.

  Позбавляйтеся від шкідливих звичок зараз

  Бути кріпаком уві сні — означає, мати ряд шкідливих звичок наяву, від яких позбутися майже неможливо. Сновидець ризикує постраждати від власних слабкостей, пристрастей, порочних бажань.

  До чого сниться потрапити в рабство після того, як вас вкрали і продали, добре пояснює сонник Ванги. Для жінок — це знак появи покровителя в їх житті, для чоловіків — попередження про те, що хтось намагатиметься контролювати їх дії на свій розсуд.

  Дійте — все в ваших руках

  Купити самому кріпаків або холопів уві сні, дістати будь-кого в рабство — значить, знайти надійного помічника наяву. Вашу трудову діяльність нарешті високо оцінять, запропонують підвищення по службі. Сонники гарантують: всі прохання будуть почуті, життя різко почне поліпшуватися.

  Сонник рабство, до чого сниться рабство уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: