Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник рукавички — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Рукавички уві сні є символом захисту, вірності, взаємної любові та поваги. Іноді такий сон пророкує безхмарне існування. Однак все залежить від того, які їхні властивості. Якщо вони чисті, зроблені з дорогого матеріалу, виглядають дорогими, то вас чекає благополуччя, удача. Сон, в якому ви побачили, що вони рвані, брудні, обпалені, з дешевого матеріалу, застерігає: вас чекають розчарування, засмучення, невдачі в справах. Іноді такий сон означає, що ваш обранець зовсім не той, за кого він себе видає або за якого ви його приймаєте. Такий сон є попередженням про можливе розчарування в подальшому.

Якщо вам присниться, що хтось кинув або простягнув вам одну рукавичку, то чекайте прикрощів через сварку з одним, з яким вам належить довгий з’ясування стосунків. Якщо уві сні хтось протягне вам пару рукавичок, то чекайте пропозиції руки і серця. Іноді такий сон пророкує, що, можливо, скоро у вас з’явиться новий покровитель. Дивіться, які вони будуть на вигляд, таким буде і ваш покровитель. Одягати хороші, дорогі руковіци уві сні передвіщає благополуччя і повагу оточуючих. Побачити уві сні одну непарну рукавичку означає, що вас чекає розлука з близьким другом, який багато в чому допомагав вам.

Спалювати рукавичку уві сні — до примирення між друзями або коханими. Утеплені руковіци — означають хороший захист або допомога в нужді. Втратити рукавички уві сні — знак розлуки з близькою людиною, яку ви будете дуже важко переживати. Іноді сон про них віщує зміну місця проживання. Купувати рукавички для себе уві сні означає, що ви досягнете розташування людини, який вам подобається, будь-яким способом. Купувати дешеві рукавички для свого суперника (суперниці) уві сні, означає, що ви обійде його (її) у всіх справах. Дивіться тлумачення: Одяг.

Сонник Лонго

Приснилися рукавички віщують самотність, розчарування, тугу. Приснилися шкіряні рукавиці означають, що ви постраждаєте через несправедливе ставлення керівництва. Тоненькі, мереживні або з сіточки — ви будете жертвою свого ж легковажності. Сон рекомендує провести якийсь час на самоті, щоб краще розібратися в собі. Гумові рукавички видають вашу надмірну недовірливість, яка є серйозною перешкодою для вашої нормального життя і для взаємин з близькими та знайомими.

Довгі рукавички повідомляють, що ви серйозно розчарувалися в любові і через страждань втратили усілякий інтерес до протилежної статі. Короткі — пророкують вам розставання з коханою людиною, яке закінчиться примиренням: ви зрозумієте, що жити одне без одного не можете.

Одягати рукавички — такий сон передвіщає вам поїздку, підсумки якої будуть для вас дуже важливі. Знімати — вам зроблять вигідну пропозицію на роботі, однак ви відмовитеся від неї заради інтересів своєї родини, адже для вас вона означає набагато більше, ніж кар’єрний ріст. Тільки ось через якийсь час вас охопить жаль через те, що ви не змогли розпорядитися випав шансом.

Купівля рукавичок в магазині сниться до того, що до вас дійдуть нерадісні новини, які позбавлять вас душевної рівноваги. Але що-небудь робити не потрібно, тому що ви, як би не старалися, все одно нічого не зможете зробити. Порвати рукавички — такий сон означає, що всіма можливими і неможливими способами ви прагнете відновити перервані відносини, тільки у вас все одно нічого не вийде.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися нові рукавички, це говорить про те, що, займаючись своїми справами, ви будете обачні, економні, а корисливість вам властива не буде. Все потихеньку налагодиться, незважаючи на те, що вам доведеться пройти через конфлікти або неприємності. Носити зношені або порвані рукавички — такий сон означає, що через обман у вас будуть істотні втрати.

Наснилося втрата рукавичок пророкує, що вас кинуть напризволяще, однак ви залишитеся сильні духом настільки, що збережете оптимізм і життєлюбство. Знайшли пару рукавичок — це сон до щасливого шлюбу або новому любовному захопленню. Чоловікові уві сні застібати дамську рукавичку — це говорить про те, що на його життєвому обрії з’явиться особа, яка візьметься його шантажувати, погрожуючи якимось викриттям. Знімати їх з руки уві сні — означає, що в справах і в любовних питаннях можете розраховувати на незначний успіх.

Сучасний Сонник

Купувати їх уві сні — означає, що наяву потрапите в стиснуте матеріальне становище; якщо ви купуєте чоловічі рукавички в подарунок коханій людині — це віщує палкі почуття у відповідь. Носити в сильні морози тонкі холодні рукавиці — такий сон є знаком печалі і важких переживань через те, що вас не розуміють і недооцінюють.

Старі або рвані рукавички, які давно пора викинути, — передвістя сумних подій і втрат. Втратити уві сні — ваша серцева прихильність буде відкинута і ви втратите всяку надію повернути любов бажаного чоловіка.

Носити уві сні дві різні рукавички — передвістя подій, які не обіцяють нічого хорошого, більш того — які могли б лише посилити і без того скрутне становище. Сон, в якому ви не можете стягнути їх з себе, так як вони немов приросли до вашої шкіри — значить, наяву чоловіки будуть обходити вас стороною, побоюючись, як би ви не одружили їх на собі.

Сонник Ванги

Рукавички є символом втрати, обережності і економії. Якщо сняться абсолютно нові рукавички, то це характеризує людину, як дуже обачного в розтратах. Вони вказують, що людині і далі слід бути бережливим, бо наближається небезпечний момент, коли його наздоженуть позбавлення. Діряві, заношені — до обману. Треба бути обачним, не заводити підозрілих знайомств.

Знайдені рукавички — символ союзу. Можливо, Вас чекає доленосне знайомство, або весілля. Якщо Ви вже є одруженим, то слід побоюватися позашлюбних зв’язків. Їх втрата — обіцяє розрив, розлучення, причому ініціатором, швидше за все, виступить Ваша друга половина.

Езотеричний Сонник

Рукавички — це уособлення відрази. Бути в них, надягати — змушені будете здійснювати догляд за тяжкохворим людиною або прибирати огидний бруд. Купувати — належить подружжя з нелюбом людиною; будете відчувати відразу до статевого партнера. Вибирали цей аксесуар — значить, існує ймовірність заразитися шкірним захворюванням. Побачити забруднені, порвані — сон про це закликає не ігнорувати засоби індивідуального захисту та особистої гігієни, як ви це часто робите. Великий краси, з багатою обробкою — сон радить звільнитися від комплексів, які пов’язані із зовнішністю.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться, що ви знайшли нові рукавички, такий сон віщує вдале заміжжя або щасливу одруження. Чоловікові, якому сниться, що він застібає їх на ніжній руці жінки, наяву слід остерігатися інтриг з боку представниць прекрасної статі.

Сон, в якому ви втрачаєте свої рукавички, говорить про те, що ваші стосунки з коханим залишають бажати кращого. Ймовірно, вам незабаром належить розлучитися. Якщо уві сні з вас їх знімає хтось інший, то ваші успіхи в справах і любові будуть багато в чому залежати від того враження, яке ви справите на оточуючих.

Сонник Нострадамуса

Наснилася рукавичка — то ви будете дуже шляхетні. Якщо в сновидінні ви надягали її на руку — то вас чекає великий успіх. Якщо ви її втратили — то ви зробите грубий і жорстокий вчинок. Міряли — то ви скоро потрапите в скрутне становище, але гідно з нього вийдете.

Англійська Сонник

Втрата рукавичок уві сні обертається збитками в комерції і торгівлі наяву; є ймовірність переїзду в інше місто. У одруженого чоловіка, який втратив уві сні праву рукавичку, захворіє або помре дружина. У несімейного суперник відніме кохану.

Сонник Лоффа

Рукавички у снах можуть говорити про вашому почутті захищеності. Від того, які вони — красиві і нові або старі і рвані — залежить і трактування: чи перебуваєте ви в безпеці або вам щось загрожує.

Сонник Хассе

Побачити їх на своїх руках — сон означає, що ви досягнете бажаної мети завдяки впертості. Побачили одну рукавичку — чекає розлука з близькою людиною.

Сонник Мандрівника

Рукавички — захист; нове добру справу. Знайти або отримати в подарунок любовне захоплення; чиясь душевна холодність, неприязнь.

Сонник Фрейда

Рукавички — є символом презерватива. Їх надягання в світі мрій — символізує ваше прагнення до безпечного сексу.

Французький Сонник

Знайти рукавичку уві сні — образити когось і нажити ворога. Міряти — проявити невихованість.

Сонник Менегетті

Рукавичка — відображення ізоляції взагалі. Відображення умисного обмеження сприйняття.

Сонник Цветкова

Знак захисту, благополуччя; втрата — означає зміну місця або заняття.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: