Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник робота, до чого сниться робота уві сні

Якщо робота не відпускає навіть уві сні, доведеться проявити максимальну активність на службі — ви явно відчуваєте за собою грішки. Якщо сюжет повторюється знову і знову — це може бути важливим сигналом про неблагополуччя, причому не обов’язково в професійній сфері. Сонники розшифрують деталі і пояснять, до чого сняться службові проблеми.

Запізнення

Кошмар менеджера сучасної крупою компанії — страх проспати і спізнюватися на роботу. Виживання в умовах жорсткої конкуренції, націленість на стрімку кар’єру, небажання втратити статус змушують бути бездоганно виконавчим і пунктуальним.

Якщо в такій ситуації приснилося, що запізнилися в офіс, сонники не надають цьому предсказательной сенсу. Найчастіше радять прислухатися до своїх відчуттів — чи задоволені місцем служби, які не обридла чи колишня робота. Зміна роботи може відкрити нові перспективи і повернути гармонію — відмінна альтернатива життя в страху, що ось-ось виженуть.

Інакше пояснюють сонники,, до чого сниться запізнення, якщо в професійній сфері все відносно в порядку. Тоді вони пророкують прикрі плітки, тертя з начальством.

Звільнення

Є величезна різниця — звільнятися самому або потрапити в немилість, це стосується і реальному житті, і нічних фантазій, тільки сонники часто розглядають такі ситуації «від противного».

За Дворянському сонником Гришиной, звільнення уві сні реально обертається раптовим зростанням доходів, виграшем, а якщо самому звільнитися — кар’єра піде в гору.

За Східним сонником, приймати рішення розлучитися зі старим місцем служби означає, що життя поставило сновидіння перед серйозним вибором, від якого залежить доля близьких. Якщо раптом дізнаєшся, що звільнили, коли вже всі про це знають — не уникнути скандалу наяву.

Великий Фрейд в своєму сонник зазначає: якщо уві сні ви були начальником і звільнили співробітника, ваша сексуальне життя могла б бути і різноманітніше. Ваш сексуальний партнер придушив вашу волю, в старі часи це влаштовувало обох, але зараз втрата ініціативи обтяжує сновидіння.

З однієї роботи на іншу

Якщо уві сні вирішили поміняти престижну і прибуткову посаду на іншу, сонники передрікають, що ви в чудовій формі, ніщо не стане загрожувати вашому становищу.

До чого сниться кошмар, в якому всі члени сім’ї одночасно вирішили змінити місце служби? Це провісник значущих змін і пов’язаних з ним нових сімейних турбот.

Якщо залишилося відчуття, що навіть уві сні немає сил що-небудь міняти, займатися пошуком, сновидцу так і животіти в житті. Якщо уві сні шукаєте — в реальності будете влаштовуватися в іншу фірму. До чого сниться, що пропонують нову вакансію і навіть прислали запрошення — є шанс опинитися безробітним.

Чоловікові приснилося, що змінює роботу — він отримає підвищення. До чого сниться, що запропонували нову роботу? Якщо взяли на хорошу посаду — попереду радісні події. Призначили співбесіду і взяли на вакантне місце — вам пророкують приємну зустріч. Яку б вакансію ні знайшли, значення сну — або до прибутку, або до приємної бесіди.

В цілому, якщо присниться активний пошук, пристрій на роботу, сонники трактують як самостійність і наявність власної точки зору на те, що відбувається, а пропозиція і подальший прийом — на сприятливі зміни в житті.

Наснилася бажана сфера діяльності? В реальності вас, можливо, вже запрошують — загляньте в поштову скриньку.

Нова і колишня

У сновидіннях знову і знову — офіс? Швидше за все, проблеми, що хвилюють сновидіння, обертаються навколо кар’єри і вказують на недостатньо високу самооцінку.

За сонником Міллера, важко працювати уві сні — знак того, що і в реальності вам належить досягти результатів, витративши чимало зусиль. Наснилося, що ви домробітниця — також до рутинного втомливої ​​процесу. А ось мити підлогу на роботі означає те, що начальство вважає вас незамінною.

Бачити уві сні свою нинішню роботу — ви трудоголік і досягнете успіху. Ремонт в офісі сонники інтерпретують, як спробу залікувати душевні рани, пожар — радикальні зміни в професійному плані. Якщо жінці наснилося застілля на робочому місці, їй пора готуватися до декретної відпустки.

Згадувати колишню роботу і колишніх колег — вказує, що для вас служба — лише спосіб заробітку, але ніяк не найважливіша частина життя. Нерідко минула служба повертається в сни, коли психологічно сновидец не змирився з конфліктною ситуацією, що існувала, коли він працював на колишній роботі.

Нудна колишня контора може приснитися до нових несподіваних джерел доходу. Якщо там директор недооцінював трудовий внесок сновидіння, значить він не впевнений в стом, що є цінним співробітником. Якщо попередня робота сниться часто, значить сумуєте за колегам і жалкуєте про те, що повернутися на стару роботу вже не можна.

Все ж приємно, що не всі сни про роботу відображають професійну діяльність, іноді коротко пояснюються, що стосуються особистого життя.

До чого сниться жінці колега по роботі чоловік: вона на порозі нового роману, причому поки вона недооцінює недвозначні знаки уваги. Суперечка уві сні з колегою по роботі жінкою попереджає про пильність — не дозволяйте принижувати себе в житті. Якщо співробітники сняться в оточенні натовпу, вас чекає велике торжество, наприклад, весілля.

Взагалі бачити товаришів по службі пояснюється, як бажання зробити сюрприз близькій людині. Зустріти уві сні вагітну колегу — самому сновидцу слід чекати сюрпризу.

Сонник робота, до чого сниться робота уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: