Сонник пухлина, до чого сниться пухлина уві сні

Сонник вважає, що пухлина уві сні символізує давні невирішені проблеми, які так чи інакше нагадують про своє існування. Більш оптимістично налаштовані тлумачі вважають, що все,, до чого сниться новоутворення, пов’язане з придбаннями.

Відпустіть вчорашній день

Якщо наснилася пухлина голови, символ часто навіяний тяжкими думками, які переслідують наяву.

Іноді бачити уві сні різні новоутворення трапляється тим, хто не може відпустити старі образи і невдачі. Підсвідомість намагається показати, наскільки безглузді переживання про вчорашній здатні спотворити день сьогоднішній.

В сонник Юрія Лонго є пояснення,, до чого сниться пухлина на нозі. Побачений уві сні символ видає гостре прагнення повернутися в давно минулі дні.

Згідно з тлумаченням Циганки, ущільнення на нозі або на руці означає шанс повернути раніше втрачене.

Ключі до скарбниці

Старовинний провісник стверджує, що будь-яка пухлина на тілі є передвісником несподіваного збагачення. Пізніші тлумачення вносять в цю версію свої поправки.

Пухлина на шиї або на підборідді віщує не менше цінне придбання, ніж матеріальні блага. У розпорядженні сплячого виявиться унікальний досвід або корисна інформація.

Китайський Імператорський сонник по-своєму розуміє,, до чого сниться велика шишка в області голови. Сплячого очікує багатство і пошану.

Трактування Лоффа вважає добрим знаком ущільнення на руці: долоні сновидіння не доведеться пустувати.

Час діяти!

Якщо новоутворення уві сні з’явилося раптово і нізвідки, ви маєте справу не просто з нічними мріями, а з керівництвом до дії. Приділіть увагу заповітної мети, яку все одно не вдасться викинути з голови.

Якщо наснилася пухлина мозку, сонник вважає, що сновидцу є, що обміркувати. Розклавши все по поличках, нарешті вдасться вирішити задачу, яка вже давно не дає спокою.

Пухлина мозку сонник ототожнює з відносинами, які чомусь зайшли в глухий кут. Не виключено, що значимий для вас людина просто не наважується зробити перший крок назустріч. Саме час проявити ініціативу.

Приснилися хвороби не є небезпечними

Іноді образ уві сні приймає виразні і лякаючі обриси. Наприклад,, до чого сниться набряк головного мозку? Крім простого ради не читати на ніч медичний довідник, сонник обнадіює, що даний символ служить провісником великих перемін на краще.

Коли пухлина в роті виходить від зуба або мови, в реальності хтось розпускає злі плітки про вас.

Сонник Міллера радить не впадати у відчай, якщо довелось бачити уві сні ракову пухлину у чоловіка. Хвороба близької людини слід розуміти з точністю до навпаки. Роки процвітання — ось що означає цей символ.

Якщо приснилося, як гематома викликає хворобливі відчуття у людини, значить, наяву йому доводиться брати на себе чужі турботи.

Якщо уві сні вийшло видалити джерело болю, в реальності ви не менш успішно позбудетеся від непотрібних клопотів.

Привіти з минулого

Снотолкователь Мандрівника пропонує вельми цікаве пояснення,, до чого сниться пухлина на тілі. Коли трапляється бачити опухлу спину або потилицю, тлумачення відноситься до минулого. Якщо ж уві сні змінам піддалися особа або живіт, будьте готові до реальних змін.

Якщо жінці наснилося ущільнення в грудях, снотолкователь Медеї пророкує, що колишні справи сердечні знову нагадають про себе.

Якщо приснився наріст, постарайтеся згадати, чи не залишилося забутих боргів або незавершених справ. Ясновидиця Ванга попереджає, що вони можуть нагадати про себе в невідповідний момент.

Цікаво дізнатися,, до чого сниться пухлина на обличчі. Сновидінню слід подбати про своїх скелети в шафі, щоб вони раптом не стали всенародним надбанням.

Сонник пухлина, до чого сниться пухлина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: