Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник перевертень, до чого сниться перевертень уві сні

Найчастіше перевертень уві сні символізує лукавство і лицемірство. Те,, до чого сниться цей зловісний символ, сонник також вважає попередженням. Нерідко сновидіння запрошує сплячого познайомитися з власної темною стороною.

Волколаков

Багато тлумачення,, до чого сниться вовк перевертень, вказують на таємні бажання і приховані нахили сновидіння. Про існування деяких з них він і сам часом не підозрював. Наприклад, сонник Азара вбачає в цьому символі нестримну тягу до задоволень.

На думку Фрейда, вовк перевертень символізує інтерес до життя, який, як відомо, не є величиною постійною. Сьогодні він грає яскравими фарбами, завтра від нього може не залишитися і сліду.

Якщо приснилося, що вовк перевертень — ви самі, сонник передбачає, що найближчим часом можуть здолати сумніви. Нове «Я» не повинно лякати. Сприймайте побачене уві сні як знак того, що ви йдете в ногу з часом, стало бути, на вірному шляху.

Якщо наснилася собака, і в той же час, ви точно знаєте, що хтось ховається за її виглядом, сонник Міллера віщує розчарування. Захід, до якого ви так довго готувалися, виявиться зовсім не таким вже святковим.

Існує й інше тлумачення снів,, до чого сниться собака Волколак. Під впливом прийдешніх подій сновидцу доведеться переглянути свої погляди на, здавалося б, давно знайомі явища.

Тлумачення снів, в яких фігурує містична собака, часто має і позитивне значення. Ви можете раптово відкрити позитивні якості в іншому на перший погляд людині.

Ведмідь

Сонник Міллера пояснює,, до чого сниться перевертень в образі ведмедя. Згідно з переказами, ведмідь, крім природного страху, здавна викликає повагу. Саме ця гамма почуттів керуватиме вами в процесі спілкування з людьми, яких ви побоюєтеся, тим не менш, не посмітите висловити їм недовіру.

Відповідно до психоаналітичної інтерпретації, господар лісу уособлює главу сім’ї. Поведінка загадкової істоти допоможе пролити світло на взаємини з батьком.

Атака перевертня

Якщо приснилося напад перевертня, яке не вдається відбити, в реальній дійсності сплячому слід проявляти більше твердості, рішучості і навіть агресії. На жаль, в деяких колах делікатність і почуття такту сприймаються як ознака слабкості.

Сновидіння, в якому вкусив перевертень, нерідко служить попередженням про зустріч з шахраєм. У найближчий період бажано остерігатися випадкових знайомств: вони можуть привести не тільки до матеріального, а й сильному моральної шкоди.

Якщо нареченій напередодні весілля приснилося, як її вкусив перевертень, тлумачення снів радить не поспішати під вінець і ще раз обдумати пропозицію про заміжжя.

Люди в іншому обличчі

Сонник розповість,, до чого сниться відьма або чаклун, здатні перетворюватися в хижаків. Якщо ці містичні персонажі уві сні налаштовані неприязно по відношенню до простих смертних, наяву чекає зустріч з не менш небезпечною людиною, який може здатися практично невразливим.

Якщо уві сні власний чоловік знайшов надздібності перетворення, сонник пропонує задуматися, чи все ви знаєте про нього. Можливо, вам відкриються зовсім несподівані риси його характеру.

Сонник перевертень, до чого сниться перевертень уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: