Сонник пограбування, до чого сниться пограбування уві сні

Жертвою крадіїв і бандитів в реальному житті може стати кожен, і з такої ситуації людина відчуває крім матеріальних втрат, ще й сильне душевне потрясіння. Саме з цієї позиції розглядає сонник те,, до чого сниться пограбування. Зазвичай це дія уві сні не обіцяє нічого хорошого, але про все по порядку.

В основному передбачення сходяться в одному — будь-яка крадіжка в сновидінні — до неприємностей, але головне питання в тому, звідки їх чекати? Для цього важливо розглянути сновидіння з усіх боків: де сталося пограбування, які почуття ви відчували уві сні, хто були грабіжники — тобто все, що допоможе правильної трактуванні.

За сонником Міллера пограбування уві сні — це вірна ознака того, що в прийнятті рішень ви керуєтеся чужими підказками, а часом навіть просто не в змозі самостійно вирішити важливу проблему, перекидаючи весь тягар відповідальності на плечі інших.

Якщо уві сні ви побачили пограбування, то тлумачення снів може бути і позитивним, особливо якщо на момент сновидіння у вашому житті не все настільки добре, як хотілося б. Наприклад, сонник Хассе інтерпретує такий сюжет, як можливість уникнути нападок з боку більш сильної людини.

За трактуванні сонника Цвєткова побачити уві сні пограбування — знак конфлікту і розставання з другою половинкою. Не варто сподіватися, що поведінка вашого партнера призвело до сварки і розлуці просто через нерозуміння. Швидше за все, у вас з’явилася суперниця, яка і спровокувала такий швидкий і рішучий відхід коханого.

Пограбування на вулиці за сонником Лонго трактується в залежності від поведінки бандита. Якщо він безшумно ступає і поводиться дуже тихо, то можете очікувати підвищення на діловому терені. Якщо грабіжник нападає стрімко, то втрат фінансових коштів в найближчому майбутньому не вдасться уникнути.

Але якщо це була лише спроба пограбування, і вам вдалося успішно сховатися від злочинця уві сні, при цьому нічого не втративши, то сонник дає більш райдужні перспективи. Звичайно, вам буде загрожувати якась неприємність, але уникнути її буде досить легко, застосувавши свої комунікативні здібності і кмітливість.

Що було пограбовано?

Сонник дає дуже гарне тлумачення того,, до чого сниться пограбування будинку молодій дівчині. Ця подія означає, що досить скоро у неї не буде відбою від шанувальників, один з яких виявиться досить перспективним і забезпеченим, і саме з ним вона зав’яже взаємини.

Якщо сновидець — успішний підприємець, то досить легко дізнатися,, до чого сниться пограбування банку, головною дійовою особою в якому був саме він. Ця картинка трактується як прогноз відкриття вигідного бізнесу за кордоном.

До чого сниться пограбування магазину? Якщо торгова площа сповнена товарів, то вас чекає безбідне життя, і підвищення добробуту. Як вторгнення неприємних вам особистостей в ваш особистий простір наяву, трактує сонник те,, до чого сниться пограбування машини.

Бачити уві сні пограбування квартири — символ невпевненості і закомплексованості сновидіння. Слід відкритися нових відчуттів і знайомствам, перестати відчувати себе затиснутим, і тоді всі неприємності, які в даний момент відбуваються в житті обійдуть стороною.

Сонник пограбування, до чого сниться пограбування уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: