Сонник пологовий будинок, до чого сниться пологовий будинок уві сні

«Але є такі будинки чарівні, особливо важливі для людей, де побували ми все, напевно, де отримують батьки дітей…» — зворушливі рядки про перший будинок практично кожної людини — про пологовий будинок. Кожна жінка, яка побувала в пологовому будинку, навряд чи коли-небудь забуде це місце. У одних це приємні спогади, у інших — не дуже, але кожна з них дбайливо зберігає в своєму серці спогади про перші хвилини життя свого малюка: його крик, його запах, його крихітні пальчики. Та й чоловіки з особливим трепетом і хвилюванням ставляться до місця, де вперше взяли на руки свою дитину! Ні, пологовий будинок забути неможливо! Навіть через час подумки ми повертаємося туди знову і знову. А іноді уві сні! До чого сниться подібне сновидіння? Звичайно, на радість! Але давайте не будемо все узагальнювати. Пропоную розібратися у всіх подробицях. А допоможуть нам в цьому сонники!

Найперший будинок

Приснився пологовий будинок — до змін в особистому житті в кращу сторону, обіцяє сонник.

Бачити себе вагітної в предродільном відділенні — наяву ви стоїте на порозі чогось нового: життя, стосунків, роботи. Жінці може передбачати вагітність.

Чоловікові сниться, що він вагітний — до отримання великого грошового прибутку, пророкує сонник.

Їхати уві сні в пологовий будинок з переймами — ви переживаєте через проблеми на роботі. Не варто все так близько брати до серця, заробите нервовий зрив, попереджає сонник.

Сниться, що ви гуляєте у дворі пологового будинку і спостерігаєте за перехожими породіллями — тлумачення сновидінь наступне: одиноким хлопцям і дівчатам — до зустрічі з майбутнім партнером по шлюбу, одруженим чоловікам — до додатку в сім’ї, заміжнім жінкам — до дорогого подарунку.

Збиратися в пологовий будинок — в реальному житті вас чекає співбесіда на нову роботу або на нову посаду.

«Мама, я народився!»

Бачити уві сні власне народження — наяву незабаром колега буде надавати вам недвозначні знаки уваги. Відповідати на них чи ні, вирішувати вам.

Бути уві сні породіллею — чоловікові — до фінансової стабільності і процвітанню, жінці — до нових захоплень, обіцяє сонник.

Жінці сниться, що вона показує в віконце новонародженої дитини родичам — в реальності вам випаде можливість розповісти своїм близьким про хороших новинах, почутих вами випадково.

Наснилося, що ви прийшли на прийом до лікаря в лікарню зі скаргами на болі в спині, а він каже, що ви вагітна і відправляє вас до пологового будинку народжувати, хоча по вашому животу цього не помітно. Подібне сновидіння може мати різні тлумачення: в результаті, ви народили — до приємного, хоч і несподіваного запрошення на побачення або прогулянку, не родили — до обману і розчарування.

Папа, квіти і конверт з бантом

Чоловікові приснилося, що при виписці йому повідомляють про те, що дружина народила — тлумачення сну наступне: якщо новонароджений — хлопчик — вас чекає маса турбот і клопоту, народилася дочка — ви будете дуже сильно чогось дивуватися.

Наснилася поїздка додому з пологового будинку — до переїзду на нове місце проживання, попереджає сонник.

Незаміжньою і родили дівчині приснилася власна виписка з пологового будинку — до зміни роботи, в зв’язку з отриманням вигідної пропозиції про нову посаду.

Бачити себе в сні запрошеним гостем на чужій виписці з пологового будинку — хлопцеві — до інтимної близькості з незнайомкою, дівчині сон пророкує заздрість чужому щастю, пророкує сонник.

Медичний персонал пологового будинку

Бути уві сні лікарем або акушером, які приймають пологи — наяву ви допоможете своїм близьким у вирішенні якихось проблем або труднощів, пророкує сонник.

Побачити уві сні себе лікарем і їхати в пологовий будинок приймати пологи у породіллі — наяву вам належить проявити гостинність, до вас несподівано приїдуть гості.

Сниться весь персонал лікарні, де ви народжували — до публічного виступу, пророкує сонник.

Сонник пологовий будинок, до чого сниться пологовий будинок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: