Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник прорвало трубу, до чого сниться прорвало трубу уві сні

Трубопровід уві сні символізує рух життєвої енергії. За сновідних проблем в його нормальному функціонуванні можна судити про енергетичні витоках. До чого сниться, наприклад, що прорвало трубу? Сонник вважає, що це ознака погіршення здоров’я, непередбачених перешкод і взагалі втрати сил.

Напуття Міллера

Сонник Міллера стверджує: якщо в мріях абсолютно нову і міцну трубу прорвало, то задумане починання буде пов’язане з масою труднощів і неприємностей.

Тримайтеся!

Бачити, як з тріщини уві сні повільно капає рідина, означає, що ви необдумано, але регулярно витрачаєте гроші на непотрібні покупки і затії.

Наснилося, що трубу буквально розірвало? Сонник думає, що якась ситуація зажадає серйозного вкладення грошових коштів.

До чого сниться, що вам вдалося швидко усунути прорив? Незважаючи на велику спокусу, ви зможете встояти і не наробити дурниць.

Вампіризм або ідейність?

Що значить, якщо уві сні порвалися разом все водопровідні трубки? В недалекому майбутньому ви поринете в череду регулярних скандалів і суперечок.

Крім того сонник передбачає, що ви втрачаєте життєвої сили. Бачити, як з комунікацій безперервно тече вода, означає, що до вас присмокталася потойбічна сутність або ж вампір в людській подобі.

До чого ще сняться водопровідні труби? Уві сні вони відображають нестандартне мислення. Якщо приснилося, що якусь з них прорвало, то вас відвідає воістину геніальна ідея.

Прибуток або жертва?

До чого ще сниться, що прорвало патрубок з водою? Щоб досягти поставленої мети, вам доведеться принести якусь жертву.

Сновідеть текти на трубі з водою — до загальної слабкості внаслідок втрати або навмисної викачування енергії. Сонник нагадує: місце розташування і особливості трубопроводу уві сні підкажуть який саме області стосується бачення.

Наснилося, що раптово «потекли» численні труби з водою? Вашу душу будуть роздирати суперечливі почуття. Якщо тільки одну трубу прорвало, то неприємності принесе прийдешній роман. Іноді це ознака серйозної, але наглої прибутку.

Деталі образу

Надалі тлумачення сну необхідно робити з урахуванням особливостей руху і якості рідини.

 • Чиста, прозора — позитивний настрій, перспективи.
 • Каламутна, брудна — плітки, загроза здоров’ю.
 • Іржава — труднощі, перепони.
 • Зелена — швидке зростання в пізнанні, кар’єрі.
 • Червона — небезпека.
 • Кривава — біда з родичами.
 • Не сваріться!

  Наснилося, як прорвало трубу, і водний потік вирвався сильним струменем? Сонник не радить найближчим часом конфліктувати і сперечатися. Удача явно відвернулася від вас.

  Уві сні водиця заливає будинок — до несподіваних новин, які стануть початком грандіозних змін.

  Якщо водичка піднімається, то доведеться битися з труднощами, якщо поступово йде, то неприємності зникнуть самі собою.

  Ганьба або чудеса?

  До чого сниться, що трубу прорвало в туалеті? Сонник вважає, що аварія каналізації попереджає про плітки, злих пересудах і неприємних розмовах.

  Бачити пливуть екскременти — до ганьби, звинуваченнями і масі подібних проблем. Бережіться, хтось спробує «втоптати» вас в бруд або розорити.

  Наснилося, як трубу прорвало посеред вулиці? Вам явно не вистачає стриманості. Уві сні вас обдало чистим фонтаном? Найближчим часом буде все вдаватися самим незбагненним чином.

  Сонник прорвало трубу, до чого сниться прорвало трубу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: