Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пропала дочка, до чого сниться пропала дочка уві сні

Наснилося, що раптово пропала дочка? Готуйтеся до неприємностей і бід. Особливо, якщо уві сні вам не вдалося її відшукати. До чого сниться цей моторошний сновідних сюжет ще? Сонник пояснить його сенс і повідає про різні варіанти інтерпретації.

Як тлумачити?

Наснилося, що пропала дочка, але ви її знайшли? Гряде прикра подія, яке пізніше обернеться приємним сюрпризом.

Більш точне тлумачення сну дадуть супутні деталі, а саме: хто допомагав у пошуках, як і де знайшли, що відчували, в якому стані була дівчинка і т. д.

Сонник нагадує: в деяких випадках сюжет абсолютно не пов’язаний з близькими людьми, а лише відображає уві сні якусь життєву область, в якій ви відчуваєте особливу невпевненість.

Трактування по Міллеру

Довелось бачити, як ви збилися з ніг, намагаючись знайти зниклу дочку? Сонник Міллера попереджає: в реалі вам запропонують взяти участь в сумнівній афері, яка з однаковою можливістю може принести, як грандіозну прибуток, так і серйозні проблеми, аж до втрати свободи.

Тримайтеся!

Подібний сюжет відображає уві сні переживання батьків з приводу долі власної дитини. Але іноді знаменує і емоційний стан самого сновидіння.

Наснилося, що в великому місті пропала дочка? У реальності це означає, що бажана мета буде досягнута лише після подолання багатьох перешкод і поневірянь.

Все владнається!

Довелося бачити, що ви розшукуєте уві сні зниклу доньку? Наяву отримаєте дуже сумне повідомлення.

До чого сниться, якщо дівчина все ж з’явилася жива і неушкоджена? Труднощі, які навалилися на вас — тимчасове явище. Сонник впевнений, що скоро темна смуга закінчиться і все налагодиться.

Розшифровка місця

Щоб точно з’ясувати, до чого сниться, що пропала дочка, сонник рекомендує встановити місце, де це сталося.

 • У лабіринті — приховування таємниці, фінансова пастка.
 • У будинку, кімнатах, коридорах — душевні пошуки, невизначеність.
 • На вулиці, в місті — самотність, недовіру.
 • На пустирі — страх, беззахисність.
 • У лісі — сумніви, нерішучість.
 • На болоті — хвороба, неприємності.
 • В тумані — покваптеся з вибором або рішенням.
 • У натовпі — небезпека, важлива подія.
 • Знайшли чи ні?

  Наснилося, що пропала дочка? Сонник обіцяє наяву сльози, переживання, невдачі, збитки і розлуку.

  Якщо дочка насправді здорова, то вона потрапить у неприємну пригоду, якщо хвора, то бачення попереджає про погіршення самопочуття, аж до летального результату.

  Але настільки категоричне пророкування доречно, якщо уві сні дочка так і не з’явилася. Якщо ж вам вдалося її відшукати, то найбільша біда обійде стороною.

  Впевнені?

  До чого сниться, якщо пропала дочка і в ночі вже більше не з’явилася? Безуспішні пошуки найчастіше символізують душевну біль. Так, бачити, що зникла дочка, буквально означає: вас чекає довга депресія внаслідок якогось неприємного події.

  Сонник вважає, що прийшов час зрозуміти, чого ж ви насправді хочете від життя. І наскільки ефективно домагаєтеся поставленої мети. Якщо розглядається явище приходить уві сні регулярно, то варто задуматися про правильність обраного шляху або манері поведінки.

  Сонник пропала дочка, до чого сниться пропала дочка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: