Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пророкування, до чого сниться пророкування уві сні

Якщо уві сні вам хтось передбачив смерть, то не варто сприймати все буквально. Хоча тлумачення сновидінь — це теж свого роду передбачення, але в сновидіннях ми отримуємо попередження у вигляді загадок і натяків. Тому, бажаючи зрозуміти,, до чого сниться подібне бачення, сонники рекомендують враховувати всі деталі сюжету, пропускаючи їх через призму асоціацій.

Передбачення Г. Міллера

За версією, яку пропонує сонником Міллера, пророкування уві сні грає не просту роль. Так, наприклад, якщо наснилося, що ви комусь щось передбачаєте — це означає швидкі і різкі зміни в житті.

А ось, вислуховувати уві сні передбачення долі про самотність від чаклунки, знак того, що слід почекати зі вступом в шлюб і укладенням важливих фінансових угод. Такі сюжети, в більшості своїй, означають невдачі і промахи.

Хто напророкував

Більшість сонників, тлумачачи, до чого сняться передбачення, роблять акцент на те, хто саме вам напророкував майбутнє. Ось кілька варіантів приснився оракулів і їх трактування:

 • Циганка на картах Таро нагадала — будьте готові до зради або до обману;
 • Гороскоп підказав — доля дасть шанс виправити ситуацію, що склалася не на вашу користь;
 • Відьма дала прогноз — не слід пускати на самоплив своє життя;
 • Екстрасенс бачить вашу ауру — не довіряйте сліпо тим, кого не перевірили «в справі»;
 • Медіум передала слова померлого — ви зробили помилку, в якій необхідно покаятися.
 • «Життя або смерть»: Вчіться самоконтролю

  Не дуже приємно чути уві сні передбачення власної смерті або хвороби, однак на ділі, все виглядає не так вже й небезпечно, запевняє сонник Медеї.

  Якщо приснилося, що вам напророкували смерть, то згадайте свої емоції з цього приводу. Передбачення викликало у вас паніку — ви зробите ряд помилок через своє невміння контролювати власні емоції; а якщо передбачення своєї смерті не викликали у вас паніки, або навіть розсмішили, то це знак впевненості в собі.

  А ось, чути уві сні про щасливе життя — це ознака того, що вас підстерігають проблеми, здатні зіпсувати вам настрій і сплутати плани, застерігає сонник Ванги. Бачите уві сні, що вам напророкували життя довге, але не щасливу? Це говорить про несподівані, але легко вирішуються проблеми.

  Суджений-ряджений, або Любов прийде, але навчитеся чекати…

  Все той же відомий сонник Ванги, пояснюючи,, до чого сниться ворожіння на кохану людину, говорить наступне: якщо ви не впевнені у відносинах реально існуючого в вашому житті хлопця, то не варто перевіряти його за допомогою чуток — запитаєте безпосередньо. Це допоможе вам уникнути помилкового судження.

  А ось, Східний сонник, приснився передбачення любові, якої у сновідіци немає наяву, приготував своє тлумачення сну: не поспішайте «кидатися на шию» першому, хто зробить вам комплімент — щастя вже поруч, але його потрібно трохи почекати.

  Сімейне життя, як символ взаємин

  Якщо вам приснилося, що ворожка, заглянувши в магічну кулю, мовчить щодо вашого майбутнього, то це може означати нерозуміння і розлади в сім’ї, підказує Мусульманський сонник. А якщо мова ворожки сповнена райдужних прогнозів майбутнього, то варто проявити пильність — хтось бажає вам зла.

  Ворожка уві сні передбачила жінці в недалекому майбутньому заміжжя або вагітність і народження дитини? Така мрія не завжди має прямі трактування, цілком можливо, доля натякає жінці про її неусвідомлених бажаннях.

  А ось,, до чого сниться дівчині на пізніх термінах вагітності почути уві сні дату народження сина: дізнайтеся, чиї іменини справляють в цей день, і назвіть хлопчика одним із запропонованих імен — тоді він буде щасливою людиною.

  Ворожіння на кар’єрний успіх: Не варто зациклюватися на невдачах

  Отримати уві сні гарне передбачення, стосовно своєї кар’єри, на думку більшості сонників — сигнал про те, що ви занадто зациклені на роботі. Сбавьте обороти, інакше заімеете «емоційне вигорання». А ось прогноз про втрату роботи, навпаки, обіцяє підвищення і всілякі почесті, підказує сонник міс Хассе.

  Наснилося, що збувається погане передбачення про роботу? Не потрібно переживати, а ось, замислитися над треба — щось ви робите неправильно, і подібного роду сновидіння є попередженням про це.

  А чи не заспівають чи фінанси романси? Як не допустити руйнування

  Зрозуміти,, до чого сниться пророкування того, що ви розоритеся, допоможе сонник пастора Лоффа. Якщо ви бачите уві сні, що за допомогою магії намагаєтеся виправити фінансову кризу, що наступив в життя, то це означає, що в реальності за допомогою друзів або родичів вам вдасться підвищити свої доходи.

  А якщо наснилося, що ви отримали передбачення про зустріч з багатим і впливовим людиною, то згідно з поясненнями,, до чого сниться таке бачення, це символ наполегливої ​​і кропіткої роботи, віщає тлумач.

  Сонник пророкування, до чого сниться пророкування уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: