Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пішли місячні, до чого сниться пішли місячні уві сні

Менструація уві сні символічне звільнення від минулого і готовність прийняти щось зовсім нове. До чого сниться, що пішли місячні? Сонник радить готуватися до візиту родичів або отримання звісток від них.

Родинні зв’язки

Як і будь-яка інша кров місячна відображає кровний зв’язок. Сонник впевнений, все, що довелося бачити уві сні, буде тісно пов’язане з родичами, в тому числі і далекими.

Іноді кровотеча по-жіночому може приснитися в знак швидкої вагітності. Але найчастіше місячні «починаються» уві сні перед хворобою родича.

Думайте!

Наснилося, що почалися «ці дні», хоча до реальної дати ще далеко? Ви ризикуєте зробити необдуманий вчинок, який спричинить великі складності.

Уві сні пішли місячні? Це означає, що в реальності належить чимось пожертвувати заради досягнення поставленої мети.

Якщо чоловікові довелося бачити, що у його дами почалися місячні, то її захворювання буде пов’язано з крововтратою.

Займіться душею!

До чого ще сниться, що пішли місячні? У мріях це відображення бажання стати ближче до природи. Бачення передає тенденцію духовного розвитку, усвідомлення того, що необхідно звільнитися від минулого, відійти від усього реального і зосередиться на своєму внутрішньому світі.

Відпустіть…

Якщо уві сні менструація особливо багата і навіть переходить до кровотеча, то це недобрий знак. Сонник вважає, що ви боїтеся втратити щось дуже важливе і цінне, на вашу думку.

Можливо, то за що ви чіпляєтеся, не варто витрачених зусиль і ресурсів. Прийшов час відпустити ситуацію або людини.

До речі, якщо наснилося, що крововтрата почалася після великої затримки, то це означає, що ви втратите багатого і щедрого коханця.

До худу або добру?

Наснилося, що пішли місячні? Настають зміни, але сонник не може сказати в кращу або гіршу сторону. Все залежить від того, як особисто ви сприйміть ці зміни. Адже іноді навіть біда дозволяє знайти щастя.

Тлумачення сну в цьому випадку необхідно робити з урахуванням виду і якості крові.

 • Чистий, червона — зробите неможливе.
 • Зі згустками — до хвороби.
 • Чорна — важкий період підійшов до кінця.
 • Запечена — до душевних хвилювань.
 • Стікає по тілу — до отримання допомоги і грошей.
 • На одяг — до вдалого повороту подій.
 • Якщо уві сні довелося бачити, що ви буквально стікав кров’ю, то сонник пропонує два трактування: або скоро серйозно захворієте, або непомірно витрачаєте гроші і живете невідповідно до своїх достатків.

  Міллер попереджає

  До чого сниться, що пішли місячні по сонником Міллера? Він вважає, що це попередження про хвороби, найімовірніше по жіночій частині. Недуга знаходиться в стадії розвитку і поки не проявляє себе, але скоро все зміниться.

  Подбайте про себе!

  До чого менструація сниться вагітній? Сонник радить подбати про самопочуття, чи не перенапружуватися і більше відпочивати.

  Має це бачення і позитивну трактування. Якщо невелика кровотеча сниться вагітній, то вона народить здорову і міцного малюка.

  Наснилося, що у вас пішли місячні і ви при цьому вагітні виключно уві сні, але не в реалі? Належить зайнятися абсолютно новою справою або виконувати незнайому роботу.

  Сонник пішли місячні, до чого сниться пішли місячні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: