Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пояс, до чого сниться пояс уві сні

З давнини пояс був не просто деталлю одягу, але також оберегом для свого господаря. Ось чому цей аксесуар уві сні іноді несе важливе попередження. До чого сниться такий знак? Він часто символізує цілеспрямованість. Сонник інтерпретує бачення так: лише від вашого настрою, концентрації залежить успішне закінчення якогось важливого справи.

Загальне значення

Бачити на собі уві сні одяг під пояс — будете прагнути завоювати симпатію людини, який надає вам знаки уваги. Приснився шкіряний ремінь з пряжкою віщує можливе підвищення по службі.

До чого сниться зав’язувати його? Попереду нелегка праця. Сонник рекомендує: націльте себе на результат, який часто залежить від витрачених зусиль. Приміряти або просто тримати новий пояс — очікує визнання, слава або щасливий шлюб.

Одягати його уві сні, сильніше затягуючи — бачення ілюструє вираз «затягнути пояс». Сонник попереджає: чекають матеріальну скруту, тому слід обмежити витрати.

Приснився красивий, дорогий, багато прикрашений або золотий аксесуар? Ваша прибуток і добробут збільшаться. Зав’язувати і носити його — до процвітання. Золотий колір цієї деталі одягу уві сні може також передвіщати нетривке подружжя.

Розв’язувати — чекає полегшення в тяжкій праці. Знайти його — перед вами будуть підлещуватися. Втратити — потрапите в складне становище і без сторонньої допомоги не впораєтеся.

Кому наснився?

До чого сниться молодій дівчині вибирати і купувати пояс? Це означає: вона буде відданою дружиною свого супутника, а також хорошою матір’ю. Крім того, сонник тлумачить цей символ як передвістя вінчання, весілля.

Жінці такий знак обіцяє турботи про пристрій чиєїсь сімейного життя або організації весілля. Отримати в подарунок уві сні красивий кольоровий пояс: червоний, білий, синій — за сонником, це передвістя того, що жінка зможе заслужити повагу оточуючих.

Якщо чоловікові приснилося, ніби він зав’язує пояс, значить, мають бути клопоти про дітей або молодших родичів. Бачити уві сні модний шкіряний ремінь — очікує зустріч з незнайомкою, якій ви зробите пропозицію. Однак це може не тільки похитнути ваше благополуччя, але навіть зруйнувати його.

Пояс для панчох

Жінці таке сновидіння сигналізує: незабаром у неї з’явиться бажання стати інший, змінити свій імідж. Чоловікові ж вказує на складні відносини з членами сім’ї. Сонник радить: постарайтеся подолати свою скутість, замкнутість, щоб люди стали більше цінувати ваше спілкування.

Колір цього аксесуара теж важливий для тлумачення бачення. Так, червоний мереживний символізує ворожість сновидіння до кого-то. Бачити уві сні жовтий означає: з травним трактом можливі проблеми, білий — впевненість сплячого, що справи завершаться сприятливо. До чого сниться синій? Він уособлює найзаповітніші таємні мрії.

Зелений жінці передрікає народження дитини, а чоловікові — стати батьком кількох дітей. Гарний чорний пояс для панчіх з мережив означає заборонені бажання, які потай плекає сновидец. Сонник застерігає: не піддавайтеся таким спокусам, вони чреваті великими неприємностями.

Інші сюжети

Бачити уві сні, ніби у вас густі довге волосся до пояса — попереду успіх, багатство, владу. Також це може вказувати на якусь подію або звістка, яке дуже порадує.

До чого сниться стояти у воді по пояс? Значення залежить від того, яка вода: неспокійна, що вирує — чекають неприємності, небезпеки; каламутна — можлива хвороба. Якщо ж вона чиста, спокійна — добрий знак.

Наснилося бути по пояс голою? Хоча зазвичай ви цілком впевнена людина, вам здається, що психологічний захист трохи вразлива. Однак сонник вказує: чим більше будете «закриватися» від людей, тим менше зможете проявляти свої таланти.

Сонник пояс, до чого сниться пояс уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: