Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник підніматися на гору, до чого сниться підніматися на гору уві сні

Підійматися на гору часто уві сні віщує подолання різних труднощів наяву. При вдалому підкоренні вершини сонник обнадіює: ви досягнете запланованого, складні питання вирішаться благополучно. Вірно витлумачити,, до чого сниться цей сюжет, допоможуть подробиці.

Сонник Міллера: подолання труднощів

Уві сні підніматися на гору означає: сплячому доведеться долати якісь труднощі. Вдалося досягти вершини? Він зможе їх перебороти. Не дійшов до неї? Непередбачені перешкоди стануть на заваді задуманому.

Якщо дуже захотіти — можна все здійснити

До чого сниться вперто підніматися на гору? Сонник стверджує: такий сюжет — уособлення намірів втілити свій проект.

Наснилося бачити, як піднімаєтеся швидко і легко? Гроші, пошана, визнання дістануться без особливих зусиль. Завзято лізти вгору — зіткнетеся з труднощами, але подолаєте їх.

Справа виявиться вдалим

Також підніматися на гору, особливо якщо вона крута уві сні — рішення проблем, стверджує сонник, виявиться на користь сплячого.

Підкорити круту гору означає: виграти якесь справа зі спірним результатом. Складне питання вирішиться цілком успішно.

До чого сниться підійматися вгору по крутій скелі, а після стояти на її вершині? Сонник обнадіює: ви переможете, будете відчувати гордість за себе, насолоджуватися тріумфом.

Хитка положення, чужі турботи

Бачити перед собою велику гору з піску і дертися туди уві сні — сплячого додадуть багато чужих обов’язків, від яких він не зможе відмовитися.

Також приснився величезний пагорб піску, по якому ви намагаєтеся піднятися вгору, означає: ваші плани можуть в будь-який момент потерпіти крах, мрії занадто хиткі, майже нереальні, більше нагадують ілюзії. Сновидіння підказує: можна досягти величезного багатства, а можна раптово все втратити.

Підніматися вгору по бруду уві сні, поскальзиваясь і мало не падаючи — символ вашого життєвого шляху в даний момент. Слід бути готовим зустріти будь-які повороти долі, складності, навіть падіння.

Ви візьмете верх над усіма проблемами

Наснилося по бруду підніматися на гору? Сонник повідомляє: шлях до успіху виявиться ускладнений багатьма неприємними моментами, але їх можна легко подолати. Після досягнення мети всі пригоди забудуться.

До чого сниться підніматися на гору, однак не просту, а снігову? Сонник сповіщає: людина поставить перед собою благородну, піднесену мету. Якщо йому вдасться піднятися — досягне задуманого наяву. Не вдасться — на жаль, плани залишаться ефемерними.

Бачити, ніби піднімалися по сніговій шапці уві сні, насилу просуваючись вперед? Зав’язнете в масі різних справ. Їх складно виконувати, але кинути не можна.

Якою була гора?

Тлумачення сну враховує, на яку саме гору наснилося підніматися:

 • Кам’яну, зі спеціальним спорядженням — вдасться просунутися вперед, уникнувши засідок, пасток;
 • Піщану — надії несподівано зазнають краху, впадуть;
 • Земляну — подолати незначне утруднення;
 • Снігову — перешкоди при вирішенні складних питань;
 • Крижану — байдужість, охолодження людини, від якого чекаєте розуміння, любові.
 • Також дертися на піщану — відчути розчарування, образу. Відчувати обурення, яке буде хоч і справедливим, але безглуздим. Земляну — непотрібні турботи, дрібні неприємності.

  Сонник підніматися на гору, до чого сниться підніматися на гору уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: