Сонник підніматися на гору, до чого сниться підніматися на гору уві сні

Підійматися на гору часто уві сні віщує подолання різних труднощів наяву. При вдалому підкоренні вершини сонник обнадіює: ви досягнете запланованого, складні питання вирішаться благополучно. Вірно витлумачити,, до чого сниться цей сюжет, допоможуть подробиці.

Сонник Міллера: подолання труднощів

Уві сні підніматися на гору означає: сплячому доведеться долати якісь труднощі. Вдалося досягти вершини? Він зможе їх перебороти. Не дійшов до неї? Непередбачені перешкоди стануть на заваді задуманому.

Якщо дуже захотіти — можна все здійснити

До чого сниться вперто підніматися на гору? Сонник стверджує: такий сюжет — уособлення намірів втілити свій проект.

Наснилося бачити, як піднімаєтеся швидко і легко? Гроші, пошана, визнання дістануться без особливих зусиль. Завзято лізти вгору — зіткнетеся з труднощами, але подолаєте їх.

Справа виявиться вдалим

Також підніматися на гору, особливо якщо вона крута уві сні — рішення проблем, стверджує сонник, виявиться на користь сплячого.

Підкорити круту гору означає: виграти якесь справа зі спірним результатом. Складне питання вирішиться цілком успішно.

До чого сниться підійматися вгору по крутій скелі, а після стояти на її вершині? Сонник обнадіює: ви переможете, будете відчувати гордість за себе, насолоджуватися тріумфом.

Хитка положення, чужі турботи

Бачити перед собою велику гору з піску і дертися туди уві сні — сплячого додадуть багато чужих обов’язків, від яких він не зможе відмовитися.

Також приснився величезний пагорб піску, по якому ви намагаєтеся піднятися вгору, означає: ваші плани можуть в будь-який момент потерпіти крах, мрії занадто хиткі, майже нереальні, більше нагадують ілюзії. Сновидіння підказує: можна досягти величезного багатства, а можна раптово все втратити.

Підніматися вгору по бруду уві сні, поскальзиваясь і мало не падаючи — символ вашого життєвого шляху в даний момент. Слід бути готовим зустріти будь-які повороти долі, складності, навіть падіння.

Ви візьмете верх над усіма проблемами

Наснилося по бруду підніматися на гору? Сонник повідомляє: шлях до успіху виявиться ускладнений багатьма неприємними моментами, але їх можна легко подолати. Після досягнення мети всі пригоди забудуться.

До чого сниться підніматися на гору, однак не просту, а снігову? Сонник сповіщає: людина поставить перед собою благородну, піднесену мету. Якщо йому вдасться піднятися — досягне задуманого наяву. Не вдасться — на жаль, плани залишаться ефемерними.

Бачити, ніби піднімалися по сніговій шапці уві сні, насилу просуваючись вперед? Зав’язнете в масі різних справ. Їх складно виконувати, але кинути не можна.

Якою була гора?

Тлумачення сну враховує, на яку саме гору наснилося підніматися:

 • Кам’яну, зі спеціальним спорядженням — вдасться просунутися вперед, уникнувши засідок, пасток;
 • Піщану — надії несподівано зазнають краху, впадуть;
 • Земляну — подолати незначне утруднення;
 • Снігову — перешкоди при вирішенні складних питань;
 • Крижану — байдужість, охолодження людини, від якого чекаєте розуміння, любові.
 • Також дертися на піщану — відчути розчарування, образу. Відчувати обурення, яке буде хоч і справедливим, але безглуздим. Земляну — непотрібні турботи, дрібні неприємності.

  Сонник підніматися на гору, до чого сниться підніматися на гору уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: