Сонник похорон друга, до чого сниться похорон друга уві сні

До чого сниться смерть і похорон друга? Сонник стверджує: бачення свідчить про його міцне здоров’я, а також хороших подіях для сплячого. Сюжет уві сні обіцяє відмінну прибуток, успішне завершення справи. Але іноді він попереджає про неприємності, труднощі, розрив дружби.

Прибуток, фінансова допомога

Таке сновидіння означає: наяву отримаєте більший прибуток, яка не буде пов’язана з вашою основною діяльністю.

Бачити їх уві сні віщує: на сплячого раптово впаде багатство. Сонник повідомляє: це може виявитися фінансова допомога від родича або одержання спадщини.

Приснилися похорон друга вказують про необхідність розумно розпорядитися своїми коштами, уникати зайвих витрат. Якщо є можливість — краще їх вигідно вкласти.

Успіх для друзів, випробування дружби

До чого сниться поховання подруги? Сонник звертає увагу: якщо все проходило спокійно, гладко — у неї попереду успіх і зростання добробуту. Коли ж під час похорону подруги стався якийсь інцидент, їй потрібно піклуватися про збереження своїх заощаджень, майна, цінних речей.

Смерть подруги уві сні — ваші взаємини очікують випробування. Можлива велика сварка, тому для подальшого збереження дружніх відносин доведеться потрудитися. Але після цих складнощів ви з нею станете ближче.

Смерть і похорон друга, який насправді живий, не віщують йому нічого поганого. Сонник пояснює: ймовірно, у нього незабаром виникнуть деякі труднощі, але ви допоможете їх подолати.

Наснилося бачити похорон живого близького приятеля? Сновидіння обіцяє йому міцне здоров’я.

Якою була атмосфера церемонії?

Пригадайте, яка атмосфера панувала уві сні:

 • Світлий сум — попереду подолання невеликих труднощів;
 • Нестримне горе — чекають серйозні неприємності, швидше за все, на роботі;
 • Показна печаль сторонніх людей — вас оточують вороги, готові нашкодити;
 • Урочистий захід — нерозуміння з боку близьких;
 • Веселощі — ви компрометуєте себе непристойною поведінкою, необдуманими вчинками;
 • Сонник Міллера: втрата дружби

  До чого сниться бачити похорон друга або доброго приятеля? Це попередження уві сні про розрив дружби або про втрату колишніх теплих відносин.

  Вдале справа, зміни на краще

  Є ще одне тлумачення сну про похорон друга, близької людини. Сновидець випробує сплеск позитивних емоцій з приводу вдалого завершення справи, на успіх якого він до останнього не сподівався. Бачення як би підказує: треба вірити у власні сили і ставити для себе високі цілі.

  Приснилися похорон друга, вже давно померлого — добрий знак. Сонник обнадіює: чекає велика удача, серйозні зміни на краще. З’явиться нова надія, можливо навіть щастя.

  Чекайте гостей, готуйтеся долати випробування

  До чого сниться ховати друга, якого давно не бачили? Це означає: він може незабаром приїхати в гості і ви приємно поспілкуєтеся.

  Приснився такий сюжет? У сплячого попереду щастя в нещастя: деякі серйозні неприємності завершаться вельми вдало. Може статися внутрішня зміна або зміни в справах.

  Сонник похорон друга, до чого сниться похорон друга уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: