Сонник пов’язувати, до чого сниться пов’язувати уві сні

Не дуже приємні події чекають того, хто уві сні змушений був щось пов’язувати, засмучують сонники. Однак є чимало випадків, коли найменша і, здавалося б, незначна деталь, змінювала тлумачення того,, до чого сниться та чи інша мрія. Тому перш ніж приступити до розшифрування свого сновидіння, уточніть, чи нічого ви не пустили з приснився вам вночі.

Передбачення Густава Міллера

За версією сонника Міллера, бачити або пов’язувати самому уві сні кого-то з близьких або друзів — символ того, що спілкування з ними найближчим часом придбає нав’язливий характер.

Жінці, тлумачачи,, до чого сниться зв’язування нею чоловіки, тлумач радить не проявляти занадто сильного тиску на коханого, інакше є шанс відштовхнути його від себе.

Наснилося, що пов’язують вас? Міллер упевнений, таке бачення означає, що на вас тиснуть хтось, кому ви не в змозі відмовити.

З’єднувати уві сні мотузки: Від однодумності до втрачених можливостей

Все трохи простіше, за версією більшості сонників, якщо уві сні вам довелося зв’язувати мотузки. Так, за місячним сонником, приснилися пов’язані мотузочки можуть означати однодумність з кимось в непростих питаннях.

Тлумачення сну, яке пропонує сонник пастора Лоффа, не так райдужно: в’язати мотузки в вузли між собою — сигнал про те, що ви заплуталися і не можете зрозуміти, як вирішити проблему.

А на сторінках Східного тлумача ви знайдете такі пояснення: не тягніть з прийняттям важливого рішення, відстрочка даного питання посилює ваше становище.

Зв’язування людини, як символ невезіння

Якщо вам приснилося багато пов’язаних людей, то зверніть увагу на кілька фактів: хто був пов’язаний, хто пов’язував, і як це все стосувалося вас.

Бачите, що це ви в’яжете людині руки і ноги? Ось, до чого сниться таке: якщо ви знаєте того, кого пов’язували, то це знак, що ви хочете підпорядкувати собі волю «нічного бранця», а ось пов’язувати руки незнайомої людини — ознака бажання домінувати над усім своїм оточенням.

До тривалих невдач слід готуватися до того, хто уві сні бачив, як йому пов’язують руки. Такий сюжет пророкує невдачі в здійсненні задуманого. А якщо вам зв’язали ноги, то варто почекати з реалізацією планів, тому як дана мрія обіцяє несподівані перешкоди.

Що ще довелося в’язати

Як показує практика, пов’язувати можна не тільки людей, а й щось інше. І ось до чого це сниться:

 • Клаптики тканини — ви намагаєтеся помиритися з тим, кого образили;
 • Нитки (плести макраме) — ознака того, що ви будете комусь морочити голову;
 • Металеву сітку або прути — вас чекають випробування на стійкість до стресів;
 • Тварина, щоб не вкусила — знак перемоги над кимось більш могутнім.
 • Циганський сонник: Вас чекає прибуток

  Є чимало прикладів того, що передбачення циган дещо відрізняються від інших. Одним з таких прикладів є сюжет про зв’язуванні.

  Так, за твердженням даного сонника, пов’язувати уві сні себе або когось іншого — символ отримання грошей не цілком чесним шляхом. Причому, ви зумієте обставити справу так, що ніхто не здогадається, в чому саме ви смошеннічать.

  Сонник пов'язувати, до чого сниться пов'язувати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: