Сонник постріли, до чого сниться постріли уві сні

Щоб дізнатися, до чого сняться постріли, згадайте, хто в кого стріляв. «Мішені» і агресорам сонник дає окремі рекомендації. Найчастіше побачене уві сні уособлює активну життєву позицію сновидіння, прагнення взяти ініціативу в свої руки і відчути себе господарем становища.

Стрілянина далеко

В інтерпретації Зигмунда Фрейда можна знайти дуже романтичне пояснення, чому трапляється чути уві сні постріли з пістолета. Якщо сплячий не є безпосереднім учасником перестрілки, сновидіння слід розуміти як до заклик до подвигів в ім’я любові. Незважаючи на те, що сновидець зовсім не схильний до подібних нерозсудливість.

В сонник пропонується ще один варіант пояснення,, до чого сниться чути збройові постріли, будучи на безпечній відстані. Давно назріває прихований конфлікт погрожує перейти у відкрите протистояння.

Сонник Міллера по-своєму тлумачить, що означає, якщо наснилися постріли з пістолета. У найближчий період сновидцу бажано контролювати негативні емоції, не дозволяти їм взяти верх над розумом.

Якщо приснилося, як ви чуєте постріли з автомата, будучи беззбройним, можливо, ви занадто захоплені мрією. З великою часткою ймовірності можна припустити, що її вдасться втілити в життя, ось тільки з’ясується, що вона насправді не настільки приваблива, який спочатку здавалася.

Під прицілом

Якщо уві сні довелося бачити себе в якості мішені, сонник повідомляє, що в дійсності вам загрожує якась небезпека, яку нерозумно недооцінювати. Навіть безпідставні розмови за спиною можуть серйозно зашкодити репутації та соціальним станом.

Недобрим знаком вважається бачити зброю, ствол якого спрямований в спину. Постріли уві сні в такому випадку віщують зрада з боку кого-то з близьких.

Якщо уві сні довелося відстрілюватися у відповідь на постріли противника, сонник вважає, що наяву дух суперництва повністю захопив вас.

Зі зброєю в руках

Якщо приснилося, як ви цілитеся з пістолета в незнайомця, що не викликає ніяких емоцій, побачене уві сні символізує почуття безпеки, швидке вирішення проблем.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться застосування зброї проти абстрактної мішені. Сонник Шеремінской попереджає, що хтось має намір перекласти на ваші плечі свої турботи.

Коли трапляється бачити себе стріляє з автомата, тлумачення стверджує, що в даний момент ви надмірно самовпевнені. Бажано більш об’єктивно оцінювати свої можливості.

Якщо приснилося, як ви робите постріли з гвинтівки, снотолкователь натякає на звичку постійно зачіпати і підколювати оточуючих заради розваги, без особливих на те причин.

Езотерична трактування досить цікаво пояснює, до чого сниться, що ви робите постріли в голову жертви. В реальній дійсності ви наполегливо намагаєтеся вплинути на хід чиїхось думок, перебудувати чужу систему цінностей на свій лад.

Сонник постріли, до чого сниться постріли уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: