Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пори року, до чого сниться пори року уві сні

У тому, до чого сняться пори року, сонник вбачає справжні бажання сплячого. Побачене уві сні служить підказкою, в яке русло направити устремління, щоб домогтися успіху. Особливості кожного сезону відображають прийдешнє стан справ в бізнесі і міжособистісних відносинах.

Календар Міллера

В сонник Міллера є цікаве пояснення, до чого сняться пори року. Зима відображає розчарування і незадоволеність з реального життя. Зараз відповідний період взяти тайм-аут, щоб набратися сил для наступного ривка.

Якщо примарилась весна, обставини будуть складатися на користь сновидіння після довгої смуги невдач. Спека уві сні підкреслює брак тепла і достатку в повсякденності. Осінь віщує боротьбу за право володіти майном або чиїмось розташуванням.

Зимові мрії

Сонник іменинників звертає увагу на місяць, в якому народився сновидец. Якщо сніг і холод наснилися народженим влітку, попереду апатія, нездужання, бездіяльність і інші ознаки занепаду.

Подорож в теплі краї з засніженого міста прямо вказує на необхідність змін. Зимові забави часто свідчать про депресію, що охопила наяву.

Французький сонник вважає добрим знаком бачити себе мерзнуть серед заметів. Сплячого очікує стабільний достаток і творчий підйом.

Дзвенить крапель

Весна визнана найсприятливішим баченням в прогнозах, до чого сняться пори року. Струмочки, квітучі сади і зграї перелітних птахів в небесах віщують радість і ніжність. Лише деякі провісники налаштовані скептично.

Снотолкователь пастора Лоффа застерігає від зайвої навіженої. Чаклунка Медея вважає негоду і похолодання передвісником наглої халепи, з якої, втім, вдасться вибратися з малими втратами.

Якщо довелося чекати весну взимку, бажання, на жаль, не збудеться. Весняна сльота і бруд уві сні означає, що пора розлучитися з нестерпними особами. Бачити уві сні веселу крапель трапляється до успішного завершення справи.

Коктейль з міжсезоння

Цікаво дізнатися, до чого сниться, як пори року змінюються з неймовірною швидкістю або погода ніяк не відповідає сезону.

 • Бачити себе на зимовій вулиці в літньому одязі трапляється тим, кого зміни застають зненацька;
 • Якщо приснилося. як літо застало в шубі, наяву можлива безглузда ситуація;
 • Резкіеперемени погоди уві сні дратують тих, хто не бажає нічого змінювати;
 • Коли зміна сезонів радує, це означає сприятливі події.
 • Літні сновидіння

  У своїх прогнозах, до чого сняться пори року, сонники приділяють особливу увагу літнього періоду. Якщо приснилося спекотне сонечко, в житті сплячого з’явиться нова любов. Сонник Хассе не уточнює, це буде нове знайомство або спалах почуттів до знайомої раніше персони.

  Якщо приснився травень-червень, виробничий справи підуть на лад. Оксамитовий сезон символізує духовну зрілість.

  Іноді літо уві сні органічно доповнює сюжет. Наприклад, якщо наснилися літні канікули або поїздка в теплі краї, сонник радить зробити акцент на більш яскравих епізодах сновидіння, ніж пори року.

  Осінні мотиви

  Більшість сонників вважає осінь самим тривожним символом серед всіх пір року. Бачити дощові дні і вогкі ночі трапляється в моменти туги, апатії і нудьги, коли все, за що не візьмись, валиться з рук.

  Рясний листопад обіцяє візит небажаних гостей. Якщо приснилися спроби сховатися від вітру і дощу, наяву остерігайтеся незнайомих скандалістів: нічого не значущий побутовий конфлікт залишить тяжкий осад.

  Сумні осінні пейзажі уві сні віщують холод у відносинах і підвищують ймовірність повного розриву.

  Всьому свій черга

  Сонник пропонує цікаві пояснення, до чого сняться ті чи інші пори року, коли з вікна зовсім інший вигляд. «Позачергова» зима уві сні обіцяє беззастережне рішення фінансового питання.

  Передчасний прихід весни уві сні відображає спрагу змін і моральну готовність залишити минуле. Якщо за велінням сновидіння раптово настало літо, символ відображає його домінуючий характер і невгамовні амбіції.

  Іноді сюжет обумовлений занадто низькою або високою температурою в спальні. В такому випадку сонники вважають символ нейтральним, що не впливає на тлумачення сну.

  Сонник пори року, до чого сниться пори року уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: