Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поранена рука, до чого сниться поранена рука уві сні

До чого сниться поранена рука? Бачення уві сні часто віщує непорозуміння, сварки, несприятливий поворот в справах, активна протидія вчинків сновидіння. Але іноді такий сюжет може обіцяти прибуток або примирення після давньої сварки — говорить сонник.

Конфлікти, вплив обставин, брехливі приятелі

Приснилося бачення вказує: слова чи дії сплячого залучать якась подія, яка змінить його життя.

Бачити свої зранені руки уві сні часто означає: можливі конфлікти з приводу кар’єрного просування.

До чого сниться, ніби хтось завдав вам ножове поранення? Сонник повідомляє: ви часто змушені чинити проти волі, підкоряючись необхідності, але поки змінити це не можна.

Приснилося ножове поранення вказує на брехливих друзів, які зовсім не цінують дружбу зі сновидцем. Йому слід вивести таких псевдопріятелей на чисту воду — тоді припиняться багато труднощів, що виникали з їхньої вини.

Позитивні значення

Самі уві сні випадково або навмисно нанесли ножове розсічення верхньої кінцівки? Сонник обіцяє: незабаром отримаєте прибуток.

Наснилося, ніби змогли перев’язати рану? Тлумачення сну підказує: попереду удача в справах. Починання виявляться вельми успішними.

Лікували поранену руку уві сні? Незабаром помиріться з тим, з ким уже давно посварилися і вже не очікували знайти спільну мову.

Доведеться розраховувати лише на свої сили

Бачили вогнепальне поранення? Не варто довіряти комусь важлива справа. Краще зробіть все самі.

До чого сниться кульове поранення на плечі? Сонник пояснює: наяву сновидцу нема на кого сподіватися, доведеться робити все самому.

Наснилося кульова рана також вказує: будете шукати вихід зі складного становища, куди потрапили з власної вини.

Сварки, можливість отримання травми

Бачити, ніби уві сні у вас поранена рука, означає: попереду сварки з друзями. Якщо самі завдали собі рану — значить, конфлікт трапиться з вашої вини.

Чи відчували, що у вас поранена рука і тече кров? Сонник вказує: належить конфлікт з другою половинкою або коханим (коханою). Можете навіть розлучитися.

Якщо вона була поранена і зажила, а потім рана знову відкрилася, але крові немає — велика ймовірність отримати травму при пересуваннях. Тому виходити з дому навіть в магазин потрібно обережно.

Сонник Міллера: неприємності в бізнесі

До чого сниться своя поранена рука? Сновидіння попереджає про майбутні ускладнення, перешкоди в бізнесі.

Хто був поранений?

Пригадайте, у кого уві сні була поранена рука:

 • Ви самі — несприятливий поворот в справах;
 • Один — він поставиться до вас несправедливо;
 • Чоловік (дружина) — часті негаразди;
 • Батько (мама) — може захворіти;
 • Дитина — виникне нерозуміння з ним;
 • Незнайомець — з’явиться новий недоброзичливець.
 • Зіткнетеся з протидією

  До чого сниться поранених кінцівку? Сонник стверджує: це символ протидії вчинкам і діям сплячого. Але найчастіше воно явне, а не тишком-нишком. Потрібно постаратися змінити власне сприйняття такої ситуації — розглядати її не як ворожнечу, а як конкуренцію, змагання. Це допоможе змінити ставлення опонентів до сновидцу.

  Наснилася поранених рука, яка загноїлась? Сюжет уособлює таємне протидію. Недруги діють приховано, можуть вдаватися до брехні, наклепів, шантажу. Для протистояння їм треба знайти союзників.

  Сонник поранена рука, до чого сниться поранена рука уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: