Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пір’я, до чого сниться пір’я уві сні

Пухнасте невагоме пір’їнка — символ ніжності і легкості. Вони завжди м’які і приємні на дотик, до них хочеться торкатися, на них хочеться лежати і мріяти про щось казкове і чарівне. І, звичайно ж, на них можуть наснитися тільки приємні сновидіння. А до чого сняться самі пір’я? Що означає побачити уві сні таке, знають відомі тлумачі снів — сонники.

Оперення птахів

Бачити уві сні світлі перьінкі голуба — отримати приємну звістку, темні — новини вас розбудують, відзначають сонники.

Наснилися пір’ячко павича або страуса — жінку цей сон попереджає, що її чекає успіх в суспільстві тільки в тому випадку, якщо вона приділить особливу увагу своїй зовнішності. Для чоловіка гарні пір’я цих великих птахів означають бурхливий життєвий період, винагороду.

Якщо вам сниться чорне оперення ворона, не поспішайте засмучуватися, заспокоює сонник, цей сон обіцяє повагу і шану серед колег.

Наснилася сова, яка, втратила кілька пір’їнок — чекайте геніальних ідей для вирішення давно наболілого питання. Якщо сова була біла полярна — ідеї прийдуть до вас в голову, пір’їнка сірої сови — світлі думки осінять вашого друга.

Бачити навколо себе пір’я орла — хороший знак, усім мріям і бажанням судилося здійсниться.

Контактувати з пухом

Якщо уві сні ви бачите, що на вас з неба летять яскраві сукні папуги — вас чекає весела пригода. Збираєте їх у кишені — до несподіваного прибутку. Якщо ви людина творчої професії — успіх і визнання в самому найближчому часі прийдуть до вас.

Якщо вам приснилося, що ви продаєте або купуєте пір’я домашньої птиці — всі справи і починання будуть процвітати. Сонник радить саме в цей час відкривати свій бізнес і запускати в реалізацію найбожевільніші проекти — все вийде.

Сниться, що, перестилаючи ліжко, ви витрусили на підлогу кілька перьінок з подушки — до сварки зі своїм чоловіком, а якщо зібрали їх і засунули назад — сварки можна уникнути. Тримайте свої слова і емоції під контролем.

Молодій дівчині бачити уві сні, що вона вставляє красиві пір’я павича в капелюшок або в волосся — такий сон означає, що він підкорить серця багатьох чоловіків.

Вискубувати пушинки з птиці — до успіху в торгових справах, якщо вони сидять міцно і не висмикуються, стережіться обману і втрати грошей.

Колір оперення і його символізм

Білі красиві перьінкі, особливо лебедині, — символ чистоти і непорочності. Якщо вам сниться таке, сонник обіцяє вам удачу в справах любові і в спілкуванні з людьми.

Чорне похмуре оперення, за винятком воронячих, — символ хвороби і втрати чогось цінного і важливого.

Строкатий, різнокольоровий пух у всіх сонниках символізують радість, задоволення, веселощі та сміх.

Сниться, що вам в руки впала червона пташина пушинка — вам належить зануритися в любовну пригоду. Для сімейних людей — другі половинки готують вам романтичний сюрприз, для самотніх — Доля вже відправила до вас на зустріч судженого, не пропустіть його в натовпі, прислухайтеся до серця.

Зелені і сині пір’я тропічних пташок майже у всіх сонниках означають родинні зв’язки. Чим більше пір’я навколо себе ви бачите, тим тісніше цей зв’язок. Цінуйте своїх близьких і частіше радуйте їх своєю увагою.

Жовта пушинка — символ тепла і світла. Якщо вам сниться подібний сон, в житті немає нічого, що потрібно було б виправити.

Інші пір’я

Наснилося перо зеленої цибулі — у вашому житті мало енергії, вас це пригнічує і може привести до нудьги. Урізноманітніть своє життя, внесіть в неї більше яскравих моментів.

Побачити головний убір шамана, прикрашений пір’ям павича — вас очікує підвищення по службі або більший прибуток, пророкує сонник.

Наснилося, що ви пишете лист ручкою з залізним пером — чекайте пліток на свою адресу або неприємних розмов про ваше життя.

Сонник пір'я, до чого сниться пір'я уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: