Сонник попіл, до чого сниться попіл уві сні

Хоч раз в житті, кожна людина бачила уві сні попіл. Одні бачили згорілий будинок, інші — згаслий осередок. Сонники різних країн і народів трактували такі сновидіння по-своєму. У індусів він означає переродження, реінкарнацію, у африканських племен — втрату життєвих сил і духовне очищення. Пропоную дізнатися,, до чого сниться попіл в вашому випадку.

Попіл в згаслому вогнищі

Зола в осередку, відповідно до більшості сонників, є символом згаслих почуттів. Вона — провісник розчарування, ознака того, що минуле повернути неможливо.

Бачити уві сні попіл батькам обіцяє переживання за легковажні вчинки їхніх дітей.

Вигрібати згорілу пил з погаслого каміна — ви відчуєте нездужання, але також це може бути символом згасання любові до партнера і розриву відносин. Можливо, слід пошукати компроміс.

Якщо ви уві сні бачите вогонь, догоряє і залишає попіл на дровах — значить, в душі у вас є ностальгія за який пішов часу.

Дізнатися,, до чого сниться попіл можна і по циганського сонником. Сон означає непосильний тягар роботи, який ви взяли на себе.

Весняний сонник дає відповідь городникам і фермерам, до чого сниться попіл — до поганого врожаю або його втрати. Якщо присниться, що ви його вимели і розвіяли по городу — чекайте багатого врожаю.

Якщо уві сні прах падає на підлогу, і ви пройшлися по ньому — за версією більшості сонників, ви плекаєте марні мрії та сподівання.

Сигаретний попіл

Уві сні приснилося, що розвіює пил згорілої сигарети за вітром — ви прагнете забути якісь неприємні моменти вашого життя.

Якщо ви торговець і вам приснилося, що ви збиваєте сигарету на підлогу — будьте обережні в своєму ремеслі, можете зіткнутися з невдалою угодою або обманом з боку постачальників. Якщо ви впали в сигаретний прах — з’являться нові ділові партнери.

Прах з недопалка потрапив вам на голову — відвідайте хворого друга, він ображається, що ви про нього забули.

Бачити уві сні поїдання попелу від сигарет — до швидкого отримання великого прибутку — вам збільшать зарплату або дадуть премію.

Сигаретний пил впала з неба на голову одного — значить, що на якийсь час вам доведеться розлучитися з цією людиною.

Наснилося, що збиваєте золу в подаровану попільничку — чекайте змін на краще. На противагу цьому, повна попільничка недопалків символізує безлад думок і хаос в голові. Візьміть себе в руки, і все обернеться хорошим результатом.

Вулканічний попіл

Наснилася падаюча з неба вулканічна зола — чекайте якихось неприємностей соціального характеру. Можливо, ви посварилися з кимось із сусідів, колег або трапиться неприємний інцидент в громадському місці. Рада сонника — будьте до цього готові і намагайтеся не йти на поводу у емоцій.

Бачити уві сні як пилова маса вулкана падає з неба на голову означає отримання спадщини, виграшу, можливо, ви знайдете щось цінне і дороге. Особливо це передбачення правдиво, якщо ви наяву знайшли монетку на місці пожежі.

Сниться попелище міста, випаленого вулканом, — це знак того, що ви схильні до перебільшення ваших дрібних проблем і негараздів. Перегляньте свої погляди на життя, припиніть вести рахунок образ і переживати з приводу незначних поразок, і життя зміниться на краще, так пророкує східний сонник.

Сонник попіл, до чого сниться попіл уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: