Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник попіл, до чого сниться попіл уві сні

Хоч раз в житті, кожна людина бачила уві сні попіл. Одні бачили згорілий будинок, інші — згаслий осередок. Сонники різних країн і народів трактували такі сновидіння по-своєму. У індусів він означає переродження, реінкарнацію, у африканських племен — втрату життєвих сил і духовне очищення. Пропоную дізнатися,, до чого сниться попіл в вашому випадку.

Попіл в згаслому вогнищі

Зола в осередку, відповідно до більшості сонників, є символом згаслих почуттів. Вона — провісник розчарування, ознака того, що минуле повернути неможливо.

Бачити уві сні попіл батькам обіцяє переживання за легковажні вчинки їхніх дітей.

Вигрібати згорілу пил з погаслого каміна — ви відчуєте нездужання, але також це може бути символом згасання любові до партнера і розриву відносин. Можливо, слід пошукати компроміс.

Якщо ви уві сні бачите вогонь, догоряє і залишає попіл на дровах — значить, в душі у вас є ностальгія за який пішов часу.

Дізнатися,, до чого сниться попіл можна і по циганського сонником. Сон означає непосильний тягар роботи, який ви взяли на себе.

Весняний сонник дає відповідь городникам і фермерам, до чого сниться попіл — до поганого врожаю або його втрати. Якщо присниться, що ви його вимели і розвіяли по городу — чекайте багатого врожаю.

Якщо уві сні прах падає на підлогу, і ви пройшлися по ньому — за версією більшості сонників, ви плекаєте марні мрії та сподівання.

Сигаретний попіл

Уві сні приснилося, що розвіює пил згорілої сигарети за вітром — ви прагнете забути якісь неприємні моменти вашого життя.

Якщо ви торговець і вам приснилося, що ви збиваєте сигарету на підлогу — будьте обережні в своєму ремеслі, можете зіткнутися з невдалою угодою або обманом з боку постачальників. Якщо ви впали в сигаретний прах — з’являться нові ділові партнери.

Прах з недопалка потрапив вам на голову — відвідайте хворого друга, він ображається, що ви про нього забули.

Бачити уві сні поїдання попелу від сигарет — до швидкого отримання великого прибутку — вам збільшать зарплату або дадуть премію.

Сигаретний пил впала з неба на голову одного — значить, що на якийсь час вам доведеться розлучитися з цією людиною.

Наснилося, що збиваєте золу в подаровану попільничку — чекайте змін на краще. На противагу цьому, повна попільничка недопалків символізує безлад думок і хаос в голові. Візьміть себе в руки, і все обернеться хорошим результатом.

Вулканічний попіл

Наснилася падаюча з неба вулканічна зола — чекайте якихось неприємностей соціального характеру. Можливо, ви посварилися з кимось із сусідів, колег або трапиться неприємний інцидент в громадському місці. Рада сонника — будьте до цього готові і намагайтеся не йти на поводу у емоцій.

Бачити уві сні як пилова маса вулкана падає з неба на голову означає отримання спадщини, виграшу, можливо, ви знайдете щось цінне і дороге. Особливо це передбачення правдиво, якщо ви наяву знайшли монетку на місці пожежі.

Сниться попелище міста, випаленого вулканом, — це знак того, що ви схильні до перебільшення ваших дрібних проблем і негараздів. Перегляньте свої погляди на життя, припиніть вести рахунок образ і переживати з приводу незначних поразок, і життя зміниться на краще, так пророкує східний сонник.

Сонник попіл, до чого сниться попіл уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: