Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пелікан, до чого сниться пелікан уві сні

До чого сниться пелікан? Він віщує чергування успіхів з розчаруваннями в житті сновидіння. Багато сонники рекомендують не поспішати радіти чи розчаровуватися, побачивши такий знак уві сні — адже все перевіряється часом.

Будьте розсудливі

До чого сниться летить пелікан? Сонник вказує: доведеться змиритися зі своєю долею. Але, можливо, не все так погано, як може здатися.

Якщо уві сні він заковтує рибу — це попередження. Сновидець повинен потурбуватися про безпеку власного майна, а крім того, нікому не позичати гроші.

Приснився пелікан також є знаком: ви занадто багато думаєте про життєві проблеми. Ставтеся до них простіше: ті, які не зможете вирішити — вирішаться самі. Не варто псувати собі нерви.

Сприятливі ознаки

До чого сниться летить над водою? Сонник обіцяє наступ багатою і спокійною в усіх відношеннях життя.

Розкрите крило пелікана уві сні — добрий знак. Сонник віщує: доведеться поборотися, але ви подолаєте всі випали напасті, підніметеся і досягнете багатства, почестей.

Його крило обіцяє молодим людям щасливе одруження, заміжжя. Крило — символ натхнення, тому побачити, як пелікан розправляє свої крила, означає: відбудуться події, які надихають на великі звершення.

Білий, чистий пелікан уві сні віщує, згідно сонником: вашу сім’ю чекає достаток, благополуччя. Також білий колір його оперення вказує на добрі справи і радість від їх здійснення.

Обережніше: ви можете собі нашкодити

Наснилося, як білий став чорним? Ви упустите важливий шанс, який міг привести до благополуччя або самі зіпсуєте свою справу. Постарайтеся ретельно аналізувати підвертаються випадки, прораховувати наслідки вчинків.

Чорний, брудний пелікан уві сні означає присутність відчуття, ніби за добрими вчинками сплячого приховано щось корисливе, брудне.

Сімейне благополуччя, здоров’я

До чого сниться сидить на гнізді, висиджує яйця? Це сприятливий символ, який обіцяє нові починання, задумки. Також сидить на гнізді пелікан віщує взаємну любов, повагу в родині, мир і спокій, здорових, слухняних дітей.

Хворому така приснився птах обіцяє швидке полегшення, навіть повне позбавлення від хвороби.

Часто сонники називають цю птицю з великим дзьобом символом непомірних апетитів, завищених амбіцій. Внаслідок цього сновидіння обіцяє образу або сварку через гроші.

Подробиці сновидіння

Пригадайте, як вам приснилася ця екзотичний птах, адже тлумачення сну розглядає різні сюжети:

 • Просто бачити його — при складній ситуації доведеться розраховувати лише на себе;
 • Зловити — подолати ворожі впливу.
 • Годувати його рибою з рук — очікується поповнення в родині;
 • Бачити зграю пеліканів на волі — несподіваний виграш, цінний подарунок, спадщину;
 • Б’ються — вдасться скористатися вдалими обставинами і досягти успіху.
 • Значення за сонником Міллера

  Бачити пелікана уві сні в зоопарку означає: справа, від якого очікуєте великої віддачі, закінчиться провалом. Можливі часті невдачі, репутації буде завдано шкоди, а суспільне становище похитнеться.

  Сонник пелікан, до чого сниться пелікан уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: