Сонник піна, до чого сниться піна уві сні

Наснилося піна може багато про що розповісти досвідченому дешіфровщіков сновидінь. А тим, хто мало знайомий з сновіденческой символікою, слід звернутися за допомогою до сонникам, вони допоможуть розшифрувати,, до чого сниться ця мрія. Але перед тим як приступити до тлумачення сну, обов’язково уточніть, що саме за піну ви бачили уві сні і де вона перебувала.

Сонник Міллера

Густав Міллер у своєму тлумачі сновидінь запевняє, що бачити уві сні піну — ознака розчарувань через своїх поразок. Але навіть і знаючи, що нічого хорошого Доля вам не готує, все ж пригадайте, що саме вам примарилося.

Якщо вам наснився спінений в пляшці алкоголь, то це говорить про те, що всі неприємності через поганих звичок. Позбудетеся від них — зумієте виправити ситуацію.

А ось бачити вві сні я багато піни у себе на волоссі — провісник неприємних розмов і пересудів на вашу адресу. Особливо погано, якщо вона була брудною — виправдатися буде непросто. Ще голова в піні — ознака дурних ідей і марних надій.

Мильна піна як символ очищення

Якщо вам приснилася ванна повна мильної піни, то це означає, що зараз найкращий час виправити помилки минулого. Бачите, що мильна піна блакитного кольору? Якщо ви зосередитеся на цілі, то з успіхом впораєтеся з усіма труднощами і зумієте втілити в життя свої мрії, підказує сонник міс Хассе.

До чого сниться сюжет, в якому ви сидите у ванні, заповненої суцільний піною? Ви даремно витрачаєте час, тому що дієте необдумано. А якщо все ж у ванній є вода з ароматною піною, яка лежить у вас на тілі, на обличчі, на голові — одним словом, всюди — то це означає, що ви надто вже жваво взялися втілювати в життя свої задумки. Продумайте для початку всі свої кроки, радить сонник.

Морська піна — ознака змін

Бути голою в морській піні уві сні — ознака того, що ви по-новому поглянете на якісь події, які відбуваються у вашому житті, пророкує Східний сонник. Особливо, якщо морська вода з піною покривала уві сні вас цілком.

Купатися уві сні в пінному море довелося? Зверніть увагу, чистої чи була вода. Бачити хвилі з білою чистою піною — до приємних змін і раптової радості. А якщо наснилося, що пінне море вирує білими гребенями, які на перевірку виявляються з душком, то це говорить про те, що хтось зіпсує вам настрій необдуманими промовами і вчинками, засмучує сонник Лонго.

Молочна пінка, або Прислухайтеся до себе

Сонник Білого Мага допоможе зрозуміти,, до чого сниться молоко з пінкою. Постарайтеся згадати, якщо уві сні ви пили його з задоволенням, то в реальності у вас є шанс домогтися успіху на обраному терені або у вподобаного людини.

Молоко з пінкою вселяло вам відразу? Не варто навіть і намагатися робити щось, що вам не до душі — нічого доброго не вийде, запевняє сонник.

А якщо уві сні ви збивали молочний коктейль, то це передвісник того, що ви даремно «мутите воду» навколо якогось заходу, воно того не варто.

«Пінні» неприємності: Від пустослів’я до перемоги

Приснився сюжет, в якому ви бачите, що у вас з рота йде піна, повинен насторожити, так як віщує він проблеми через власну нестриманість і балакучість. А якщо пінні виділення з рота уві сні йдуть не у вас, то це хороший знак, тому як означає подібне бачення, що хтось проговориться вам про таємниці вашого суперника.

Інший варіант розвитку подій, пояснює Китайським сонником, до чого він сниться, має наступний опис. Якщо вам примарилося, що у вас з рота стікає спінена від зубної пасти слина, то можете готуватися до перемоги, а ось якщо це піниться мило, яке ви для чогось тримайте в роті, то не варто нічого нікому обіцяти.

Інші «взбітні»

Так само без праці тлумачі повідають,, до чого сниться пінка, утворена будь-яким іншим способом. Отже, вона була:

 • В келиху шампанського — до святкового настрою: радість буде недовгою, але яскравою;
 • Для гоління — ви грунтовно підготувалися до бою — дерзайте;
 • Від порошку в пральній машині — ви занадто багато клопочеться, зупиніться;
 • Пивна — пора розслабленості пройшла, для змін на краще потрібно діяти.
 • Сонник піна, до чого сниться піна уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: