Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник попелище, до чого сниться попелище уві сні

Побачене уві сні попелище — символ втрат, сліз, нещасть. Сонник передрікає наступ в життя «темної смуги». Але, далеко не всі описи,, до чого сниться такий сюжет, носять настільки негативний характер. Є і більш позитивні прогнози.

Серйозні життєві зміни

Універсальний сонник переконаний, що бачити в сновидінні попелище — хороший знак. Велика ймовірність, що в особистому житті трапляться відчутні зміни. Поруч з вами з’явиться людина, яка подарує безліч щасливих хвилин. Якщо присниться таке, то це — знак, що ця людина зможе наповнити кожен ваш день новим особливим сенсом.

Якщо жінці сниться, що вона знаходиться на попелище, то в реальності навколишні чоловіки стануть надавати їй явні знаки уваги. Якщо подібне присниться молодій людині, то зовсім скоро на його життєвому шляху зустрінеться та дівчина, яка буде здатна стати гарною дружиною і матір’ю.

Пророцтва з сонника Міллера

Бачити уві сні згорілий будинок — до участі в пишному торжестві. Чим більше за розміром було примарилося попелище, тим багатолюдні буде майбутня вечірка або званий обід. Якщо присниться, що згорілий будинок ви намагаєтеся відновити, то саме ви станете героєм свята. Можливо, ви вступите в шлюб або відсвяткуєте черговий день народження.

Якщо сниться, що ви перебуваєте на місці після пожежі разом і крім вас там ще бродять тварини, то наяву готуйтеся до приємної зустрічі з другом або подругою. Сонник Міллера пророкує масу позитивних емоцій, пов’язаних з довгоочікуваною зустріччю.

Чекайте недобрих подій

Бачити уві сні свій будинок або квартиру після пожежі — до проблем в колі сім’ї. Тлумачення сну передрікає склоки і з’ясування відносин з близькими родичами. Сімейний сонник рекомендує не збільшувати конфлікт, а, навпаки, постаратися його пом’якшити, залагодити.

Бачити попелище чужого будинку — до невдач і страждань. Якщо присниться згорілий чужий будинок, постарайтеся в своїх вчинках, переговорах, висловлюваннях бути максимально обережним. Запам’ятайте те, що нещастя легше запобігти, ніж боротися з його наслідками.

Якщо сниться, що на місці великого міста знаходиться попелище, то ви, безумовно, маєте схильність перебільшувати незначні невдачі. Сучасний сонник рекомендує набагато легше ставитися до програшу. Пам’ятайте про те, що все тимчасово і все з часом втрачає свою значимість.

Ще кілька тлумачень

 • Ходити по палацу після пожежі — до краху кар’єри. Доведеться починати сходження по кар’єрних сходах з самого низу.
 • На згарищі уві сні зростає зелена соковита трава — неприємності і проблеми успішно вирішаться в кращу для вас сторону.
 • Сумувати на попелищі по втраченому майну — до збитків. Причому, втрати можуть бути не тільки грошовими. Можливий любовний або дружній розрив.
 • Прибирати уві сні попіл — до крутих змін у долі.
 • Сонник попелище, до чого сниться попелище уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: