Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник померлі батьки, до чого сниться померлі батьки уві сні

До чого сняться померлі батьки? Найчастіше сонник трактує ці образи як передвістя складнощів, пригод, застереження від невірних вчинків. Однак таке бачення уві сні іноді обіцяє сприятливі зміни.

Можливі сварки або нещастя

Приходити в гості до них в рідну домівку — попередження про швидке нещастя з кимось із близьких родичів.

Бачили їх в труні, в батьківському домі? Це обіцяє нещасну любов. Можливо також: сплячий прийняв занадто поспішне рішення про шлюб.

До чого сняться померлі батьки чоловіка? Сонник попереджає: вашу сімейну ідилію порушать тривалі сварки, конфлікти.

Наснилися їх похорон? У родині трапиться подія, яка всім принесе занепокоєння. Могила батьків — постарайтеся не порушувати закон. Великий ризик зради з боку знайомого, який хоче поставити вас на своє місце.

Здійснення планів, цікава зустріч

До чого сняться померлі батьки як живі? Сонник каже: це відбувається перед критичними моментами. Рідні радять проявити більше пильності, адже попереду важлива подія.

Наснилося, ніби вони живі, збираються на торжество, ошатно вбрані? Це означає: сплячому належить сприятливий період. Його плани здійсняться і принесуть непоганий прибуток.

Живі і задоволені «предки» уві сні для молодих людей — гарне знамення. Сонник повідомляє: належить зустріти цікаву людину, їх долі переплетуться.

Утримайтеся від невірних вчинків

Часто бачити їх уві сні — просто спогади про час, коли всі були разом. Це туга по спілкуванню з близькими, теплим відносинам.

Також, якщо померлі батьки часто приходять у ваші сновидіння, це сигнал: ви щось робите не так. Проаналізуйте свою поведінку, яке може засмучувати рідних.

До чого сниться, ніби вони п’яні? За сонником, це передвістя швидких несприятливих змін. Виганяти їх — чекає серйозна сімейний конфлікт.

Приємні звістки, радість

Наснилося, ніби прийшла померла мама з дитиною на руках? Незабаром отримаєте приємну звістку. Ця новина може позитивно позначитися на подальшому житті.

Померлі батьки, біля яких є маленькі діти уві сні, віщують безліч дрібних радостей.

Готуйтеся долати випробування

Приїзд покійних батьків і брата обіцяє випробування на стійкість. Для їх подолання доведеться мобілізувати всі сили.

Приснився старий будинок, де були ваші померлі батьки? Сонник застерігає від підозрілих осіб, радить поберегти здоров’я, оскільки незабаром можливі проблеми з ним.

Бачити або говорити з покійним батьком уві сні обіцяє недовгий невезіння, наприклад, вчинення невигідною угоди.

До чого сниться померлий батько? Потрібно уважніше оцінювати власні дії, можливі неприємності на роботі. Покійна мати часто попереджає про проблеми зі здоров’ям.

Зміни, щасливе сімейне життя

Якщо побачили уві сні мати, яка давно померла — чекають значні зміни. Можливий переїзд або зміна місця роботи.

Наснилися померлі мати і батько разом, відчувається тепло, любов між ними? Сонник сповіщає: в житті сплячого відбудуться сприятливі зміни. Тому, у кого є своя сім’я, побачити покійних «предків» разом уві сні віщує новий період сімейного життя. Подружжя по-новому оцінять один одного, знайдуть взаєморозуміння.

До чого сниться молодій дівчині, як померлі батьки разом дають їй якусь пораду? Виконання цих рекомендацій призведе до вдалим відносинам з чоловіком, щасливому шлюбу.

Подробиці сюжету уві сні

Тлумачення сну враховує, що вони роблять:

 • Прийшли додому до вас — несподіваний поворот долі;
 • Звуть — хочуть забрати з собою;
 • Посміхаються — схвалення ваших дій або поведінки;
 • Облили брудом — наклеп, плітки, які розпускають близькими людьми;
 • Розмовляти з ними — мати підтримку понад;
 • Якщо звуть сплячого, потрібно відмовитися, оскільки за сонником це обіцяє серйозні нещастя. А просто розмовляти з ними означає: близькі люди хочуть попередити про проблеми, утримати від вчинення помилки.

  Сонник Міллера: приділіть більше уваги справах

  Приснилися давно померлі батьки попереджають про майбутні неприємності. Після такого сновидіння потрібно особливу увагу приділити своїх справах.

  Сонник померлі батьки, до чого сниться померлі батьки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: