Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник померла подруга, до чого сниться померла подруга уві сні

Нерідко, сновидіння з небіжчиками викликані спогадами і нахлинула ностальгією. Такі бачення часто попереджають про ситуаціях, які вплинуть на звичний життєвий уклад. Померла подруга уві сні — це важливий знак, який обіцяє великі зміни, які торкнуться всіх сфер життя сновидіння. Те,, до чого сниться така картинка, тлумачиться сонником в залежності від зовнішнього вигляду, поведінки і слів персонажа.

Часто бачити живий образ покійної приятельки, яка давно померла, на думку сонників, позначає незавершені справи або невиконане обіцянку, дану персонажу сновідящій.

Той факт, що мертва подружка постійно приходить до Вас уві сні, свідчить про необхідність пом’янути покійницю, поставити свічку в церкві і сходити на цвинтар, прихопивши з собою її улюблені ласощі.

Зовнішній вигляд

Наснилося, що померла подруга зовсім гола — недобре прообраз. Це символ горя, втрати. Так, бачити голого персонажа у себе в оселі, позначає сонником кардинальну зміну обстановки або взаємовідносин в сімействі.

Однак, те,, до чого сниться гола покійна приятелька, не завжди тлумачиться сонником негативно. Наснилося картинка може служити нагадуванням про порушені сновидцем зобов’язання.

Бачити давно померлу подругу живий, в шлюбній сукні, обіцяє сонником швидке поповнення в сімействі або близькому оточенні сплячої людини. Також, сновидіння говорить про те, що запланована вагітність буде протікати легко, а пологи пройдуть в термін і без особливих ускладнень. Якщо мертва подружка постала перед Вами в чорному одязі — готуйтеся до тривалої поїздці.

Побачити уві сні давно мертву подружку не тільки живий, але вагітної — остерігайтеся небезпек. Для сновідіци, яка знаходиться в цікавому положенні, такий образ натякає на обережність.

Поведінка

Бачити уві сні покійну приятельку в сльозах, на думку сонника Лоффа, обіцяє підвищення по службі, поліпшення матеріального добробуту. Ще одна версія,, до чого сниться подібна картинка, вказує на швидке отримання приємного звістки від далеких родичів.

Якщо уві сні покійниця веселилася і сміялася, значить, незабаром настане клопітка час, яке вимагатиме від сновидіння терпіння і великої витримки. Наснилася танцюючою померла подруга — бачення віщує отримання премії або надбавки до зарплати.

Взаємодія

Розмовляти уві сні з покійницею — символ, який закликає не упустити чогось важливого. Якщо часто сниться один і той же сон, в якому приходить померла подруга і постійно говорить Вам щось — прислухайтеся до її словами, можливо, вони є посланням. Інтерпретувати розмова зможете тільки Ви самі, оскільки він є символьним і може стосуватися загальних секретів, її улюблених слів або виразів.

Наснилося, що подруга дарує прикраса — до втрати грошей або матеріальних цінностей, підносить кільце — Вам не вдасться уникнути небажаної зустрічі з колишнім коханим чоловіком, яка, на подив, буде теплою і привітною.

Померла подруга дає якийсь предмет — до ускладнення взаємовідносин з колегами по роботі. Бачити, як вона стоїть з букетом квітів, віщує сонником, прогулянку з коханою людиною, яка закінчиться розлученням і остаточним розривом.

Сонник померла подруга, до чого сниться померла подруга уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: