Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник померла собака, до чого сниться померла собака уві сні

До чого сниться померла собака? Такий символ уві сні попереджає про будь-які прийдешні неприємності: матеріальних, особистих, ділових. Дуже часто образ сигналізує: можливі конфлікти, тому потрібно акуратніше поводитися по відношенню до близьких. Однак сонник пропонує також сприятливу трактування цього бачення — коли тварина наснилося як за життя.

Загальне значення

До чого сниться давно померла собака? Сонник сповіщає: наяву можливий серйозний конфлікт з близькими людьми, аж до ворожнечі. Слід прислухатися до попередження, намагатися контролювати свої слова, вчинки, щоб уникнути сварок.

Бачити її уві сні живий — значить, чекає примирення з кимось із колишніх приятелів. Іноді сонник трактує цей символ як передвістя відновлення колишніх дружніх відносин. Наснилося живий померла собака може мати й інше тлумачення: незабаром зустрінете людину, якого вже не сподівалися побачити.

Наснилася давно померла собака світлого забарвлення? Мають бути втрати: або великої суми грошей, або хорошою, перспективної посади. Іноді символ є передвістям серйозної сварки з тим, хто завжди надавав підтримку. Ймовірно також, що у сновидіння є заздрісники. Мертвий вихованець чорного кольору найчастіше обіцяє благополучне завершення якихось прикрих проблем.

Такий образ, за ​​сонником, віщує фінансові труднощі. Зверніть увагу на того, кому безоглядно довіряєте, оскільки він здатний обдурити. Крім того, не варто позичати комусь гроші — існує ризик втратити їх безповоротно.

Сновидіння про свого вихованця

До чого сниться давно померла собака — своя, кохана? Побачити її уві сні живий — попередження про якісь труднощі, які слід зустріти у всеозброєнні. Треба дбайливіше ставитися до власного здоров’я і більше уваги приділяти близьким, рідним.

Потрібно врахувати, якою вона була за життя. Весела, грайлива — уві сні вона віщує розвага, яке може вас занадто захопити. Вірна, віддана — повідомляє про необхідність бути обережним: відкласти далеку поїздку, утриматися від прийняття важливого рішення, а також не дуже довіряти малознайомим людям.

Якщо уві сні ви наполегливо намагалися оживити кохану померлу собаку — по сонником, незабаром вам потрібно буде захистити когось слабкого. Ховати — чекають страждання, розчарування.

Самому її вбити

До чого сниться померла собака, коли сновидець сам її вбиває? Бачення має кілька тлумачень. Випадково чи навмисно зробити це уві сні — слід проявити обережність у спілкуванні, щоб уникнути непорозумінь і сварок.

Дане попередження особливо актуально для людини, чия діяльність передбачає часті контакти з клієнтами. Побачивши померлу собаку уві сні, треба вкрай обережно підбирати вирази, щоб не завдати шкоди ні людям, які потребують допомоги, ні роботі.

Коли ж наснилося, ніби вбили тварину, що напала на вас — сонник стверджує: ви зможете відбити напади недоброзичливців і відстояти важливе для себе справу. Можливо інше тлумачення: вам вдасться запобігти конфлікту з хорошим другом.

Застрелити її — сонник вказує: людина хоче, щоб завжди останнє слово залишалося за ним. Мало того — він прагне впливати на переконання близьких. Така поведінка може призвести до того, що він залишиться самотній, оскільки такого співрозмовника найчастіше уникають.

Сонник померла собака, до чого сниться померла собака уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: