Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник померла сестра, до чого сниться померла сестра уві сні

Наснилося вночі, що померла сестра? Сонник трактує таке бачення уві сні неоднозначно. Часто сюжет попереджає про хворобу сестри, неприємності у неї або фінансові ускладнення у сновидіння. Але іноді, щоб зрозуміти,, до чого сниться сумна подія, треба тлумачити його навпаки: як передвістя довгого життя, подорожі, везіння в справах.

У неї проблеми

Смерть улюбленої сестри уві сні часто можна вважати тривожним знаком. Сновидіння попереджає про хворобу.

Наснилося, ніби померла сестра, яку ви дуже любите, але давно не отримували звісток? Сонник пояснює: у неї з’явилися серйозні проблеми. Зв’яжіться з сестричкою і запропонуйте допомогу.

Довголіття і відмінне здоров’я сестриці

Бачити померлу сестру, яка лежить в труні — наяву буде радувати рідних своїм прекрасним самопочуттям.

До чого сниться: померла сестра, яка жива і здорова? Сонник підказує: сюжет обіцяє сестричці довголіття. Більш того: значення бачення пошириться на сплячого і його найближчих рідних.

Як це відбулося?

Для вірного тлумачення сну потрібно враховувати також, як це сталося:

 • Збила машина — небезпека від людини, якого любить;
 • Убив грабіжник — вона отримає хороший прибуток;
 • Потонула — попереду довгий розставання;
 • Якась безглузда смерть — в її житті все складеться добре;
 • Без видимих ​​причин — чекає допомоги від сновидіння.
 • Сонник Міллера: випробування

  До чого сниться, ніби померла сестра, з якою ви душевно дуже близькі? Має бути випробування, можливо, втрата. Слід стійко зустріти неприємності.

  Доведеться розраховувати лише на себе

  Бачити уві сні: улюблена рідна сестричка загинула, означає: при якомусь скруті марно будете чекати допомоги. Доведеться справлятися власними силами.

  Наснилася смерть рідної сестрички? Попереду фінансові складності, погіршення матеріального становища сплячого.

  Отримали уві сні сумну звістку про рідний сестриці? Іноді подібне страшна подія стає передвістям кардинальних життєвих змін, вказує на початок якогось нового етапу, нових сімейних відносин.

  Її чекає успіх

  Сновидіння про її смерть сонник часто трактує навпаки: весь майбутній рік вашу близьку родичку очікує везіння в справах. Починання увінчаються успіхом, справи виявляться прибутковими.

  Також цей сумний сюжет обіцяє сестричці успішну реалізацію творчих проектів, прекрасне втілення сміливих ідей.

  Уві сні бачили, як вона, вмираючи, плаче? Ісламський сонник стверджує: сновидцу разом з родичкою належить дорога, подорож. Воно принесе нові враження, відкриє додаткові можливості.

  Попереду переживання, але ви їх подолаєте

  До чого сниться, ніби двоюрідна сестричка раптово помирає? Ісламський сонник сповіщає: оскільки ця родичка часто символізує невдачі, образи, розчарування, таке бачення означає: той, хто лежить подолає свої образи, знайде сили рухатися до мети, не звертаючи уваги на тимчасові неприємності.

  Наснилося смерть двоюрідної родички віщує: можливі сімейні чвари, але разом зможете все подолати.

  Якщо вам повідомили уві сні: двоюрідна сестра померла, значить, наяву готуйтеся до сильних негативних емоцій. Чиєсь поведінку або якусь подію засмутить чи сильно засмутить.

  Сонник померла сестра, до чого сниться померла сестра уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: