Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник побачення, до чого сниться побачення уві сні

Побачення, побачене уві сні, часто стосується і реальних відносин сновидіння. Сонник стверджує: приємно проведена зустріч наяву також обернеться чимось хорошим. Сварки, конфлікти, неромантично такого рандеву вказують: попереду неприємності, розбрати, охолодження закоханих. Згадавши деталі сновидіння, ви зможете правильно витлумачити, до чого воно сниться.

Щасливі ознаки

Побачення з незнайомцем (незнайомкою) уві сні — це передвістя реальної зустрічі з тим, хто може стати згодом вашою долею.

До чого сниться несподіване, але дуже приємне побачення з хлопцем, з яким дівчина дійсно зустрічається? Воно віщує незабутню для обох ніч любові. Щасливі миті надовго їм запам’ятається.

Зустріч уві сні з незнайомим хлопцем обіцяє легкий, несерйозний флірт. Наснилося зустрітися і пристрасно цілуватися з колишнім коханим? Попереду неждана приємна новина.

Дивні подробиці? Будьте насторожі

Призначати уві сні рандеву в абсолютно неромантичним місці (вокзал, аеропорт) означає: сновидец наяву запізниться на якийсь захід, важливе для нього.

Якщо уві сні на побачення хтось із вас привів друга, подругу, колишнього чоловіка (дружину) або коханця (коханку) — це попередження. Сонник трактує сюжет так: в вашу любов будуть безцеремонно встрявати треті особи.

До чого сниться, ніби на любовному побаченні з чоловіком жінка займається аж ніяк не романтичними речами (наприклад, миє посуд, грає в карти)? Наяву почуття пари кілька охолонуть через зайнятість, однак цей період незабаром закінчиться.

Проявіть рішучість

До чого сниться дівчині запрошення на побачення з хлопцем, на якого вона розраховує? Сонник стверджує: їй потрібно проявити ініціативу, щоб досягти мети. З чоловіком ситуація така ж: сюжет, де запрошують зустрітися з дівчиною, як би підштовхує його бути сміливішими.

Побачення у в’язниці — ознака скутості, неможливість внутрішньо розкріпачитися зі своєю коханою людиною. Подумайте про причини цього, і якщо не можете самі впоратися — викличте коханого на розмову, щоб знайти вихід.

Мають відбутися неприємності

До чого сниться юнакові запрошення на побачення, яке він робить? Сонник попереджає: його несправедливо звинуватять в тому, чого він не робив.

Наснилося, ніби ваша романтична зустріч відбувається при заході сонця? Таке бачення обіцяє вам розставання.

Чоловікові приснилося невдале побачення, коли дівчина не прийшла, обіцяє розрив їх зв’язку. Якщо він дорожить своєю коханою — повинен постаратися оживити відносини. Коли ж сам хоче припинити їх зустрічі — залишилося просто трохи почекати.

Що обіцяє незаміжнім?

До чого сниться молодій дівчині зустріч, куди хлопець запізнюється? Сонник пояснює: її почуття до нього ще не зміцніли. Коли ж їй наснилося запізнитися самої — обранець має сильні сумніви з приводу їх відносин

Молодій особі очікувати уві сні, що її запросять, але не отримати такого запрошення на побачення? Наяву вона незабаром виявиться втягнутою в скандал. Відмова від нього — з’явиться залицяльник, сильно ревнує до друзів.

Наснилося, ніби ваша подруга готується до рандеву? Якщо ще й побачите його — доведеться допомагати подрузі в її особистому житті.

Бійтеся непередбачених подій

До чого сниться йти на останнє побачення, де відбувається сварка, неприємна розмова або взагалі розставання? Сонник сповіщає: закоханих незабаром також очікують неприємності: сварки, конфлікти.

Таємне рандеву з незнайомцем уві сні віщує, за сонником, любовну авантюру. Сплячий отримає задоволення від неї, однак треба пам’ятати: таке сумнівне пригода, нехай приємне — річ хитка, ненадійна.

Наснилося збиратися на зустріч, куди вас запросили по інтернету? Сонник підкреслює: наяву можливі будь-які сюрпризи, непередбачені події — потрібно підготуватися до них.

Що віщує жінці?

Жінці побачення з чоловіком (коханим) уві сні пророкує швидкі щасливі зміни в особистому житті.

Заміжньої дами збиратися на побачення уві сні означає отримати звістку, через якого можуть почати турбуватися її взаємини з чоловіком або дітьми.

Жінці бачити чиюсь любовну зустріч з хлопцем — близькі порадують приємним сюрпризом. Рандеву чоловіка і його коханки? Сонник стверджує: наяву це турботливий, уважний чоловік.

Сонник побачення, до чого сниться побачення уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: