Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пологи до чого сняться пологи уві сні

Коли трапляється побачити пологи, свої або чужі уві сні в більшості випадків сонник розцінює це як сприятливий знак. Подібні сновидіння не завжди пов’язані з вагітністю або появою на світ малюка наяву. Існує чимало алегоричних трактувань, що дозволяють передбачити і, якщо щось не так, вчасно скоригувати хід подій. Роз’яснюючи, до чого сниться, коли довелося приймати пологи, рекомендується зробити поправку на деякі обставини, якщо такі мали місце бути в сюжеті сновидіння.

Якщо довелося уві сні бачити пологи, жінці сновидіння віщує поява малюка, а незаміжньої дівчини зміни в житті, найімовірніше, на особистому фронті. Чоловікові сонник обіцяє чимало дивуватися, від коханої в цей період можна чекати будь-яких сюрпризів.

Якщо вам довелося приймати пологи уві сні, в реальному житті вам незабаром представиться можливість продемонструвати свої найкращі якості: витримку, вміння швидко орієнтуватися в критичних ситуаціях і брати на себе відповідальність.

Щоб зрозуміти, до чого сняться власні пологи, постарайтеся згадати настрій, яке супроводжувало вас уві сні. Якщо сновидіння викликає тривогу і почуття протесту, сонник вважає, що тяготи материнства в вашому поданні сильно перебільшені. Якщо ж ви відчуваєте щастя, цілком можливо, що це віщий сон, який слід розуміти буквально і готуватися заздалегідь до радісної події.

Якщо довелося уві сні приймати пологи у жінки, сновидіння найближчим часом очікує доленосна зустріч зі своєю другою половинкою. Як правило, в таких випадках взаємне притягання прокидається далеко не з першого погляду, проте, ваші зустрічі будуть відбуватися знову і знову.

Сновидіння, в якому ви приймаєте пологи, народження дитини може виявитися передвісником фінансових труднощів, які спричинять за собою сімейні негаразди. Сонник стверджує, що в ваших силах їх подолати. Раз ви вже попереджені уві сні, у вас є трохи часу в запасі, щоб підстрахуватися або вжити заходів.

Найпростіше тлумачення, до чого вагітної сняться пологи, безпосередньо пов’язане з її реальними роздумами і переживаннями. Цілком природно, що майбутня мама трохи хвилюється і морально готується до настільки значимого майбутньої події.

Якщо вагітної наснилися пологи, значення сну найчастіше найсприятливіший. Сонник тлумачить це сновидіння як провісник здоров’я і благополуччя. Побачене уві сні символізує вашу внутрішню готовність до будь-якого повороту подій, і, в той же час, впевненість в тому, що все у вас буде добре.

Щоб дізнатися, до чого сняться пологи близнюків, зверніть увагу, скільки було дітей уві сні — рівно в стільки разів посилюється значення вашого сновидіння. Близнюки символізують гармонію і рівновагу внутрішнього і навколишнього світів. Сон також може відображати труднощі вибору, який вам належить зробити наяву.

Все, до чого сняться пологи двійні, сонник розглядає як добрий знак. Сновидіння очікують виконання бажань, прибуток, успіх в справах, радісні звістки. У подружньому житті сновидіння обіцяє злагода та любов, а одиноких чекають перспективні знайомства.

Подробиці сновидіння допоможуть точніше роз’яснити, до чого сняться пологи двійнят. Якщо на світ з’явилися незвичайні малюки, наприклад, сіамські близнюки, сонник вважає, що вас чекає приголомшлива новина. Якщо приснилися близнюки слабкі або хворі, приділіть увагу власному здоров’ю.

Різні сонники ніяк не можуть прийти до єдиної тлумаченню, до чого сняться передчасні пологи. Подібні сновидіння можуть бути передвісниками несподіваною удачі або прибутку, досягнення мети без зайвого клопоту. З іншого боку, побачене уві сні іноді символізує майбутні втрати. Підказкою в тлумаченні сну може служити емоційний фон.

Сновидіння, в якому фігурують пологи або сутички, свідчить про вашу здатність приймати оптимальні рішення і вибирати найкоротший шлях до мети з усіх можливих. Ця риса характеру допомагає вам у вирішенні будь-яких побутових питань, що, в свою чергу, позитивно позначається на взаєминах у вашій родині. Хворобливі сутички говорять про необхідність подбати про здоров’я.

Як зауважує сонник, жінкам в положенні властиво готуватися до пологів уві сні. Сон є відображенням повсякденних подій. Згідно з іншим тлумаченням сонника, деяке відчуження між подружжям, пов’язане з появою малюка, швидко і безслідно пройде.

Сни, які передвіщають пологи, нерідко стають сімейними легендами. Незадовго до цього хвилюючого і радісної події до майбутнім матусям часто прилітають уві сні красиві птахи. Сонник підказує, як в таких випадках дізнатися стать дитини уві сні: величні птахи є до народження сина, а півчі з яскравим оперенням — до доньки.

Просто дивно, які сни сняться перед пологами. Жінки, які в реальному житті ніколи не захоплювалися риболовлею, уві сні ловлять рибу і навіть можуть похвалитися багатим уловом. Іноді майбутні діти є уві сні власною персоною злегка подорослішали. Сонник попереджає, що такі діти потребують підвищеної пильності і особливої ​​уваги до досягнення ними того віку, в якому вони вам наснилися.

Незалежно від того, кого наздогнала смерть при пологах, породіллю або новонародженого, сновидіння означає, що в дійсності вам вдасться уникнути страшної небезпеки. Сонник обіцяє, що згущуються над вами хмари скоро розвіються самі собою. Пологи уві сні, навіть спричинили смерть, віщують одужання, звільнення, позбавлення від тяжкого тягаря не тільки в прямому, а й у переносному значенні.

Те, до чого сняться важкі пологи, загрожує обернутися несподіваними перешкодами і непередбаченими утрудненнями на шляху до наміченої мети. Завдання, яке ви поставили перед собою, виявилася набагато складніше, ніж вам здавалося. Проте, сонник схильний вважати, що ви впораєтеся з усіма негараздами і досягнете задуманого, незважаючи ні на що.

А ось легкі пологи уві сні означають, що в даний момент доля буде до вас особливо прихильною. Цілком можливо, що знайдеться альтернативне рішення вашого питання. Навіть якщо доведеться все залишити як є і діяти за заздалегідь наміченим планом, сонник обіцяє, що цей шлях виявиться зовсім не таким тернистим, яким здавався спочатку.

Коли ви бачите уві сні пологи, кров може забруднити новонародженого малюка. Настільки природне явище в реальному житті сонник трактує як не дуже добрий знак: у кого-то з родичів може погіршитися стан здоров’я.

Дуже хороший знак, коли жінці в положенні приснилася вагітність і пологи хлопчика: наяву її власні пологи пройдуть легко. Незаміжньої дівчини, поки не планує дітей, сонник обіцяє веселе проведення часу на дружній вечірці або в розважальному закладі.

Якщо сновидець — чоловік, слід дещо по-іншому тлумачити, до чого сняться пологи хлопчика. Представникам сильної статі подібні сновидіння обіцяють справжній тріумф: визнання заслуг по достоїнству і велику винагороду, просування по кар’єрних сходах, висновок вигідного довгострокового контракту.

Чоловікам також слід знати, до чого сняться пологи дівчинки. Сновидінню в даний період бажано бути гранично обережним, коли справа стосується фінансових питань. Не рекомендується вплутуватися в сумнівні підприємства і брати участь в проектах з високим ступенем ризику.

До чого сняться пологи чоловікові, особливо, його власні, сонник пояснює внутрішніми протиріччями характеру сновидіння. Вибір між комфортною самітністю і радощами сімейного життя непростий, тому не поспішайте впадати в крайності, інакше ви ризикуєте втратити контроль над ситуацією.

Якщо вагітність і пологи дівчинки наснилися жінці, вона може не турбуватися про матеріальні блага: достаток сам припливе до неї в руки. Молодих дівчат, які побачили подібні сновидіння, сонник закликає подбати про свою репутацію. Дівчинка уві сні також символізує чудо, яке може статися в реальному житті з вами або на ваших очах.

Одне з тлумачень, до чого сняться пологи дівчині, попереджає, що не слід бути занадто легковажною і нерозбірливою в любовних зв’язках. Сонник намагається застерегти сновидицей від всіляких неприємностей і глузувань за спиною.

Трактуючи, що означає, якщо сняться пологи жінці похилого віку, сонник, в першу чергу, звертає увагу на причини фізіологічного характеру: сновидіння, в якому фігурують пологи, може сигналізувати про те, що з шлунком або сечостатевої системою не все в порядку.

Популярні сонники про те, що означають пологи уві сні

Якщо сновидицей — жінка, сонник Фрейда легко пояснює,, до чого сниться приймати пологи: її власної майбутньої вагітністю. Чоловікові не завадить розбірливість у позашлюбних зв’язках, так як саме зараз висока ймовірність зачаття у його партнерки.

Як повідомляє сонник Міллера, пологи уві сні віщують заміжній жінці прибуток, яка дуже навіть може виявитися поповненням в сім’ї. Незаміжня дівчина може розраховувати, що до неї скоро посватався.

Як стверджує сонник Ванги, якщо пологи пройшли легко уві сні, стало бути, і наяву ви зможете передоручити комусь іншому неприємні обов’язки або знайдете того, хто візьметься вирішити вашу проблему.

Тлумачачи, до чого сняться пологи дитини, які заподіяли біль і страждання, сонник Ванги попереджає про можливі перешкоди у виконанні вашого бажання. Проте, якщо уві сні все завершилося благополучно, значить, ваше бажання настільки сильно, що і наяву вам ніщо не зможе перешкодити.

Сонник Ванги пропонує і таке тлумачення сну: пологи можуть уособлювати подія, значимість якого ви недооцінюєте. Те, що здавалося скороминущим і незначним, може в подальшому зіграти вирішальну роль у вашому житті.

Що означають пологи уві сні, коли народжуєтеся ви, сонник Ванги пояснює тим, що доля дарує вам другий шанс. Це може бути чудова можливість відновити відносини після розлуки, знову зайнятися улюбленою справою, а то і зовсім почати нове життя.

Що означають уві сні чужі пологи

Те, до чого сняться чужі пологи, слід розцінювати як сигнал про те, що хтось із добрих знайомих потребує вашої підтримки. Сонник вважає, що це хтось із тих, ким ви звикли захоплюватися і навіть трохи заздрити цій людині.

До чого сняться пологи мами, сонник вважає добрим знаком. В її долі настане біла смуга, благополуччя, гарне самопочуття, відносний матеріальний достаток. У той же час, сновидіння може вказувати на деякі розбіжності між вами.

До чого сняться пологи сестри, сонник трактує як початок нового періоду в її житті, переходу на інший рівень. побачене уві сні закликає вас поставитися до того, що відбувається з розумінням і навчитися приймати сестру в новій якості.

Тлумачачи, до чого сняться пологи доньки, сонник прямо вказує на вашу стурбованість її долею і репутацією. Ви переживаєте, що дочка може завагітніти, і, треба зауважити, ваші хвилювання небезпідставні. Постарайтеся поглянути на природний процес дорослішання дочки з позитивного боку.

До чого сняться пологи подруги, сонник пов’язує з майбутніми клопотами. На вас може звалитися безліч додаткових зобов’язань, передоручити які не представляється можливим. Доведеться розгрібати їх своїми руками.

Пологи у тварин

Якщо уві сні вам довелося приймати пологи у кішки, дуже висока ймовірність того, що наяву хтось спробує перекласти на ваші плечі власні проблеми. Лише через деякий час, ви усвідомлюєте, що своїми руками мимоволі посприяли хитрунові.

До чого сниться пологи собаки, сонник розцінює як попередження. Сновидець раптово може повести себе так, як ніби він ворог самому собі. Виявляється, справа тут у вихованні, в засвоєних з дитинства стереотипах поведінки, які, на жаль, іноді роблять ведмежу послугу в самий невідповідний момент.

Сонник пологи до чого сняться пологи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: