Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник покійний друг, до чого сниться покійний друг уві сні

Покійний друг, який відвідав вас уві сні, часто є попередженням про випробування, складнощі, неприємних новинах. Однак сонник пропонує позитивні тлумачення,, до чого сниться подібне бачення: можливі професійні успіхи, хороші зміни, сприятливе завершення складної справи.

Готуйтеся долати труднощі

До чого сниться покійний друг дитинства? Сонник вказує: дуже скоро сновидіння чекають серйозні випробування, які спровокує він сам. Його невміння знаходити спільну мову з людьми послужить при певній ситуації погану службу.

Часто такий сюжет про померлого приятеля з далекого дитинства означає: він прийшов попередити про якусь загрозу або зміні обставин на гірше. Слід прислухатися.

Почули уві сні голос покійного друга? Сонник попереджає: отримаєте неприємні новини. Бачили його веселим, жвавим? Можливо, зробите серйозні помилки, які впливають на подальше життя. Однак їх можна виправити, зібравши всю волю для цього.

Відвідування померлої подруги

Наснилася подруга, яка померла? Якщо вона посміхалася — вас чекає успішний життєвий період. Причому, він виявиться досить тривалим. Подруга уві сні плакала? Отримайте приємні звістки від знайомих або далеких родичів.

Померла подруга виявилася вагітною? Бачення обіцяє крах планів, надій, прагнень. Однак сонник повідомляє: обставини, що здавалися кінцем, можуть стати багатообіцяючим початком нового, більш успішного розвитку подій.

Якщо вона прийшла в гості до вас і ви спілкувалися — це означає: чекають якісь зміни. Для вірного тлумачення сну зверніть увагу на тон бесіди: приємний обіцяє благополучні зміни. Сварка, сварка — несприятливі обставини.

Близько нададуть підтримку

Покійний друг уві сні обнадіює: сновидец отримає підтримку при труднощах від хороших знайомих або близьких. Завдяки цьому навіть сама заплутана ситуація завершиться просто відмінно.

Наснилося бачити і обіймати покійного друга? Сонник попереджає: чекають труднощі в справах, для їх подолання треба докласти багато зусиль. Також обіймати його уві сні — означає, позбутися від якихось страхів наяву.

Вас чекає успіх

Обіймати доброго приятеля, передчасно покинув цей світ і відчувати при цьому спокій, радість — попереду удача в роботі, професійні успіхи.

До чого сниться живим покійний друг? Зустріч з ним обіцяє благополуччя людини: він просунеться по кар’єрних сходах, придбає те, про що давно мріяв. Також сюжет обіцяє появу знайомого, який згодом стане близьким сновидцу і надасть допомогу при труднощах.

До чого сниться живим померлий близький товариш? Сонник трактує бачення як необхідність сновидцу змінюватися: поліпшити свій характер, позбутися негативних рис.

Як саме він приснився?

Пригадайте подробиці сюжету:

 • Покійний друг сниться живим — віщує зміну погоди;
 • Приснився як небіжчик, в труні — наяву сплячому не вистачає дружньої участі, підтримки;
 • Дає золоті сережки — настане сприятливий період;
 • Цілуватися з ним — тривоги, труднощі.
 • Бачити небіжчика, засмученого або незадоволеного чимось — значить, незабаром має бути сварка. Померла мати уві сні дає золоті сережки? Сновидицей очікує заміжжя за багатим, але корисливим людиною.

  Значення за сонником Міллера

  Наснилася покійна мати? Бесіда з нею — попередження: зверніть увагу на стан здоров’я, а також контролюйте свої схильності, щоб уникнути шкоди.

  Сонник покійний друг, до чого сниться покійний друг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: