Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

До чого сниться покійний дідусь, сонник покійний дідусь

До чого сниться покійний дідусь? Як правило, цей сюжет попереджає про неприємності, зайві клопоти, нещасний випадок. Але також подібне бачення уві сні обіцяє багатство, благополучне життя, успіх.

Бачити його в труні уві сні — непрохані гості порушать звичний уклад життя. Слід постаратися не піддаватися роздратуванню. Наснився похорон, на якому лежить в труні давно померлий дідусь? Сонник підказує: він забрав із собою важливу таємницю. Але не все так просто…

Короткий зміст:

Сонник померлий дідусь

Хороші значення

Покійний ожив і щось говорить? Потрібно запам’ятати цю розповідь, щоб розгадати таємницю.

Покійний дідусь і бабуся, яких бачить уві сні людина, якщо вони обіймають цю людину – це передвістя довгих років життя.

Наснилося отримати подарунок від небіжчика дідуся і бабусі? Це хороший знак. Сонник обіцяє набуття значного багатства.

Небіжчик уві сні прийшов у гості? На вас лежить велика відповідальність наяву — треба комусь допомогти або щось зробити.

Цілувати дідуся — успіх всіх починань. Гарний час для втілення задуманого, реалізації найсміливіших проектів.

Погані значення

До чого жінці сниться живим покійний дідусь, причому, здоровий та веселий? Вона незабаром отримає вельми неприємні звістки. Також побачене може попереджати про погіршення самопочуття. Більш того, треба підготуватися до майбутніх проблем — тоді вдасться їх уникнути.

За сонником Ванги померлий дідусь може передвіщати своїм онукам деякі суттєві зміни у долі. Наснилося обніматися з ним, коли покійний дідусь ніби жаліє вас? Він попереджає про прийдешні наяву випробування. Якщо заспокоює, то можна не переживати занадто: все незабаром владнається. Кликати його до себе означає: ви сумуєте за ним, його порадами чи душевною підтримкою. А ось якщо він кликав — наяву можливий нещасний випадок, слід бути уважнішими у будь-яких ситуаціях.

Наснилося бачити його незадоволеним, сердитим, в оточенні родичів? Невдовзі близькі люди образять вас, і це вас, звичайно, дуже засмутить.

Якщо ви сваритеся зі своїм покійним дідусем, значить, повинні змінити своє ставлення до оточуючих, не ображати їх без причини. Сильно сварить вас — порушення запланованого ходу справ, можливий повний крах планів. Якщо ви плануєте серйозні справи, краще їх відкласти на майбутнє, адже великий ризик усе провалити.

П’яний покійний дід уві сні символізує провину сплячого через відсутність уваги до особи померлого. Треба поставити свічку в храмі, сходити на могилу.

До чого сниться покійний дідусь, який серйозно розмовляє з вами? На роботі з’явиться маса нових, іноді складних обов’язків. Безліч різноманітних справ раптом зажадають уваги і всі потрібно робити одночасно.

Підсумок

В’ячеслав

Нещодавно мені наснився мій померлий дідусь. Я не пам’ятаю деталей, але добре запомнив, що він мені щось дуже серйозно розповідав. І що ви думаєте? На роботі почались мілкі негаразди, але їх було багато і всі вони трапились дуже швидко, всі їх потрібно було вирішувати також одночасно. Ще й у родині почалися сварки із жінкою буквально на рівному місті. Ми у неділю пішли до церкви, відстояли службу, замовили дещо… І вже наступної ночі мені знову наснився дідусь, тільки тепер він посміхався, обнімав мене. І проблеми на початку тижня наче самі собою позникали, на роботі потроху все вирішилося, у родині теж порядок. От не вір після цього у сни та у те, що у церкву потрібно ходити, щоб у домі та і у житті була злагода.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: