Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник покійна мама, якщо сниться померла мама

Якщо сниться померла мама, то ви отримуєте важливе попереджає про майбутнє. Навіть коли вона уві сні говорить про абстрактні, незрозумілі або зовсім сторонні речі. Потрібно це правильно зрозуміти, оскільки навіть після смерті зв’язок матері і дітей не втрачається. Рідна душа матері дає знати: слід діяти, як доросла особистість, приймати самостійні рішення. Сонник також застерігає: попереду неприємності, їх треба зустріти добре підготовленим.

Покійна мама приходить в наші сновидіння в відповідальні моменти життя, коли так не вистачає її мудрої поради і участі.

Короткий зміст:

Сниться покійна мама

Хороші значення

Бачити уві сні маму молодою, веселою, означає, що ви охоплені бажанням витратити гроші з задоволенням. Сонник віщує спонтанні покупки, можливо, вдасться придбати річ, про яку давно мріяли.

Якщо мама померла недавно, то сон просто є відображенням ваших переживань. Ви переживаєте недавню втрату, а мама уві сні зігріває ваше серце. Таке сновидіння дає знати, що життя не зупиняється, вам потрібно дивитися вперед та турбуватися про рідних і близьких людей, які є у вашому оточенні.

Мама вас сварить за щось? Це свідчить про вашу нечисту совість. Можливо, ви скоїли помилки, в яких не хочете зізнатися, чи нещасливі у шлюбі, але закриваєте очі на охолодження відносин. Придивіться до свого життя, сон підказує, що настав слушний момент змінити його на краще.

Ви їсте уві сні з покійною мамою? Це дуже сприятливий знак, який розцінюється сонниками, як відображення достатку сім’ї, гідної кар’єри голови сімейства. Якщо матеріальне благополуччя ще не спостерігається, значить, очікується найближчим часом. Подружжю підійшов час подумати про потомство, стати прекрасними турботливими батьками.

До чого сниться смерть мами?Звертаємо вашу увагу на те, що якщо вам сниться смерть мами, яка насправді жива, то вам потрібно прочитати інші трактування, які знаходяться у статті До чого сниться смерть мами. Це зовсім інші значення і вони взагалі означають інше, там набагато більше позитиву. Радимо розрізняти ці два сновидіння, адже нерідко читачі їх плутають і неправильно розуміють значення снів. Сподіваємось, що ви зрозуміли різницю і прочитаєте саме те тлумачення, яке вам і потрібне.

Якщо сниться покійна мама, уві сні вона радісна, весела — значить, все добре, сновидець чинить правильно. Це віщує сімейне благополуччя, достаток, незаміжнім — швидке заміжжя.

Уві сні покійна мама прийшла у вашу оселю? Попереду вас чекає щастя, благополуччя. Завершаться сімейні негаразди, побутові сварки. Відносини з чоловіком покращаться, діти будуть радувати. Іноді сон знаменує якусь дуже радісну подію. Коли хтось наяву попросить допомоги — відмовляти не можна.

Розмовляти з покійною мамою уві сні — попереду довге життя або отримання приємної новини. А от якщо мама кличе вас ближче, то це до біди. Потрібно поберегти здоров’я і обов’язково піти у церкву та поставити свічку (працівники церкви вас проконсультують, як саме це робиться та яку службу потрібно замовити).

В будь-якому разі після такого сну потрібно пом’янути її в церкві, поставити свічку за упокій та замовити відповідну службу.

Погані значення

Якщо сниться покійна мама, яка з тривогою вам щось говорить — це дбайливе застереження про наближення нещастя. Може бути, це стосується не сім’ї, а клопоту поза домом — бізнесу, служби, громадських обов’язків.

Якщо ви сварилися зі своєю мамою і це сталося у вашому домі, то приготуйтеся до неприємностей. Доведеться найближчим часом бути особливо обережним — вимикати воду, перевіряти газ, ховати сірники, поставити додатковий замок на вхідні двері.

Якщо сниться покійна мама, яка плаче? Це до хвороб і нещасть, але ви можете вплинути на хід подій. Особливо уважно слід дбати про здоров’я і благополуччя найближчих людей. Це важливе попередження, не пропустіть його повз уваги. Можливі сварки у родині, що приведуть до розлучення. Але пам’ятайте, ще є час все виправити!

Мама прибирає чи щось робить по господарству? Сонники трактують це, як знак, що відносини між подружжям складаються не кращим чином. Треба докласти зусиль, щоб повернути щирість, повагу, тепло і зберегти шлюб. Потрібно прибрати з дому і з близьких відносин все брудне, погане.

Якщо сниться, що померла мама дає вам гроші? Людину чекає абсолютно несподіваний прибуток — виграш, велика премія, спадок від далекого родича. До чого сниться, що ви даєте щось їй? Це поганий знак, який обіцяє втрати і розчарування. Можлива втрата здоров’я, розпад шлюбу.

Якщо покійна мама уві сні хвора, це означає велику ймовірність в найближчому часі зіткнутися з необґрунтованими звинуваченнями на свою адресу, проблемами на роботі. Проаналізуйте все, що робите останнім часом, і виправити те, що в ваших силах: поверніть борги, принесіть вибачення, виконайте обіцянки.

Мама обнімає вас уві сні? Ви знайти мужність долати труднощі, брати на себе відповідальність. Важливо не йти за матір’ю, якщо вона кличе за собою — інакше чекає важка хвороба або навіть смерть.

Покійна мама плаче, сумує? Сюжет попереджає про небезпеку або ризик для здоров’я. Побачивши такий сон, треба поставити свічку у церкві, пом’янути рідну людину.

Не всім і не відразу вдається примиритися з втратою. Якщо покійна мама сниться часто, необхідно замовити в церкві молебень, відвідати могилу. Накупіть солодощів і роздайте дітворі. Образ покійної матері перестане турбувати уві сні.

Євгенія

Нещодавно мені наснилась покійна мама, вона мене сварила за те, що я все роблю погано, не достатньо якісно. Я взяла себе в руки, проаналізувала своє життя і зрозуміла, що так воно і є: справи до кінця не доводжу, швидко здаюся, у особистому житті нерішуча і тому нещасна. Почала міняти своє життя, поки що позитив потроху з’являється, наче почала дихати на повні груди. Розумію, що уві сні мати дала мені, так би мовити, прискорення, настанову і я дуже їй за це вдячна.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: