Сонник пожежа в лісі, до чого сниться пожежа в лісі уві сні

До чого сниться пожежа в лісі? Всупереч своїй жахливість уві сні в дійсності це явище обіцяє сновидцу досить позитивні зміни. Сонник докладно пояснить, як тлумачити подібне сновидіння.

Тлумачення за Міллеру

Приснився пожежа в лісі, відповідно до трактування сонника Міллера, обіцяє благополучне втілення задуманих планів. Ви також можете отримати істотний прибуток або довгоочікувані гроші.

Тримайтеся!

Бачити уві сні палаючий або вже згорілий ліс означає, що ваші власні негативні емоції спричинять прийдешніх неприємностей.

Сонник радить знайти більш безпечний вихід і закликає стримуватися, інакше є ризик потрапляння в тупикову ситуацію.

Довелось йти через обгорілий ділянку лісосмуги? У справах намітилися зміни в гіршу сторону. Іноді це ознака швидкого нещастя.

Відмінні перспективи!

До чого ще сниться лісова пожежа? Він обіцяє вдалу реалізацію якогось підприємства, завдяки творчим здібностям і впевненості в своїх силах.

Приснився лісова пожежа? Сонник вважає, що після незначних труднощів ви заручитися удачею і зможете розгорнутися на повну силу.

Іноді лісова пожежа уві сні вказує на таємну любов або несподівану радість, але одночасно попереджає про нещастя і збитки.

Розшифровка по виду

Якщо наяву ви частенько стримуєте негатив, то пожежа в лісі знаменує грандіозний вибух емоцій або агресії. Більш точне тлумачення сну дасть різновид лісового масиву.

 • Осичняк — здолають злі і похмурі думки.
 • Березняк — світлі пориви, творчість.
 • Сосняк — піднесені думи.
 • Пальмовий — чекайте потрясіння.
 • Молодий — мрії і плани не здійсняться.
 • Старий — знайдете вихід.
 • Очиститеся від зайвого!

  До чого сниться дим? Сонник гарантує страждання від забобонів і безглуздих ілюзій. Бачити масив в диму — означає, що в душі помре щось непотрібне і тягару раніше.

  Полум’я уві сні — є символічне очищення. Бачення підказує, що саме час позбутися від зайвого будь-то невеселі роздуми або не актуальне зв’язку.

  Чекайте новин!

  Бачити далекий пожежа в лісі і димок, що піднімається вгору — до радісних новин і поваги близьких.

  Палаючий чистим яскравим полум’ям ліс також знаменує зміни в існуванні, можливо навіть переїзд.

  Якщо ж наснилося, що вогонь був чадний, то готуйтеся до хвороби, занепаду і навіть смерті.

  Побережіться!

  До чого сниться пожежа в лісі, який довелося гасити уві сні? Сонник підозрює, що наяву ви дуже чутливий і ранима людина, що робить вас особливо вразливим перед життєвими випробуваннями.

  Наснилося, що ви задихаєтеся в жарко палаючому вогні? Бережіться, в реальності ризикуєте стати жертвою нещасного випадку на природі.

  Настають зміни!

  Якщо уві сні довелося гасити пожежу в лісі, то після якогось несподіваного події кардинально змініть пріоритети і усталену думку.

  Сталося гасити поодинці? Наяву буквально опинитеся між двох вогнів і спробуєте усіма можливими способами примирити дві протиборчі сторони.

  Іноді сонник вважає це натяком на те, що доведеться працювати в досить складних умовах (на вітрі або в мороз).

  Сонник пожежа в лісі, до чого сниться пожежа в лісі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: