Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник покійна бабуся, якщо сниться померла бабуся?

Часто ми любимо аналізувати наші сни, особливо, якщо вони приємні та викликають у нас позитивні почуття. Але іноді трапляється і так, що у наших снах ми бачимо покійних родичів. До чого ж нам сниться померла бабуся?

Покійна бабуся уві сні дуже важливий знак, на який варто звернути особливу увагу. Даний сон тлумачиться по-різному. Щоб розібратися, до чого ми бачимо подібне сновидіння, слід ретельно, до найменших деталей пригадати свій сон, можливі слова або діалог з покійницею, власні відчуття під час сну. Зібравши воєдино образи і отримавши повноцінну картинку бачення, можна пошукати тлумачення в соннику.

Короткий зміст:

Сонник покійна бабуся

Основне тлумачення

Померлі родичі приходять уві сні не просто так, а з метою попередити про щось або вказати на щось важливе, що ми залишили поза увагою.

Перш за все, сновидіння, в якому часто сниться померла бабуся, може говорити про те, що слід пом’янути покійницю. Найчастіше робиться це таким чином: купуються цукерки, печиво та інші солодощі, це потрібно віднести на цвинтар і покласти на біля її могили всі куплені напередодні ласощі. Також бажано піти у церкву та замовити там відповідну службу – працівники церкви самі вам підкажуть, яку службу замовити та проконсультують.

Додаткові тлумачення

Якщо уві сні приснилася померла бабуся, то, згідно з сонником, сновидця чекають великі зміни у житті. Це може стосуватися не тільки родинних зв’язків, а й робочої та особистої сфери. Можливий кардинальний переворот у свідомості людини.

До чого сниться смерть бабусі? До чого сниться жива бабуся померлою? Це ні в якому разі не віщує смерті, а скоріше навпаки — обіцяє довге і щасливе життя. У більшості випадків, сонник трактує подібне бачення як підсвідому тривогу за бабусю. Можливо, наяву старенька захворіла, і ваші страхи проявляються уві сні.

Якщо ж наснилося, що покійна бабуся — жива, то варто дуже ретельно до неї придивитися. Якщо уві сні старенька не намагається відвести в сторону і щось розповісти і не робить будь-яких спроб поговорити зі сновидцем, а просто поводиться, як зазвичай, значить, істотних змін в сім’ї не передбачається. Якщо ж покійниця не відходить уві сні від певної людини, розмовляючи з нею, беручи за руку або просто гуляючи, значить наяву потрібно побачити людей, що наснилися, оскільки родичі нудьгують.

Жінці подібний сон, говорить про те, що в минулому вона зробила якусь непрощенну помилку, за яку незабаром їй доведеться розплачуватися власним щастям.

Несприятливим вважається сон, в якому покійна бабуся ожила на очах. Таке бачення, згідно сонника, попереджає про нещастя, які незабаром зваляться на людину або його родича. Нерідко це є результатом чужих інтриг та лихослів’я.

Бачити сон, де покійна бабуся помирає, віщує несподівану звістку, яка може бути як позитивною, так і негативною. Для дівчини, подібна картинка, обіцяє появу слушного моменту заявити про себе на роботі, зблизитися з колегами.

Потрапити в складне становище через неправильно зроблений вибір, виною якого буде сам сновидець, ось, до чого сниться сон, де покійна бабуся свариться. Сонник радить остерігатися необдуманих вчинків, зважувати кожен свій крок та обдумувати кожне слово.

Якщо сниться померла бабуся, яка перебуває в прекрасному настрої, красиво одягнена і нафарбована, в реальному житті у сплячої людини справи складуться найкращим чином, а всі тривоги марні та безпідставні. А от одруженому молодому чоловіку дане бачення розшифровується як прийдешній розрив відносин (розлучення) зі своєю дружиною.

Бачити стареньку мовчазною та змарнілою, обіцяє неприємні події, які можуть спричинити несподівані наслідки. Чоловікам таке сновидіння може передвіщати незакінчені справи, які обов’язково потрібно доробити.

Бачити уві сні, як покійна бабуся плаче, значить, незабаром слід очікувати серйозних чвар і конфліктів із родичами. У більшості випадків причиною виступає якась дрібниця, яка є лише верхівкою айсберга, але як сірник, може розпалити серйозну бучу.

Молодим матусям подібне сновидіння нагадує про те, що їм потрібно краще дивитися за своїми маленькими дітьми, оскільки ті можуть сильно захворіти або поранитись. Дівчина ще довгий час буде відчувати почуття провини за проявлену «халатність».

Якщо людині довелося цілувати покійну бабусю уві сні, то потрібно очікувати погіршення власного здоров’я, часті нездужання і хворобливий стан всього організму. Бачити, як покійниця цілує когось — до серйозних проблем зі здоров’ям у людини, котра фігурувала уві сні. Якщо родичка поцілувала в лоб — до несподіваної смерті тієї персони.

Якщо молодій людині сниться, як покійниця годує її, значить, пора задуматися про власне здоров’я і правильний розпорядок дня. Не одруженому чоловіку подібне бачення трактується сонником, як бажання знайти сім’ю та завести спадкоємців.

Обіймати покійну бабусю уві сні – це потреба людини в турботі та опіці. У деяких випадках, сновидіння може позначати ностальгію за кимось.

Сон, в якому покійна бабуся дає гроші, говорить про те, що в реальному житті людина відчуває (або буде відчувати) фінансові труднощі, та позичати гроші, навіть у малознайомих людей. Такий стан справ може призвести до того, що сновидець може потрапити в залежність від цих осіб, які зможуть його використовувати для незаконних і недобрих справ.

Бачити як померла бабуся лежить у труні, попереджає про необачні вчинки, які можуть сильно вплинути на взаємини між рідними та близькими людьми. Сонник радить стежити за своїми словами, щоб потім гірко не шкодувати про сказане.

Якщо сниться будинок покійної бабусі, то важливо пригадати його деталі. Якщо він новий, чистий і яскравий, значить, в житті скоро відбудеться вдале придбання. Старий та занедбаний — до неприємностей, що пов’язані зі старими пересудами або конфліктами. Бізнесменам не варто зв’язуватися з людьми, з якими раніше були у зв’язку, оскільки ті не виправдають очікувань.

Тихий, мовчазний образ покійної бабусі з докірливим поглядом, за сонником говорить про те, що людина пішла хибним шляхом і наробила безліч помилок, за які доведеться розплачуватися не тільки їй, але і її рідним і близьким людям.

Молодим людям, побачивши такий образ уві сні, не варто поспішати дорослішати. Безмовний докір в погляді родички буде переслідувати людину до тих пір, поки та не усвідомить своїх помилок і щиро не покається в них.

Розповсюджені сонники

Сонник Міллера покійну бабусю уві сні тлумачить як дуже несприятливий знак, який обіцяє наяву розчарування, невдачі та хвороби. Проте сновидіння, в якому доводиться обніматися з померлою бабусею, трактується як сприятливий знак, що передвіщає здоров’я і довголіття.

Сонник Міллера неоднозначно трактує сновидіння, в якому довелось побачити будинок покійної бабусі. З одного боку, померла родичка попереджає про те, що хтось з родової лінії сновидіння скоро серйозно захворіє. А також є нагадуванням для людини про те, що потрібно приділяти увагу своїм родичам.

Однак, якщо побачити як в будинок померлої входить його господиня, то сновидцю така картинка віщує багатство та успіх в досягненні власних цілей. Незаміжній дівчині цей сюжет віщує зустріч судженого або швидкі заручини.

Тлумачення сну — покійна бабуся, за Циганським сонником, передбачає здоров’я і довголіття сновидцю та його членам сім’ї. Розмовляти із покійницею — до ділової поради, яку дадуть людині родичі. Потрібно прислухатися до поради, навіть тоді, коли деякі висловлювання людей можуть зачепити самолюбство.

Сновидіння, в якому довелось побачити уві сні покійну бабусю, сонник Ванги трактує як наявність вищих сил, які будуть супроводжувати та допомагати сплячій людині впоратися зі складнощами.

Бачити уві сні, як рідна бабуся обіймає когось із близьких — знак того, що ці люди потребують турботи та опіки. Сонник радить оточити увагою людей, що приснилися, які згодом стануть добрими друзями та вірними соратниками.
Бажання любові, уваги і розуміння, ось, до чого сниться померла рідна бабуся по соннику Лонга.

Інна

Якщо сниться покійна бабуся, то потрібно піти в церкву та замовити службу. У мене таке було двічі у житті, коли мені це снилося кілька ночей підряд. Я просто йшла у церкву, замовляла службу, ставила свічку і на довгий час забувала про це. А ще одного разу мені приснилася покійна бабуся, яка попереджала мене про небезпеку, я повинна була їхати машиною у інше місто, так вона мені уві сні сказала, що мене чекає горе. І я не поїхала. Впевнена, що це було попередження, яке я почула. Взагалі до подібних снів із померлими родичами потрібно відноситися серйозно. Але, повторюся, здебільшого достатньо просто поставити свічку у церкві або замовити службу. А от якщо родич попереджає про небезпеку, то його до нього потрібно дослухатися.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: