Сонник подушка, до чого сниться подушка уві сні

Не дивно, що подушка досить часто фігурує уві сні, адже вона є невід’ємною складовою нічного відпочинку, від того, наскільки вона м’яка і зручна, залежить якість сну. Тлумачачи,, до чого сниться ця постільна приналежність, сонник насамперед згадує не чужі сновидцу розкіш і комфорт. Цей диванний атрибут також символізує домашній затишок і безпеку.

Навіть якщо сплячий поки не обзавівся настільки чудовими речами в реальному житті, подібним снам властиво збуватися з дивовижною точністю. Саме з цієї причини бажано звернути увагу на деякі попередження, які пропонує тлумач.

Сновидіння, в якому фігурує подушка, свідчить про те, що ви справжній улюбленець долі. Можете насолоджуватися життям в своє задоволення і ні в чому собі не відмовляти.

Серед тлумачень,, до чого сниться подушка, особливе місце займає довгоочікуване звістка. Новина, яку ви повчіть, перевершить найсміливіші очікування. Можливий візит гостей або нове знайомство.

У пух і прах

Якщо наснилася подушка з пір’ям, які так і норовлять розлетітися врозтіч, це дуже сприятливий знак, провісник удачі і любові. У той же час, сонник попереджає, що вас підстерігає обман. Якщо не зумієте вчасно його розпізнати, він може перекреслити пророкування.

Ось до чого сняться пір’я з подушки: скоро буде організована грандіозна вечірка або влаштовано урочистий захід, де головною дійовою особою будете ви, — обіцяє сонник. Правда, існує ймовірність скандалу під час святкування.

Коли присниться подушка занадто тверда, і так і проситься, щоб її збили, ніж ви і займаєтеся уві сні, сонник натякає на вашу схильність витати в хмарах. Чому б не спробувати перетворити туманні мрії в цілком конкретні цілі?

Якщо дівчині приснилася подушка, наволочка до якої — її рук справа, сновидицей незабаром належить вдале заміжжя. Чи існує саморобна наволочка наяву або всього лише приснилася уві сні — не принципове питання.

До чого сняться подушки, можна також пояснити позбавленням від страшної небезпеки. Наяву біда обійде сновидіння стороною, доля підготувала м’яку посадку.

Подушки, ковдри та інші атрибути комфортабельного відпочинку сонник називає одним з найбільш сприятливих символів. У найближчий період сновидіння очікує воістину королівська життя, в якій будь-які примхи беззаперечно виконуються.

Тлумачачи, до чого сняться подушки і ковдри, сонник говорить про почуття захищеності або прагненні до нього. Сон може символізувати упевненість в собі або ж пошук затишного містечка.

Мабуть, саме оригінальне тлумачення пропонує сонник Фрейда. На думку відомого психолога, подушка уві сні відображає неусвідомлене бажання знову повернутися в материнське лоно, де завжди сито, тепло, безпечно і не потрібно нічого вирішувати.

Коли наснилася подушка, сонник вважає, що ваша підсвідомість таким ось чином закликає вас ставитися до нічного відпочинку з належною повагою. Чи достатньо комфортна ваша ліжко, чи не заважають світло і шум? Пам’ятайте, що час, заощаджений на сні, навряд чи піде на користь.

Сонник подушка, до чого сниться подушка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: