Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подушка, до чого сниться подушка уві сні

Не дивно, що подушка досить часто фігурує уві сні, адже вона є невід’ємною складовою нічного відпочинку, від того, наскільки вона м’яка і зручна, залежить якість сну. Тлумачачи,, до чого сниться ця постільна приналежність, сонник насамперед згадує не чужі сновидцу розкіш і комфорт. Цей диванний атрибут також символізує домашній затишок і безпеку.

Навіть якщо сплячий поки не обзавівся настільки чудовими речами в реальному житті, подібним снам властиво збуватися з дивовижною точністю. Саме з цієї причини бажано звернути увагу на деякі попередження, які пропонує тлумач.

Сновидіння, в якому фігурує подушка, свідчить про те, що ви справжній улюбленець долі. Можете насолоджуватися життям в своє задоволення і ні в чому собі не відмовляти.

Серед тлумачень,, до чого сниться подушка, особливе місце займає довгоочікуване звістка. Новина, яку ви повчіть, перевершить найсміливіші очікування. Можливий візит гостей або нове знайомство.

У пух і прах

Якщо наснилася подушка з пір’ям, які так і норовлять розлетітися врозтіч, це дуже сприятливий знак, провісник удачі і любові. У той же час, сонник попереджає, що вас підстерігає обман. Якщо не зумієте вчасно його розпізнати, він може перекреслити пророкування.

Ось до чого сняться пір’я з подушки: скоро буде організована грандіозна вечірка або влаштовано урочистий захід, де головною дійовою особою будете ви, — обіцяє сонник. Правда, існує ймовірність скандалу під час святкування.

Коли присниться подушка занадто тверда, і так і проситься, щоб її збили, ніж ви і займаєтеся уві сні, сонник натякає на вашу схильність витати в хмарах. Чому б не спробувати перетворити туманні мрії в цілком конкретні цілі?

Якщо дівчині приснилася подушка, наволочка до якої — її рук справа, сновидицей незабаром належить вдале заміжжя. Чи існує саморобна наволочка наяву або всього лише приснилася уві сні — не принципове питання.

До чого сняться подушки, можна також пояснити позбавленням від страшної небезпеки. Наяву біда обійде сновидіння стороною, доля підготувала м’яку посадку.

Подушки, ковдри та інші атрибути комфортабельного відпочинку сонник називає одним з найбільш сприятливих символів. У найближчий період сновидіння очікує воістину королівська життя, в якій будь-які примхи беззаперечно виконуються.

Тлумачачи, до чого сняться подушки і ковдри, сонник говорить про почуття захищеності або прагненні до нього. Сон може символізувати упевненість в собі або ж пошук затишного містечка.

Мабуть, саме оригінальне тлумачення пропонує сонник Фрейда. На думку відомого психолога, подушка уві сні відображає неусвідомлене бажання знову повернутися в материнське лоно, де завжди сито, тепло, безпечно і не потрібно нічого вирішувати.

Коли наснилася подушка, сонник вважає, що ваша підсвідомість таким ось чином закликає вас ставитися до нічного відпочинку з належною повагою. Чи достатньо комфортна ваша ліжко, чи не заважають світло і шум? Пам’ятайте, що час, заощаджений на сні, навряд чи піде на користь.

Сонник подушка, до чого сниться подушка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: