Сонник подарували собаку, до чого сниться подарували собаку уві сні

До чого сниться, що знайомі або родичі подарували собаку? Сонник радить враховувати її зовнішній вигляд уві сні, інші деталі. Адже такий символ може передвіщати приємні клопоти, сюрпризи, прибуток, але сюжет також обіцяє розбіжності, обман і навіть зраду.

Складуться хороші взаємини з оточуючими

До чого сниться, ніби такий дар піднесли незнайомі люди? Наяву сплячий знайде спільну мову з особою, дружби якого він давно домагався.

Бачити уві сні, як вам подарували собаку, означає: треба буде приємне знайомство. Новий знайомий виявиться надійним другом, з яким завжди цікаво.

Якщо самі уві сні зробили подібний подарунок комусь — надасте підтримку, допомогу приятелям у важкий момент або візьмете частину їх клопоту на себе.

Попереду удача, міцна дружба

Наснилося, як друзі подарували собаку? Сонник вказує: незабаром чекають приємні домашні клопоти, турботи, які принесуть задоволення.

Знайомі принесли красивого, породистого пса? За сонником, сплячого очікує удача. Все буде складатися так, як йому потрібно, причому, без зайвих зусиль. Також бачення передвіщає благополуччя, процвітання.

Отримати в подарунок уві сні привітного, лагідного домашнього улюбленця означає вірну дружбу, міцні відносини, засновані на довірі і повазі.

Сюрпризи і збільшується родина

Наснилося отримати в подарунок цуценя? Сонник повідомляє: наяву хтось із близьких піднесе приємний сюрприз. Бачення обіцяє також отримання прибутку. Якщо новонабутий чотириногий друг лащиться, лиже сновидцу особа, руки — це символ любові, близьких відносин з хорошою людиною, по-справжньому його люблячим.

Молодим людям, які недавно одружилися, бачити уві сні, як дарували цуценя, віщує швидку появу первістка. Літнім — онука.

Приятелі стануть перешкоджати

До чого сниться, ніби вам дарували зовсім маленького цуценя? Хтось із знайомих спеціально додасть вам турбот, а відмовити буде неможливо.

Уві сні вам подарували собаку, а вона цапнув за ногу? Наяву щось або хтось стане перешкоджати вашим починанням, «ставити палиці в колеса».

Наснилося, ніби подарований домашній вихованець вкусив за руку? Сонник попереджає: виникне суперечність між вами і другом з матеріальних питань. У вас дещо різні погляди на прибуток і то, як потрібно розпоряджатися грошима.

Бачити подарованого спокійного пса — фортуна посміхнеться сновидцу, можна почати здійснення задуманих проектів. Важливо, щоб був ретельно розроблений план.

Яка вона?

Тлумачення сну звертає увагу на те, яка була подарована собака:

 • Доброзичлива — попереду успіх;
 • Зла, гавкаючий — хтось хоче перекласти частину своїх проблем на сплячого;
 • Біла — дарувальник поділиться зі сновидцем власної удачею;
 • Чорна — по сонником, треба побоюватися обману, зради;
 • Породиста — впевненість в своїх силах, успішне управління бізнесом;
 • Мисливська — сприятливі обставини для ведення справ.
 • Присниться біла, принесена кимось, обіцяє удачу в любові. Сплячому чекає зустріч з людиною, з яким зав’яжуться романтичні відносини.

  Значення за сонником Міллера

  До чого сниться, ніби подарували собаку, причому, породисту? Це добрий знак: сновидец зуміє заробити собі стан.

  Сонник подарували собаку, до чого сниться подарували собаку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: