Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник подарували квіти, до чого сниться подарували квіти уві сні

Що таке «мова квітів», знають навіть недосвідчені флористи. У тлумаченні сновидінь, головними героями яких виступають чарівні троянди, вишукані лілії і інші представники квіткового світу, так само існує своя мова. Сонники з легкістю розтлумачать вам,, до чого сниться квіткова феєрія, а до чого — скромна ромашка. А ось, що означає, якщо уві сні вам або ви подарували квіти — над цим потрібно поміркувати!

Тлумачення для «поспішайок» — короткі, але точні

Для тих, хто не починає дня, не зрозумівши свої нічні марення, але робить це швидко і побіжно, сонники пропонують короткі тлумачення. Вони засновані на основному сюжеті сновидіння, без особливих деталей, але зі збереженням суті. Ось, наприклад, до чого сниться, що вам подарували квіти, ну, або якщо дарувальником були ви самі:

 • Жінці уві сні подарував квіти чоловік — до щирості його душевних поривів.
 • Незнайомий молодик вручив букетик польових волошок — хтось із вашого оточення в вас таємно закоханий.
 • Дівчина бачить, що вона презентувала оберемок свіжих квітів незнайомцю — їй хочеться привертати увагу чоловіків.
 • Подарували квіти небіжчикові — до невгамовної енергії і оптимізму.
 • Приймати штучний букетик — до розчарування.
 • Кімнатна герань, подарована вам уві сні — знак сімейного вогнища.
 • Сонник Густавус Міллера

  Якщо бачите уві сні клумби, які ви плекати в саду, щоб подарувати квіти своїм близьким, то це означає отримання задоволення від придбання. Ще одне бачення з квіткової символікою дає сонник Міллера: молода особа отримує оберемок, що складається з різних квіточок — це підказка про те, що від шанувальників у неї не буде відбою. А якщо вони зів’ялі або засохлі, тоді це означає неприємні ексцеси.

  «Не рвіть квіти, не рвіть! ..» або Радість постукає до вас у будинок

  Буває, що у снах нам дарують не просто живі квіти, а цілі поля. Так само можуть подарувати квіти в горщику. Ось, до чого це сниться, на думку сонників: троянди в горщику символізують палкість і жвавість потягу дарувальника, а якщо наснилося, що в горщику росли фіалки — до зустрічі зі своєю половинкою.

  Отримати в подарунок від знайомого чоловіка ромашкове поле — ця людина в реальності не розкидається обіцянками даремно, а скромно і без зайвого пафосу, робить свою жінку щасливою. Отримати в подарунок від незнайомого чоловіка спеціально для вас вирощену квіткову композицію — до сюрпризу.

  Живі ікебани — до щасливого життя

  Приснився уві сні букет — ознака щастя. Подарував квіти в букеті хлопець, з яким вас пов’язує дружба — в реальності він допоможе вам знайти щастя. Бачите, що букет, подарований хлопцем, був величезний — можливо, у цієї людини до вас не просто дружні почуття, підказує сонник міс Хассе.

  До чого сняться хризантеми, подаровані коханою мамі? Сонник пастора Лоффа дає таке тлумачення сну: ваша родинний зв’язок дуже міцна. А якщо наснилося, що хлопець підніс запашний презент мамі коханої дівчини, значить, він заплутався в почуттях і йому має бути мудра порада.

  «Неживий» букетик — знак нещирості

  Отримати пластмасовий букетик від колишнього чоловіка — знак того, що ви вчинили правильно, розлучившись з ним. А якщо квіточки, які підніс колишній чоловік, були як справжні, навіть з коренем, стилізованим під оригінал — причину його брехні слід шукати в собі — необхідно «зріти в корінь» ваших сварок.

  Наснилося, що штучні троянди виглядали як справжні, але, взявши в руку, ви зрозуміли, що помилялися — приготуйтеся до того, що хтось обдурить вас дуже жорстоко, зігравши на почуттях.

  Колір пелюсток, як символ гами почуттів

  Якщо приснилося, що вам подарували квіти білі — ви не будете знати зневіри; червоні — до палкої пристрасті. Багато фіолетових незабудок, побачених уві сні, обіцяють турботу з боку чоловіка.

  Бажаючи дізнатися, до чого сняться жовті квіточки, зверніться до кількох тлумачам: так, наприклад, Східний сонник такі сни інтерпретує, як символ багатства, а ось європейські збірники сновидінь відносять жовтий колір до розлуки.

  Цікаву трактування «сонячного» відтінку пропонує Циганський сонник: якщо уві сні померла бабуся презентувала вам дві квітки, то ви, подолавши труднощі, знайдете два щастя: згуртовану сім’ю і тугий гаманець.

  Сонник подарували квіти, до чого сниться подарували квіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: