Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поспішати, до чого сниться поспішати уві сні

Поспішати уві сні куди-небудь — це знак сумнівів і бажань щось змінити, трактують сонники подібні мрії. Однак бувають випадки, коли емоції, які сновидец відчуває уві сні, зовсім не збігаються з тими образами і сюжетами, які він бачить. І тоді виникає питання: так до чого ж сниться поспіх? Хочете зрозуміти — згадайте деталі сну, а вже сонники допоможуть нам в цій непростій справі.

Тлумачення коротких сюжетів

Бачити уві сні щось важливе і забути про це вранці — ну, що може бути гірше?! Ви теж так вважаєте? Не варто. Сонники зуміють розтлумачити будь-які сни, навіть найкоротші. Ось, наприклад, що означає, якщо ви поспішаєте:

 • На захід — до спілкування з друзями.
 • На робоче місце — до підвищення або прибутку.
 • На побачення або одруження — до незадоволеності в особистому житті.
 • У кіно, театр, цирк — до розваг.
 • Сонник Міллера

  Густав Міллер так розтлумачував сни про поспіх своїм пацієнтам: якщо наснилося, що ви кудись поспішаєте, то в реальному житті вам чогось не вистачає. Так, наприклад, поспішати на весілля — це ознака незадоволеності особистим життям. Особливо якщо ви поспішали на своє весілля, а потрапили кудись в інше місце, і в підсумку запізнилися.

  Одного разу в аеропорту, або За мрію доведеться поборотися…

  Хочете дізнатися,, до чого сниться бачення, в якому ви поспішаєте в аеропорт, так як спізнюєтеся на літак? Сучасний сонник дасть вам дуже чітку відповідь: ви багато сил і часу витрачаєте на свою мрію, але вона все одно залишається недосяжною, і вас це дратує.

  А ось якщо вам приснилося, що ви нервуєте через те, що спізнюєтеся на літак, що летить з вашим багажем або родиною, то ймовірність того, що плани здійсняться, практично дорівнюють нулю. Зате тлумачення сну, в якому ви поспішаєте на літак і встигаєте приїхати задовго до відправки рейсу, безсумнівно, порадують — все у вас вийде.

  Випадок на вокзалі, як символ неминучості того, що відбувається

  Наснилося, що вам доводиться дуже швидко бігти на вокзал, так як ви поспішаєте на потяг, який відправляється вже дуже скоро? Що б ви не робили, спроби, скоріше за все, виявляться марними, засмучує сонник пастора Лоффа. Але якщо вам сниться, що ви поспішаєте на потяг і встигаєте застрибнути в останній вагон — не сидіть, склавши руки, а дійте. У вас є реальні шанси змінити те, що вас не влаштовує.

  А ось поспішати на поїзд і не встигнути, але, вискочивши на перон, побачити, що потяг зійшов з рейок — відмінне ознаку, яке означає, що ви, волею випадку, зможете уникнути неприємностей.

  Автобусна зупинка — знак витрат і втрат

  Наснилося, що ви поспішаєте на автобус, так як це останній, який вчасно привезе вас на роботу? Щось ви зробили неправильно в житті, і тепер за це доведеться розплачуватися, трактує сонник Цвєткова таке бачення. А бачити себе поспішають на автобус, який везе вас додому — це символ матеріальних витрат.

  Але ось зрозуміти, до чого сниться, що ви запізнилися на роботу через те, що сіли не на те автобус зовсім не просто, так як має дане сновидіння досить не очевидне пояснення. А саме: те, що вам здається власним, насправді таким не є, ви «їдете по чужому маршруту». Це може стосуватися, як майна, так і відносин.

  Сонник поспішати, до чого сниться поспішати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: