Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник плавати в басейні, до чого сниться плавати в басейні уві сні

Тлумачення,, до чого сниться басейн, починається з зовнішньої привабливості цього рукотворного водоймища. Прозора вода, відчуття свіжості, чистоти і доглянутості вже самі по собі добрий знак — передвісник благополучного здійснення задуманого. Значення побаченого уві сні посилюється, якщо пощастило не тільки милуватися дизайном, але і плавати в басейні, — стверджує сонник.

Передбачення кілька затьмарюється, якщо вода виглядає несвіжої, позеленіла: шлях до мети виявиться не настільки гладким, як того хотілося б. Приснилися атракціони і всілякі водні розваги подвигнут вас до рішучих дій, які ви давно мали намір зробити. Стрибок з вишки символізує готовність управляти ходом подій, а не просто плисти за течією.

Якщо плавати в басейні уві сні довелося не вам, тим не менш, ви спостерігали з боку, як іншим пощастило плавати в басейні, сонник говорить, що якась подія скоро привнесе потроху новизни в кожну з життєвих сфер.

Як повідомляє сонник, плавати в басейні уві сні нерідко означає отримання великого прибутку в дійсності. З легкої руки сновидіння або за збігом обставин складеться напрочуд сприятлива ситуація для здійснення планів.

До чого сниться плавати в басейні

Якщо молодий амбітної жінці довелося плавати в басейні уві сні, Сучасний сонник обіцяє, що в реальному житті вона неодмінно доб’ється успіху. Найбільш підходящим зброєю для настільки яскравою особи стануть краса і вміння себе подати. Не відмовляйтеся від пропозицій допомоги, навіть будучи впевненою, що впораєтеся самі.

Як стверджує сонник Лонго, все,, до чого сниться плавати в басейні, так чи інакше пов’язане із зустрічами. Причому ні з швидкоплинними, прийдешні події можна без перебільшення назвати доленосними. Сновидець може знову зустріти людину, яка колись змінив його життя. Якщо довелося плавати в басейні уві сні, чекайте підвищення соціального статусу наяву.

Якщо уві сні під час купання ви раптово втратили здатність триматися на воді, сонник застерігає щодо одного привабливої ​​пропозиції. Перш, ніж його прийняти, включіть не тільки логіку, а й інтуїцію, зважте всі за і проти, і лише потім приймайте рішення. Поспішність і суєта можуть серйозно нашкодити.

Те,, до чого сниться справжню насолоду, з яким вам довелося плавати в басейні, символізує повсякденність, яка аж ніяк не радує вас. Ви втомилися від рутини, жадаєте нових вражень. Що ж зупиняє вас? Причина проста: небажання покидати територію комфорту.

До чого сниться плавати в басейні, сонник Фрейда пояснює в притаманному йому ключі: сновидіння віщує глибоке почуття, в яке ви поринете з головою. Нова закоханість переверне ваше життя догори дригом. Втім, пристрасті скоро вляжуться, і все повернеться на круги своя. Проте, приємні романтичні спогади про цю пригоду назавжди залишаться з вами.

Басейн або фонтан, в якому немає води, виглядає вельми понуро навіть уві сні. Подібне сновидіння уособлює спустошення в вашій душі. Причиною цього невеселі стану виявилася, швидше за все, розлука або втрата. Сонник рекомендує залишити спроби заповнити цю порожнечу чимось ззовні. Зараз саме час подумати про себе і згадати про свої давні бажання, на які завжди не вистачало часу.

Приснився уві сні порожній басейн також означає, що в даний момент вам залишається сподіватися тільки на себе. Сонник попереджає, що обіцяна допомога може не підійти вчасно, так що приготуйтеся розраховувати виключно на свої сили.

Сонник плавати в басейні, до чого сниться плавати в басейні уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: