Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пластилін, до чого сниться пластилін уві сні

Пластилін — іграшка не тільки для малюків, з них із задоволенням можуть возитися і дорослі. Звичайно, частіше вони це роблять уві сні, але все ж задоволення від ліплення може підняти настрій на весь день. А ось, чого чекати згодом, підкажуть сонники, тлумачачи,, до чого сниться пластилін.

Рекомендації сонника Міллера

Якщо ви прислухаєтеся до порад сонника Міллера, то зможете уникнути неприємних ситуацій, «чекають» вас в недалекому майбутньому. Отже, якщо вам приснилося, що ви виліплює фігурки з пластиліну, то це означає, що в самий найближчий час ви відновите якісь старі зв’язки.

А ось, бачити уві сні пластилінову фігурку, зліплена дитиною, означає, що вам доведеться зробити перерву в роботі, щоб вирішити сімейні негаразди.

Короткі трактування

До чого сниться пластилін, зрозуміти не складно. Для цього не обов’язково вдаватися в тривалі і ґрунтовні тлумачення, а можна скористатися короткими трактуваннями. Ось, наприклад, чого чекати, якщо уві сні ви:

 • Займаєтеся ліпленням з пластиліну — слабохарактерність може зіграти з вами поганий жарт;
 • Вимазалися тестом для ліплення — один змусить вас нервувати;
 • Розминаєте в руках — до сумнівів з приводу своїх дій;
 • Бачите, що ваше пластилінові виріб вишукано — чекайте радісних подій.
 • Дитяча забава, як відображення справ сімейних

  Якщо приснилося, що ваша дитина довго щось ліпить, а потім показує вам вийшов «шедевр», то зверніть увагу на виріб. Якщо воно схоже на кого-то конкретного (тобто, має прототип), то вас чекають приємні сімейні клопоти. Але якщо малюк зліпив щось безглузде, що не має аналогів — стережіться конфліктів, скандалів і охолодження відносин з домочадцями.

  Бачите, що син хоче ліпити фігурки тварин, але вони у нього не виходять і він злиться — в реальності дитина намагається до вас «достукатися», а ви цього не помічаєте. Ліпити уві сні разом зі своїми дітками — знак гармонії і щастя в родині.

  Доросле захоплення: Від нерішучості на щастя…

  Простіше всіх,, до чого сниться пластилін в руках у дорослої людини, пояснює сонник пастора Лоффа. Тлумачення сну говорить: якщо вам приснилося, що ви проводите своє дозвілля з пластиліном, значить, ви не можете вирішити, як вам вчинити в спірній ситуації.

  А в сонник Цвєткова є інші тлумачення: зліпити щось самому — символ радісної події або щасливого випадку, дарованого вам долею.

  «Влипнути» в неприємності, або Будьте обережні!

  Наснилося, що купили пластилін, а в коробці перебував зовсім не він? Дізнатися,, до чого сниться подібне бачення, допоможе Сучасний сонник. Його пояснення свідчить: незабаром ви отримаєте звістку, яке настільки вас обурить своєю брехнею і нереальністю, що ви учинити скандал.

  Пластилін уві сні застряг в волоссі? Не довіряйте малознайомим людям. Чи не можете відтерти руки — знак того, що ви граєте з вогнем. Пластиліном вимазані стіни або меблі уві сні? Ви мрієте, щоб з’явилася людина, здатний порушити розмірене протягом життя, пророкує Східний сонник.

  Сонник пластилін, до чого сниться пластилін уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: