Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник полум’я, до чого сниться полум’я уві сні

Вогняна стихія — це символ, як руйнування, так і творення. Йому під силу позбавити життя і майна, але так само він здатний зігріти і заворожити. Беручи це до уваги, варто припустити, що тлумачення сну, в якому ви бачите полум’я, може обіцяти, як радість, так і засмучення. Щоб зрозуміти,, до чого сниться цей образ, потрібно воскресити в пам’яті побачені уві сні події, виділити основні моменти і не упустити дрібних деталей, пояснюють сонники.

Що підкаже Міллер

Приснилося полум’я, на думку сонника Міллера, означає стабільне фінансове становище всім тим, чия робота пов’язана з поїздками. А ось, бачити уві сні займання власного будинку — ознака гостинності та привітності сновидіння. Так само сновидіння означає відданих друзів і слухняних діток.

А так тлумач пояснює,, до чого сниться полум’я, що виривалося з-під землі: доля подарує вам шанс змінити своє життя на краще, але він буде так Мімолет і швидкоплинний, що ваше завдання — не пропустити його.

«Полум’яний» колір

Вам приснилося полум’я незвичайного кольору? Це неспроста, запевняють сонники. Ось,, до чого сниться вогник незвичного кольору:

 • Білий — ви заслужите повагу оточуючих;
 • Чорний — стережіться неприємностей;
 • Блакитний — до виконання бажання;
 • Зелений — годі було ризикувати здоров’ям;
 • Різнокольоровий — остерігайтеся бути обдуреним.
 • Згарище, як символ морочливих змін

  Якщо ви бачите уві сні, що язики вогню, що вирвалися з печі, ковзають по шторам, «породжуючи» пожежа, то можете бути спокійним — нічого поганого не станеться. Такі сюжети говорять про необхідність очистити власну оселю від негативу. Проведіть прибирання, освятите кути, помоліться у порога — і життя зміниться на краще.

  Наснилося, що язики вогню від пожежі ковзають по вам, але не обпалюють? Впливовий покровитель допоможе вам в скрутну хвилину. А якщо ви постраждали при пожежі, то за версією сонника Білого Мага — це віщує господарські клопоти. Турботи сильно вас вимотають, якщо уві сні ви так і не загасили вогонь, засмучує Східний сонник.

  Зачаровує вогник свічки: Від хвороби до відмінного настрою

  До чого сниться полум’я свічки, підкаже сонник міс Хассе. Якщо красиві свічки у вас уві сні горіли чорним полум’ям, коптять все навколо, вам варто вжити заходів безпеки — вас переслідує злий рок. А якщо наснилося чорне полум’я церковної свічки, то це сигнал про можливе нездужання.

  Спостерігати уві сні за лампадою, сяючою зеленим полум’ям — знак відмінної настрою і самопочуття. Але не варто сподіватися на те, що здоров’я вас не підведе, озаботьтесь своїм станом, радить сонник Цвєткова. Заснути, заколисаний зеленим полум’ям — символ стрімкого і несподіваного збагачення.

  Багаття, що дарує тепло, або Ваше щастя залежить від вас

  Тлумач Мандрівника, пояснюючи значення бачення про вогнищі і тлумачачи, до чого він сниться, згадує про гармонію між душею і розумом сновидіння. Наснилося, що ви стрибали через багаття, полум’я якого було синє? Вас чекає безмежне щастя.

  Синє полум’я палало у вас в каміні? Чекайте приїзду бажаних і дорогих серцю гостей, пророкує сонник Нострадамуса. А ось, гасити уві сні полум’я, хоч синє, хоч звичайне — ознака активності, завдяки якій ви зумієте домогтися реалізації задумів.

  Врахуйте момент: гасити вогнище піском — знак допомоги друзів, а якщо ви залили його водою — не діліться планами з малознайомими людьми. Інакше не бачити вам щастя.

  Сонник полум'я, до чого сниться полум'я уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: