Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник планета, до чого сниться планета уві сні

Щоб витлумачити, до чого сниться сон про інших планетах і космосі, досить заглянути в хороший сонник. Значення побаченого уві сні багато в чому залежить від сюжету сну. Так, важливо запам’ятати чи бачили Ви планету здалеку або ж перебували на її поверхні.

Неземна прогулянка

Якщо приснилося, що Ви опинилися на іншій планеті, де все здається дивним і незвіданим, обіцяє творчий підйом. Також це може означати значні зміни в житті, в стосунках з коханими або в професійній діяльності.

Негативна трактування

Те, до чого сниться планета, деякі сонники інтерпретують так: Вас чекає важка і безрадісна дорога або безперспективна робота. Також, якщо уві сні здадуться чужі планети, то це може означати, що сновидець незадоволений своїм повсякденним життям.

Види планет

Якщо наснилася червона планета — Марс, то це віщує сновидцу досягнення власних цілей. Так як в римській міфології його пов’язували з богом війни, але такі сновидіння асоціюються з безстрашністю, хоробрістю і цілеспрямованістю. Будьте пильні, Ваші друзі можуть Вас розізлити, а вороги затіяти проти Вас війну.

Меркурій в древньої міфології пов’язували з посланником богів, тому якщо приснився сон за участю цієї планети це можна пояснити, як вести з несвідомого. Особливу увагу приділіть деталям сну.

Якщо уві сні фігурує Венера, яка в міфології є символом богині любові, то таке сновидіння відображає сексуальні бажання сновидіння. Земля асоціюється з забезпечення і проявом турботи, а Сатурн — символізує труднощі, перешкоди і старість.

Якщо сниться вид нашої рідної Землі з космосу, то це уособлює собою Ваші грандіозні плани. Незаміжнім таке сновидіння віщує швидке весілля, а подружнім парам захоплюючу подорож. Спостерігати планету Земля з космосу, захоплюватися глобусом деякі сонники можуть віднести до яких проблем зі здоров’ям, особливо пов’язаних з головним мозком.

Бачити планету з космосу

Якщо приснилося, що Ви спостерігаєте іншу планету здаля, то тлумачення такого сновидіння наступне: Ви дуже ретельно будете планувати свої справи в майбутньому. Споглядання пустельній, недружньої поверхні з висоти передрікає важке подорож, яке не принесе радості. Також повернення з такої поїздки буде коштувати великих сил і часу.

Парад планет

Якщо сниться таке грандіозне космічне явище, як парад планет, то сонники коментує це, як поява в житті сновидіння чогось нового і неординарного, можливо Ви стоїте на порозі нової, незвіданою життя і доля Ваша скоро змінитися кардинально.

Інші сонники інтерпретують спостереження параду планет уві сні, як зустріч великої любові, яка змінить все життя сновидіння. Якщо приснилося, що Ви спостерігаєте в телескоп, як на небі небесні тіла вибудовуються в ряд — чекайте в найближчому майбутньому безліч клопотів і проблем.

Сонник Ванги

Бачити на небі Юпітер обіцяє в майбутньому лихо, коли на Землю проллється вогненний дощ, який вб’є все живе і принесе страшні руйнування.

Позаземні подорожі

Якщо сниться, що Ви полетіли на космічному кораблі на іншу планету з метою переселення це тлумачиться сонниками, як то що Вас невірно зрозуміють недалекі люди. Відвідування іншої цивілізації на казковому небесному тілі і спілкування з інопланетянами означає, що скоро Ви розлучитеся з коханим.

Сонник мандрівника

Планета символізує неусвідомлені, таємні впливу на долю людини, в загальному, його зв’язок з самим космосом. Це може вказувати на ту частину особистості сновидіння, з якою у нього є духовна близькість або навпаки немає навіть уявлення про її існування.

Сонник планета, до чого сниться планета уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: