Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник перстень, до чого сниться перстень уві сні

Примарилося уві сні перстень уособлює любовну, дружню або інший зв’язок з ким-небудь. Сонник радить якомога уважніше розглянути прикраса. Його зовнішній вигляд безпосередньо впливає на пояснення,, до чого сниться такий сюжет.

З чого зроблений

Якщо приснився залізний перстень, то матеріальні блага, до яких зараз ви так прагнете, вдасться знайти з великими труднощами. Сучасний сонник пророкує тривалий напружена праця. Але, в підсумку, прівідевшіеся уві сні залізний перстень принесе удачу.

Одягати на палець срібний перстень — у розчарувань. Ще одна версія,, до чого сниться одягати на палець срібний перстень — отримання нових корисних знань. Якщо уві сні на пальці золотий перстень, готуйтеся до приємного і корисного знайомству. Чоловікові золото передрікає набуття надійного ділового партнера, жінці золоту каблучку обіцяє швидкий шлюб.

Прикрашений коштовними каменями

Якщо сниться, що у вас на на мізинці перстень з діамантом, то наяву чекає величезний успіх на професійній ниві. Універсальний сонник передрікає загальну повагу, отримання нагороди.

Присниться прикраса з рубіном може в тому випадку, якщо незабаром хтось серйозно захворіє. Самому міряти таке кільце — до недугам і страждань.

Бачити уві сні у себе на руці перстень з смарагдом — до багатства, з бурштином — до теплого взаємною любовного почуття, з блакитним топазом — до захоплюючим пригодам в чужій країні.

Тлумачення з сонника Міллера

Якщо в чоловічому сні присутній розкішний перстень, то в реальності сновидцу не вдасться зробити на значимого людини належного враження. Сонник Міллера радить не засмутяться, а спробувати переламати ситуацію і довести свою значимість і унікальність на ділі. Якщо присниться, що чоловічий перстень одягала жінка, то в кар’єрі її чекає процвітання і успіх.

Жіночий сон, в якому у сновідіци на пальчиках були надіті красиві персні, обіцяє їй зустріч з коханою людиною. Бачити такий сюжет — хороший знак. Той чоловік, якого симпатизуєте, відповість взаємністю і ви знайдете довгоочікуване щастя в особистому житті.

Знайти дорогу річ

Знайти в нічних мареннях перстень — до приємного знайомству. Сонник Езопа вважає, що бачити подібне — ознака насуваються хороших змін. Велика ймовірність, що ви знайдете нових надійних друзів або навіть довгоочікувану любов.

Знайти печатку — на щастя. Тлумачення сну пророкує неймовірну прихильність фортуни абсолютно у всіх справах, за які б ви не взялися в найближчі місяці.

Лишається його

Якщо представниці прекрасної статі сниться, що скарб вкрали, то на любовному фронті у неї з’явиться суперниця. Якщо вкрали чорний аксесуар, то суперниці вдасться розлучити вас з коханим назавжди. Сучасний сонник рекомендує змириться з майбутньою втратою і готується до нового життя.

Самому уві сні втратити колечко — до неприємностей і збитків. Сонник мандрівника вважає, що втрати трапляться не з вашої вини, так визначено долею. Не варто даремно витрачати дні на тугу. Подумайте краще про те, як побудувати на уламках нове життя.

Найрізноманітніші передбачення

Якщо присниться один з вищеописаних сюжетів, не забувайте звернутися за тлумаченням не до одного, а відразу до декількох джерел. Тільки так ви зможете найбільш вірно розтлумачити своє нічне бачення.

 • Подарували червоний каблучку — захлесне пристрасть.
 • Вкрасти коштовність — до набуття нового сенсу в житті.
 • Купувати в ювелірній крамниці за великі гроші — до досягнення поставленої мети.
 • Дивитися як друга половина міряє перстень — до щасливого шлюбу.
 • Сонник перстень, до чого сниться перстень уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: