Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пірсинг, до чого сниться пірсинг уві сні

Ви впевнені, що пірсинг — прикмета наших днів? Сонник вважає інакше: традиція проколювати ті чи інші місця існує з незапам’ятних часів. Модне сьогодні прикраса допомагало розпізнавати одноплемінників і позначати свій соціальний статус. До чого сняться протягнуті крізь шкіру колечка, підкажуть недавні події з реального життя, а також частини тіла, проколоті уві сні. Згадайте, кому належав аксесуар і як він виглядав.

Тлумачення Міллера

Якщо приснився золотий пірсинг на обличчі, сновидіння чекає цікаве і прибуткове заняття. Це не єдине пояснення,, до чого сниться пірсинг. Якщо металевий гвоздик розташований у вушній раковині, сплячий першим дізнається відмінну новину. Іржаве або зламане прикраса обіцяє неприємні розмови і пересуди за спиною.

Результат на обличчя

В інших сонниках також можна дізнатися,, до чого сниться пірсинг на обличчі. Бачити уві сні себе з таким декором трапляється тим, хто наяву прагне привернути увагу. Найчастіше мова йде про конкретну людину.

Якщо приснився пірсинг на обличчі, сонник Мандрівника обіцяє популярність. Правда, не уточнює, яку саме. Не факт, що вам сподобається така популярність.

Чи не заважає дізнатися,, до чого сниться непропорційно великий пірсинг. Сонник іменинників радить бути виборчі в способах самоствердження: ризик потрапити в халепу зараз дуже високий.

Рот на замку

Пірсинг язика символізує невдоволення своєю невдалою реплікою. Гостре бажання забрати свої слова назад переслідує навіть уві сні.

Якщо привидівся пірсинг мови, Психоаналітичний сонник пропонує подібне пояснення. Вас охопить спокуса прибрехати і прикрасити, щоб виставити себе в кращому, як вам здається, світлі.

Справи сердечні

Якщо приснився витончений аксесуар, що прикрашає губи, Східний оракул стверджує, що ви досягнете найкращих результатів, діючи за велінням серця.

Коли трапляється бачити чужі губи, декоровані колечком, Французький снотолкователь попереджає, що у вас з’явилася серйозна суперниця. Схоже, без радикальних заходів не обійтися, але шанси на перемогу високі.

Дійте, вас чекає успіх

Сергійко в носі свідчить про прагнення отримати загальне визнання. Для цього потрібно зовсім небагато: досить лише докласти зусиль в цьому напрямі.

В Англійському сонник красивий пірсинг в носі віщує тривалий період благополуччя і розваг, ви зможете по-справжньому насолоджуватися життям.

Існує ще одне трактування,, до чого сниться бачити себе з сережкою в носі. Наближається сприятливий період для прояву активності. Ви будете успішні в будь-яких починаннях.

Про що попереджає Езоп

Сонник Езопа вважає попередженням проколоті брови. Одна довірена особа замишляє недобре. Найближчим часом будьте пильні і покладайтеся лише на себе.

Якщо уві сні ви не можете налюбоватья в дзеркалі, як прикрашені ваші брови, попереду довгоочікуване запрошення на побачення або нове цікаве знайомство.

Пуп Землі

Про що оповідає уві сні пупок, декорований блискучою штучкою? Сонники пропонують наступні пояснення:

 • Якщо приснився пірсинг в в пупку пасії, ви ревнуєте недаремно;
 • Великий камінь в пупку уві сні видає прагнення відчувати себе «пупом землі»;
 • Бажання приховати, прикрити аксесуар в пупку уособлює пошук покровителя наяву;
 • Символ відображає таємну мрію знову повернутися в безтурботне дитинство.
 • Якщо ви недавно прикрасили відкритий живіт, і відчуття чужорідного тіла нагадує про себе уві сні, образ не містить таємний сенс.

  Еротичні тлумачення

  Еротичний сонник пропонує докладне тлумачення сну, в якому фігурує пірсинг сосків і інтимних місць. Сонник вважає, що робити такий пірсинг уві сні трапляється закоханим, спраглим ближчих відносин і сильних почуттів.

  Якщо жінці наснилося соски з прикрасою, символ означає її потреба в материнстві і грудному вигодовуванні.

  Якщо декоровані соски наснилися чоловікові, це означає, що сновидець орієнтований на створення міцної багатодітній сім’ї.

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться робити пірсинг клітора. Символ уособлює страх або небажання брати участь в майбутньому наяву заході, але, схоже, у сновідіци немає вибору.

  Сонник пірсинг, до чого сниться пірсинг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: