Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пиріжки, до чого сниться пиріжки уві сні

У більшості випадків бачити уві сні пиріжки до додатку в сімействі. Але це не єдине пояснення,, до чого сниться ця смачна випічка. Жіночий сонник вважає подібне сновидіння чітким застереженням про те, що наяву доведеться спілкуватися зі злими і злопам’ятними людьми.

Важлива також і форма пиріжків, і їх начинка. Якщо вони за формою плоскі, на зразок коржів, то, радійте, в реальності зовсім скоро станете матеріально забезпеченим і при цьому дуже щасливою людиною. Причому, особливих зусиль для досягнення благополуччя докладати не доведеться. Все вийде завдяки удачі.

Ліпити пиріжки уві сні за сонником до несподівану знахідку. Знахідка це буде не обов’язково фізичної. Цілком можливо Ви дізнаєтеся корисну інформацію, яка неабияк допоможе в подальшому житті. Також пояснити таке сновидіння можна і раптовим здобуттям реального і чіткого сенсу життя.

Якщо Ви бачили уві сні пиріжки з м’ясом, то зверніть увагу на свою поведінку. Ймовірно, багато людей уникають спілкування з Вами через явних егоїстичних замашок. Постарайтеся виправитися і більше цікавтеся життям друзів і знайомих, інакше, не виключено, що зовсім скоро Ви залишитеся в цілковитій самотності.

Сонник розтлумачує, до чого сняться солодкі пиріжки. Якщо здоба начинена варенням або солодкими фруктами, то наяву готуйтеся до по-справжньому солодкого життя. Попереду чекає багато радощів, приємних сюрпризів, перемог. Вам буде везти в усьому: в кар’єрі, в любовних взаєминах, в шопінг. Близькі та друзі стануть справжньою опорою, яку буде не під силу зламати життєвим обставинам.

Ще кілька тлумачень сну з пиріжками

За сонником продавати уві сні пиріжки з картоплею або будь-якої іншої начинкою до необхідності в реальному житті задуматися над своїм життям і зовнішнім виглядом. Зараз саме час звернути на свою фігуру пильну увагу. Цілком ймовірно, потрібно виконати велику роботу над собою. Якщо нічого не зробити якомога швидше, то потім доведеться ще довго шкодувати про втрачені можливості.

Один з сонників пояснює,, до чого сниться смажити пиріжки уві сні молоду дівчину. Такий сюжет попереджає, надмірне кокетство з представниками сильної статі не закінчиться нічим хорошим. Варто вести себе з чоловіками більш стримано і обережно. Інакше можна потрапити в справжню біду.

Уві сні їсти пиріжки до суперечок і з’ясування стосунків. Сонник радить не мати справу з людьми, які не входять в Ваш коло спілкування. Такі взаємовідносини приведуть до безлічі конфліктів і розглядів. Деякі будуть вельми болючими для Вас.

До чого сняться пиріжки з картоплею роз’яснює кулінарний сонник. Подібний сюжет передрікає прибуток і пов’язану з цим радість. Пиріжки з капустою обіцяють довгоочікуваний відпочинок від рутинної роботи. Уві сні купувати пиріжки до швидкої поїздці до родичів. Поїздка ця буде вельми приємною і радісною.

Про те,, до чого сниться пекти пиріжки написано в сонник Цвєткова. На думку даного тлумача, сюжет, в якому сновидец особисто займається приготуванням випічки, віщує швидкий життєву кризу. У долі відбудеться серйозний переломний момент, оговтатися після якого буде вельми непросто.

В сонник Феломена пояснюється, до чого сняться пиріжки смажені. Пишні і рум’яні символізують щедрість, дружелюбність і гостинність. Підгоріла випічка натякає на Ваші не дуже хороші здібності у веденні домашнього господарства. Ймовірно, Ви погано зустрічаєте гостей. Слід проявляти більше привітності. Причому, не уві сні, а наяву.

Сонник пиріжки, до чого сниться пиріжки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: