Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник піраміда, до чого сниться піраміда уві сні

До чого сниться піраміда? Такий знак уві сні віщує досягнення високого становища, таємничість, любовні успіхи, життєві зміни. Сонник також попереджає: можливий обман, скороминуща зв’язок з незнайомцем або реалізація страхів сновидіння.

Остерігайтеся обману

До чого сниться піраміда? Взагалі ця споруда символізує владу і таємничість. Уві сні вона має таке ж значення, а крім того, може уособлювати творчі здібності сплячого або його можливості успішно вирішувати труднощі.

Приснилися єгипетські піраміди можуть застерігати від можливого обману, виглядає дуже правдоподібно і змушує себе вірити. Також бачення віщує сновидцу нездійсненні мрії.

Крім цього, єгипетські величезні споруди уві сні попереджають жінку: вона може піддатися спокусі і вступити з незнайомою людиною в інтимний зв’язок.

Попереду зміни, пристрасть, впливове становище

Стояти перед єгипетськими пірамідами — очікувати багатьох життєвих змін, причому, незабаром вони відбудуться.

До чого сниться чоловікові стояти на вершині цієї громади поруч з жінкою? Сонник обіцяє безрозсудну відчайдушну пристрасть. Ця любов, незважаючи на всі труднощі, зробить його щасливим.

Також стояти на самому її верху уві сні обіцяє: сновидец заслужено посяде в суспільстві впливове становище.

Бачити піраміду Хеопса — незабаром належить цікава поїздка за кордон, відвідування визначних пам’яток.

Займіться навчанням, розгадати таємницю

Сонник зазначає: вивчати креслення, внутрішній устрій, вхід цієї гігантської споруди, особливо загальновідомого — наприклад, Хеопса, віщує самоосвіта. Сплячому належить приділити пильну увагу навчанню.

Наснилося піднятися на вершину цієї піраміди, особливо такою знаменитою, як гробниця Хеопса? Бачення означає: вам вдалося отримати від життя все, що вона могла дати.

До чого сниться знайти або бачити невідому піраміду? Сонник вказує: зіткнетеся з якоюсь таємницею, яку захочете розгадати.

Інші значення

Знайти уві сні дивну, раніше небачену, означає: страхи, які відчувають вами, мають під собою основу. Може трапитися саме те, чого боїтеся.

Наснилося знайти маленьку піраміду? Сонник повідомляє: перед сплячим з’явиться мета на найближче майбутнє, яку бажано реалізувати.

Подробиці сновидіння

Важливо пригадати всі деталі:

 • Бачити здалеку — передвістя щасливого майбутнього;
 • Підійматися з працею на вершину — складності, нагромадження неприємностей;
 • Дівчині дертися нагору — заміжжя з людиною, яка не дуже відповідним їй;
 • Досягти вершини — сплячий незабаром виявиться при владі;
 • Перебувати всередині — можна потрапити в безвихідну ситуацію, треба вжити заходів, щоб цього уникнути;
 • Будувати — величезна робота, яка не принесе вигоди.
 • Сонник Міллера: досконалість в мистецтві любові

  Можливо таке тлумачення сну: якщо наснилося вивчати таємниці древніх загадкових пірамід — будете вивчати мистецтво любові. Удосконалення своєї майстерності дозволить вам стати дуже досвідченим, витонченим цінителем задоволень.

  Сонник піраміда, до чого сниться піраміда уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: